Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 grudnia 2019 r.
19:14

Zadłużona spółka zatrudniła byłego wiceprezydenta. Ile będzie zarabiał?

Autor: Zdjęcie autora wz
5 19 A A
(fot. MPEC)

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ma długi, zwalnia i odsyła pracowników na emeryturę, żeby odbić się od finansowego dnia. Ale jednocześnie zatrudnia byłego wiceprezydenta miasta, obecnie emeryta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co będzie robił w miejskiej spółce Stanisław Mościcki, który za rządów prezydent Agaty Fisz aż do grudnia 2017 odpowiadał za oświatę, kulturę, sport czy sprawy społeczne?
 
- Podjąłem decyzję o zatrudnieniu prezydenta Mościckiego ponieważ chciałem mu zlecić określone zadanie polegające na skontrolowaniu systemu naliczeń – mówi Artur Jędruszczuk, prezes MPEC w Chełmie. - Trzeba uważnie przyjrzeć się rachunkom i fakturom.
 
Dlaczego pracę, którą mógłby wykonać księgowy zlecono historykowi z wykształcenia? - Mościcki ma duże doświadczenie w samorządzie, przez lata piastował kierownicze stanowiska – tłumaczy prezes Jędruszczuk.
 
Umowa z byłym prezydentem Chełma została zawarta na czas określony. Opiewa na 3 tys. zł.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wyborca / 25 grudnia 2019 r. o 20:11
Wszyscy są siebie warci, aby przy korycie, nic innego ich nie obchodzi, czy z prawej czy lewej strony, a zwykłych obywateli mają daleko gdzieś
Avatar
Gosv / 25 grudnia 2019 r. o 23:02
Polska to jednak republika bananowa. Obojętnie kto rządzi PiS PO każdy pcha i zapewnia koryto. Politycy to najgorszy syf jaki widziałem. To ludzie bez honoru bez ambicji a liczy się kasa. Ci co głosują to są malutkie trybki w maszynie demokracji. Potrzebni do głosowania. A ci co się wybierze mają swoich w d...pie wyborców. Ich rodziny znajomi by mieli stołki. A społeczeństwo i tak za to zapłaci.
Avatar
Piotr / 26 grudnia 2019 r. o 00:09
Polska to jednak republika bananowa. Obojętnie kto rządzi PiS PO każdy pcha i zapewnia koryto. Politycy to najgorszy syf jaki widziałem. To ludzie bez honoru bez ambicji a liczy się kasa. Ci co głosują to są malutkie trybki w maszynie demokracji. Potrzebni do głosowania. A ci co się wybierze mają swoich w d...pie wyborców. Ich rodziny znajomi by mieli stołki. A społeczeństwo i tak za to zapłaci.
 Jedyny mądry wpis tutaj. Masz rację te wszystkie nasze partie to jeden ch*j tylko w innym opakowaniu, ich wszystkich powinno się włożyć do jednego wora, związać, obciążać kamieniami i wrzucić do jakiejś głębi, żeby mieć pewność że nie wypłyną na powierzchnię. 
 Jedyny mądry wpis tutaj. Masz rację te wszystkie nasze partie to jeden ch*j tylko w innym opakowaniu, ich wszystkich powinno się włożyć do jednego wora, związać, obciążać kamieniami i wrzucić do jakiejś głębi, żeby mieć pewność że nie wypłyną na powierzchnię.  rozwiń
Avatar
batonik / 25 grudnia 2019 r. o 21:33
żona byłego ministra sprawiedliwości pana KALISZA, JECHAŁA PO PIJAKU Z MAŁYM DZIECKIEM, do pierdla nie poszła!! W pierdlach siedzą alimenciarze i złodzieje batoników! będzie, zatem, chlała i jeździła po pijaku nadal!
Avatar
Natomiast Karpiński w Warszawie i Czaskowskiego / 25 grudnia 2019 r. o 19:40
Natomiast Karpiński zatrudniony w Warszawie u Czaskowskiego
Avatar
Gość / 26 grudnia 2019 r. o 08:32
dodam tylko ,co jest oczywiste,ze od 30 lat ,ci przy okraglym stole i ich spadkobiercy ,czyli obecne pis,peło ,sld ,psl i inne sekty z watykanska na czele, dymają nas na kase
Avatar
dbrh / 26 grudnia 2019 r. o 11:56
Chcę być dyrektorem szpitala bo mam ku temu podstawy gdyż ostatnio chorowałem i długo przebywałem w szpitalu na leczeniu. (z życia).
Avatar
Gość / 25 grudnia 2019 r. o 22:13
Ściek... popychaczy
Avatar
KL / 25 grudnia 2019 r. o 19:28
"Głupcy z Chełma" (Singer)
Avatar
Gość / 26 grudnia 2019 r. o 06:50
Bezpartyjnym mieszkańcom Chełma i innych miast Polski Wesołych Świąt, bo wkrótce sam wyżywi się samorząd i rząd! Znamienne w tym jest, że promil populacji ma decydujący wpływ na życie tysięcy i milionów innych mieszkańców wsi i miast całego kraju. Proletariusze przepoczwarzyli się w liberałów, lewicowców, prawicowców i centrystów tylko po to, by nadal rządzić i dzielić. Bóg się rodzi. Moc truchleje!
Avatar
LuXXX / 7 stycznia 2020 r. o 08:40
Kiedy konkursy na stanowiska? Ciągle kolesiostwo...
Avatar
kasia / 27 grudnia 2019 r. o 10:53
Jedna banda odeszła, druga przyszła. Oczywiście za długi miasta nikt nie rozliczył Fishowej bo nikt nie chce by później rozliczać obecnych. I tak w koło
Avatar
ubawiona Iwona... / 26 grudnia 2019 r. o 18:23
Nie utyskujcie, ponieważ nigdy większość z Was nie posiądzie odpowiednich kontaktów, aby zaistnieć ! Przy władzy należy po prostu być i funkcjonować bez względu na zabarwienie polityczne. Zawsze jest coś za coś. Być może pan Mościcki potrafi przekładać faktury z większą gracją, niż któraś z 6 zwolnionych z działu księgowości osób! A tak na marginesie dodam, że bardziej zainteresowani i cierpliwi mogą prześledzić kariery polityczne obu osobników oraz zobowiązań obecnego prezydenta miasta, które podjął podczas kampanii wyborczej!
Avatar
azjawa1948 / 26 grudnia 2019 r. o 17:51
Jak się czyta takie wypowiedzi to po prostu w pale się przewraca. Czy te włodarze ludzi mają za debilów?
Avatar
Dede / 26 grudnia 2019 r. o 15:53
To że to zachowują się jak kreatury to mało powiedziane....
Avatar
dbrh / 26 grudnia 2019 r. o 11:56
Chcę być dyrektorem szpitala bo mam ku temu podstawy gdyż ostatnio chorowałem i długo przebywałem w szpitalu na leczeniu. (z życia).
Avatar
Gość / 26 grudnia 2019 r. o 08:32
dodam tylko ,co jest oczywiste,ze od 30 lat ,ci przy okraglym stole i ich spadkobiercy ,czyli obecne pis,peło ,sld ,psl i inne sekty z watykanska na czele, dymają nas na kase
Avatar
ignacy / 26 grudnia 2019 r. o 07:56
zatrudniła po to żeby wyciągnął ich z kryzysu-hej
Avatar
Gość / 26 grudnia 2019 r. o 06:50
Bezpartyjnym mieszkańcom Chełma i innych miast Polski Wesołych Świąt, bo wkrótce sam wyżywi się samorząd i rząd! Znamienne w tym jest, że promil populacji ma decydujący wpływ na życie tysięcy i milionów innych mieszkańców wsi i miast całego kraju. Proletariusze przepoczwarzyli się w liberałów, lewicowców, prawicowców i centrystów tylko po to, by nadal rządzić i dzielić. Bóg się rodzi. Moc truchleje!
Avatar
Piotr / 26 grudnia 2019 r. o 00:09
Polska to jednak republika bananowa. Obojętnie kto rządzi PiS PO każdy pcha i zapewnia koryto. Politycy to najgorszy syf jaki widziałem. To ludzie bez honoru bez ambicji a liczy się kasa. Ci co głosują to są malutkie trybki w maszynie demokracji. Potrzebni do głosowania. A ci co się wybierze mają swoich w d...pie wyborców. Ich rodziny znajomi by mieli stołki. A społeczeństwo i tak za to zapłaci.
 Jedyny mądry wpis tutaj. Masz rację te wszystkie nasze partie to jeden ch*j tylko w innym opakowaniu, ich wszystkich powinno się włożyć do jednego wora, związać, obciążać kamieniami i wrzucić do jakiejś głębi, żeby mieć pewność że nie wypłyną na powierzchnię. 
 Jedyny mądry wpis tutaj. Masz rację te wszystkie nasze partie to jeden ch*j tylko w innym opakowaniu, ich wszystkich powinno się włożyć do jednego wora, związać, obciążać kamieniami i wrzucić do jakiejś głębi, żeby mieć pewność że nie wypłyną na powierzchnię.  rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żużlowiec Motoru Lublin mistrzem świata juniorów!

Żużlowiec Motoru Lublin mistrzem świata juniorów!

Mateusz Cierniak został indywidualnym mistrzem świata juniorów. Żużlowiec Motoru Lublin złoto zapewnił sobie zajmując trzecie miejsce w finałowej rundzie Grand Prix 2 w Toruniu. Drugi był inny zawodnik lubelskiej drużyny Wiktor Lampart, który może mówić o sporym pechu, bo medal przegrał zaledwie o włos.

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Sytuacja jest „trudna”, „bardzo ciężka”. Te słowa padały zarówno z ust przedstawiciela pracowników MPK Kraśnik, prezesa spółki jak i miejskich radnych. – Skoro o podwyżkach nie ma mowy, skoro przed nami jest widmo bankructwa naszej spółki, to jaką mamy mieć motywację do pracy? – dopytywał radnych przewodniczący zakładowej „Solidarności” Witold Bielski. Czy dojdzie do strajku pracowników?

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że konieczne jest zwiększenie udziału OZE w polskim miksie energetycznym. Ostatnie wydarzenia m.in. za naszą wschodnią granicą pokazały, że OZE to już nie tylko ekologia i rachunek ekonomiczny, a gwarancja bezpieczeństwa - rozmowa z Piotrem Droździewiczem, wiceprezesem firmy Sunprofi.

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym
7 października 2022, 18:00

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym

"Słyszę Cię" to tytuł wyjątkowego koncertu charytatywnego, który Teatr Muzyczny w Lublinie zrealizuje w ramach pomocy na rzecz młodych ludzi zmagających się z problemami psychicznymi. Gwiazdami wydarzenia będą Viki Gabor i Kayah. Koncert odbędzie się już 7 października o godz. 18.

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister:  Musimy być przygotowani na różne warianty

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister: Musimy być przygotowani na różne warianty

Okazuje się, że Państwowa Agencja Atomistyki już przeprowadziła symulacje pod kątem rosyjskich ataków na ukraińskie elektrownie atomowe.

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę
zdjęcia
1 października 2022, 16:00
galeria

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę

Artystów jest dwudziestu, miejsc gdzie pojawią się ich prace: 25. W sobotę rozpoczyna się Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej Open City 2022.

Koncert dla Seniorów w Puławach
4 października 2022, 17:00

Koncert dla Seniorów w Puławach

4 października o godz. 17 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Koncert odbędzie się w ramach VIII Puławskiej Senioriady.

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca
wideo
film

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca

Słowo „przestrzeń” nie pada tu przypadkowo, ale równie ważne jest to, że w październiku miłośnicy tańca będą zadowoleni.

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto przegrało sądowe spory o własność gruntów położonych między ul. Jana Pawła II a wąwozem. Władze Lublina muszą zwrócić tę ziemię spadkobiercom dawnych właścicieli. Wydane przedwczoraj wyroki są już prawomocne.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Tytułu broni zespół 4-tego Piętra. O jego sile stanowili w poprzednim sezonie głównie gracze podkoszowi jak Marcin Ożga, Łukasz Łukawski czy Marek Macieszczuk. Drugie miejsce zajęło The Reds Iglo-Klima, a podium uzupełnił Symbit

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Zgodnie wytycznymi straży pożarnej, zarządcy osiedli mieszkaniowych muszą poprawić dojazd do wskazanych budynków wielorodzinnych. Chodzi o to, by w razie zagrożenia, strażacy mogli szybko dotrzeć pod każdy adres. Nowych dróg pożarowych najszybciej przybywa na os. Niwa.

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od soboty będą obowiązywać nowe rozkłady jazdy autobusów i trolejbusów.

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Cerrad Enea Czarni Radom będą przeciwnikiem LUK Lublin w pierwszej kolejce nowego sezonu. Mecz rozegrany zostanie w hali Globus, w sobotę, o godz 20.30. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Eko-warsztaty, nauka robotyki oraz zajęcia z ratownikami dotyczące bezpieczeństwa – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców i mieszkanki Chełma oraz okolic podczas tegorocznego „Lata z CEMEX”. W warsztatach, zabawach integracyjnych i wycieczkach uczestniczyło w sumie ponad 180 dzieci. Organizatorami wydarzenia byli: CEMEX Polska oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!