Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadłużona spółka zatrudniła byłego wiceprezydenta. Ile będzie zarabiał?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 grudnia 2019 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Prezydent Banaszek pewnie jeszcze nie wie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Głupcy z Chełma" (Singer)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeeee! Są święta. Dajcie sobie siana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natomiast Karpiński zatrudniony w Warszawie u Czaskowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są siebie warci, aby przy korycie, nic innego ich nie obchodzi, czy z prawej czy lewej strony, a zwykłych obywateli mają daleko gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona byłego ministra sprawiedliwości pana KALISZA, JECHAŁA PO PIJAKU Z MAŁYM DZIECKIEM, do pierdla nie poszła!! W pierdlach siedzą alimenciarze i złodzieje batoników! będzie, zatem, chlała i jeździła po pijaku nadal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściek... popychaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jednak republika bananowa. Obojętnie kto rządzi PiS PO każdy pcha i zapewnia koryto. Politycy to najgorszy syf jaki widziałem. To ludzie bez honoru bez ambicji a liczy się kasa. Ci co głosują to są malutkie trybki w maszynie demokracji. Potrzebni do głosowania. A ci co się wybierze mają swoich w d...pie wyborców. Ich rodziny znajomi by mieli stołki. A społeczeństwo i tak za to zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jednak republika bananowa. Obojętnie kto rządzi PiS PO każdy pcha i zapewnia koryto. Politycy to najgorszy syf jaki widziałem. To ludzie bez honoru bez ambicji a liczy się kasa. Ci co głosują to są malutkie trybki w maszynie demokracji. Potrzebni do głosowania. A ci co się wybierze mają swoich w d...pie wyborców. Ich rodziny znajomi by mieli stołki. A społeczeństwo i tak za to zapłaci.
 Jedyny mądry wpis tutaj. Masz rację te wszystkie nasze partie to jeden ch*j tylko w innym opakowaniu, ich wszystkich powinno się włożyć do jednego wora, związać, obciążać kamieniami i wrzucić do jakiejś głębi, żeby mieć pewność że nie wypłyną na powierzchnię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpartyjnym mieszkańcom Chełma i innych miast Polski Wesołych Świąt, bo wkrótce sam wyżywi się samorząd i rząd! Znamienne w tym jest, że promil populacji ma decydujący wpływ na życie tysięcy i milionów innych mieszkańców wsi i miast całego kraju. Proletariusze przepoczwarzyli się w liberałów, lewicowców, prawicowców i centrystów tylko po to, by nadal rządzić i dzielić. Bóg się rodzi. Moc truchleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrudniła po to żeby wyciągnął ich z kryzysu-hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam tylko ,co jest oczywiste,ze od 30 lat ,ci przy okraglym stole i ich spadkobiercy ,czyli obecne pis,peło ,sld ,psl i inne sekty z watykanska na czele, dymają nas na kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę być dyrektorem szpitala bo mam ku temu podstawy gdyż ostatnio chorowałem i długo przebywałem w szpitalu na leczeniu. (z życia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że to zachowują się jak kreatury to mało powiedziane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta takie wypowiedzi to po prostu w pale się przewraca. Czy te włodarze ludzi mają za debilów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie utyskujcie, ponieważ nigdy większość z Was nie posiądzie odpowiednich kontaktów, aby zaistnieć ! Przy władzy należy po prostu być i funkcjonować bez względu na zabarwienie polityczne. Zawsze jest coś za coś. Być może pan Mościcki potrafi przekładać faktury z większą gracją, niż któraś z 6 zwolnionych z działu księgowości osób! A tak na marginesie dodam, że bardziej zainteresowani i cierpliwi mogą prześledzić kariery polityczne obu osobników oraz zobowiązań obecnego prezydenta miasta, które podjął podczas kampanii wyborczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna banda odeszła, druga przyszła. Oczywiście za długi miasta nikt nie rozliczył Fishowej bo nikt nie chce by później rozliczać obecnych. I tak w koło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy konkursy na stanowiska? Ciągle kolesiostwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...