Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą się pozbyć pizzerii, bo śmierdzi im w domach

Utworzony przez pizzaman, 9 października 2009 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Nie to, żebym był uprzedzony do starszych ludzi, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Duża średnia wieku - przeszkadza im to, bo pewnie z tego nie korzystają. Jeszcze w niedzielę ksiądz z ambony ogłosi, że pizza jest szkodliwa, że absolutnie trzeba to zlikwidować. Co za kraj - żyj i daj żyć innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym ciągu sklepów jest sklep mięsny i tym ludziom też nie pasowało że tam jest bo śmierdzi bo głośno sami starzy dziwacy niewiedzą czego chcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy współwłaściciel lokalu p.Grzegorz Przywara to Dyrektor szkoły nr 2? Jeśli tak to może zrobi Hallo Pizza w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica jaką pełni funkcję właściciel lokalu? Czy jest dyrektorem, nauczycielem, kierowcą, czy kimś innym? To jego własność a miejsce pracy nie ma tu nic do rzeczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy nie znają tematu z autopsji lepiej niech sie nie wypowiadają... Ja z kolei mam biuro nad pizzerią i nie raz tak śmierdzi że okna nie da sie otworzyć. Niektórzy by powiedzieli "to przenieś se Pan biuro" .. a z drugiej strony to właściciel lokalu powinien zadbać o to by nie zatruwać innym życia a raczej powietrza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł przedstawia właściciela lokalu i najemcę jako poszkodowanych.Aż mi sie płakać chce, jaka to niesprawiedliwość ich spotyka ze strony złośliwych sąsiadów.Jestem akurat osobą,która zna sprawę i prawda jest zupełnie inna, aniżeli przedstawił ją dziennikarz.Pizzeria , a raczej smażalnia (smaży sie tam kurczaki, frytki itp) niemiałaby racji bytu, gdyby nie powiązania i układy właściciela lokalu(dyrektor szkoły). Po pierwsze- wentylacja w tym lokalu niespełnia nawet w najmniejszym stopniu norm branżowych przewidzianych dla tego typu działalności gastronomicznej.Czy podłączenie sie do wspólnych kanałow wentylacyjnych z właścicielami mieszkań znajdującymi sie nad smażalnią jest zgodne z prawem? Czy zgodne z prawem jest podłączenie wentylacji mechanicznej do kanałów grawitacyjnych? Na te pytania niech odpowie osoba kompetentna w tej dziedzinie. Czy normalną rzeczą jest że najemca w lokalu ma non stop otworzone drzwi i okna, a mieszkańcy nie mogą otworzyć okien w celu przewietrzenia swoich mieszkań, gdyż smród wydobywający się ze smażalni jest nie do wytrzymania. Co do Pani Anny Strzyż(Powiatowego Inspektora Sanitarnego) która dopuszcza lokal na podstawie SFAŁSZOWANEGO protokółu jakiegoś kominiarza a nie bierze pod uwagę dwóch innych opinii , które stwierdzaja zupełnie co innego, można wyciągnąć wnioski że istotną rolę przy odbiorze lokalu miały powiązania towarzysko-biznesowe.Pan Przywara niech przedstawi chociaż jeden dowód na to że próbował w jakikolwiek sposób dogadać się ze Wspólnoną Mieszkaniową .Cała ta smażalnia była otwierana w wielkiej tajemnicy i jak najtańszym kosztem.Pan Hajkowski w artykule tym pisze że zrobienie poprawnej wentylacji to byłby niewielki koszt? Wyprowadzenie komina powyżej czwartego piętra o odpowiednich parametrach(a nie jakiejś fuszery) to raczej spory koszt.Wreszcie co do Pana Michalskiego , który twierdzi że Wspólnota uznała ich działania za stronnicze . A jak miała uznać , skoro KPM do ostatniej chwili trzymał w tajemnicy co w tym lokalu ma powstać.Twierdzą że sami niewiedzieli-otóz jest to bzdura.Wiedzieli od samego początku świadczy o tym fakcie dokument który podpisał Pan Matryba(zarządca) o podłączenie prądu trójfazowego , na wniosek Pana Przywary. W bloku tym gdzie znajduje się ta pizzeria, była kiedyś restauracja"Hetmańska". Została zlikwidowana na wskuteke uciążliwości i nieprzystosowania tego bloku do wymogów wentylacyjnych. Teraz KPM zafundował właścicielom mieszkań to samo.Wspólnota Mieszkaniowa ma wiele dowodów na łamanie prawa przez właściciela lokalu i najemcę. Jeżeli czyta ten post ktoś kto chciałby pomóc , to bardzo prosimy o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą, ja przez osiem godzin pracy muszę wdychać smród starego oleju itp. z baru kebab, który znajduje się pod naszym biurem, tłumaczenia łlaściciela, że otwiera drzwi aby zwabić zapachem klientów jakoś do mnie nie przemawiają, to jest masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pizzaman napisał:
Nie to, żebym był uprzedzony do starszych ludzi, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Duża średnia wieku - przeszkadza im to, bo pewnie z tego nie korzystają. Jeszcze w niedzielę ksiądz z ambony ogłosi, że pizza jest szkodliwa, że absolutnie trzeba to zlikwidować. Co za kraj - żyj i daj żyć innym.
Dobrze napisałeś-"żyj i daj żyć innym" przez działalność tej smażalni ludzie żyja w domach(własnościowych) jak szczury, nie maja dopływu świerzego powietrza.Czy to że są starsi to im sie juz nic nie należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pod nosem pizzernię i doskonale rozumiem tych ludzi, i choc na zdjęciu są ci starsi to na pewno nie tylko im przeszkadza wydobywający się z takiego lokalu smród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jeden wielki paszkwil!!! Z winnych zrobiono ofiary!!! śmiech na sali. Ten dziennikarz jest niedouczony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten artykuł dziennikarz pisał? Myślałam że to koniuszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pizzaman napisał:
Nie to, żebym był uprzedzony do starszych ludzi, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Duża średnia wieku - przeszkadza im to, bo pewnie z tego nie korzystają. Jeszcze w niedzielę ksiądz z ambony ogłosi, że pizza jest szkodliwa, że absolutnie trzeba to zlikwidować. Co za kraj - żyj i daj żyć innym.
Widać jednak jesteś uprzedzony do ludzi w średnim i starszym wieku.Żyj sobie spokojnie przecież Ciebie to nie dotyczy.Ludziom starszym należy się szacunek i prawo do godnego życia.Masz możliwość korzystania ze świeżego powietrza to ciesz się bo nie każdy ma takie szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Czy współwłaściciel lokalu p.Grzegorz Przywara to Dyrektor szkoły nr 2? Jeśli tak to może zrobi Hallo Pizza w szkole?
Wystarczy że stworzył swojej uczennicy warunki do życia i nauki wdmuchując smrody do mieszkania przez kanaly grawitacyjne.Mottem życia p.DYREKTORA jest-PO TRUPACH DO CELU>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doinformowana napisał:
To ten artykuł dziennikarz pisał? Myślałam że to koniuszy!!!
Dziennikarz to za dużo powiedziane.Zeby być dziennikarzem trzeba sie znać na podjętym temacie.Nie jestem pewna, czy na koniach sie chociaż zna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niejest pizzeria to jest zwykla buda bez wentylacji, wśrodku śmierdzi spalenizną ,a olej na którym smażą frytki i kurczaki nie zmieniony jest od otwarcia pseudopizzerii.Na dowód jest moje przesiaknięte spalonym olejem ubranie po wyjściu z lokalu,a i pizzę jadałam 100 razy lepszą,bo ta byla do KITU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A co to za różnica jaką pełni funkcję właściciel lokalu? Czy jest dyrektorem, nauczycielem, kierowcą, czy kimś innym? To jego własność a miejsce pracy nie ma tu nic do rzeczy!
Stanowisko DYREKTORA do czegoś zobowiązuje, jak do tej pory nie ma się czym chwalić!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim tak bezpodstawnie kogoś oskarżysz najpierw się zastanów bo może cię ktoś oskarżyć o pomówienie
kraśniczanin napisał:
Ten artykuł przedstawia właściciela lokalu i najemcę jako poszkodowanych.Aż mi sie płakać chce, jaka to niesprawiedliwość ich spotyka ze strony złośliwych sąsiadów.Jestem akurat osobą,która zna sprawę i prawda jest zupełnie inna, aniżeli przedstawił ją dziennikarz.Pizzeria , a raczej smażalnia (smaży sie tam kurczaki, frytki itp) niemiałaby racji bytu, gdyby nie powiązania i układy właściciela lokalu(dyrektor szkoły). Po pierwsze- wentylacja w tym lokalu niespełnia nawet w najmniejszym stopniu norm branżowych przewidzianych dla tego typu działalności gastronomicznej.Czy podłączenie sie do wspólnych kanałow wentylacyjnych z właścicielami mieszkań znajdującymi sie nad smażalnią jest zgodne z prawem? Czy zgodne z prawem jest podłączenie wentylacji mechanicznej do kanałów grawitacyjnych? Na te pytania niech odpowie osoba kompetentna w tej dziedzinie. Czy normalną rzeczą jest że najemca w lokalu ma non stop otworzone drzwi i okna, a mieszkańcy nie mogą otworzyć okien w celu przewietrzenia swoich mieszkań, gdyż smród wydobywający się ze smażalni jest nie do wytrzymania. Co do Pani Anny Strzyż(Powiatowego Inspektora Sanitarnego) która dopuszcza lokal na podstawie SFAŁSZOWANEGO protokółu jakiegoś kominiarza a nie bierze pod uwagę dwóch innych opinii , które stwierdzaja zupełnie co innego, można wyciągnąć wnioski że istotną rolę przy odbiorze lokalu miały powiązania towarzysko-biznesowe.Pan Przywara niech przedstawi chociaż jeden dowód na to że próbował w jakikolwiek sposób dogadać się ze Wspólnoną Mieszkaniową .Cała ta smażalnia była otwierana w wielkiej tajemnicy i jak najtańszym kosztem.Pan Hajkowski w artykule tym pisze że zrobienie poprawnej wentylacji to byłby niewielki koszt? Wyprowadzenie komina powyżej czwartego piętra o odpowiednich parametrach(a nie jakiejś fuszery) to raczej spory koszt.Wreszcie co do Pana Michalskiego , który twierdzi że Wspólnota uznała ich działania za stronnicze . A jak miała uznać , skoro KPM do ostatniej chwili trzymał w tajemnicy co w tym lokalu ma powstać.Twierdzą że sami niewiedzieli-otóz jest to bzdura.Wiedzieli od samego początku świadczy o tym fakcie dokument który podpisał Pan Matryba(zarządca) o podłączenie prądu trójfazowego , na wniosek Pana Przywary. W bloku tym gdzie znajduje się ta pizzeria, była kiedyś restauracja"Hetmańska". Została zlikwidowana na wskuteke uciążliwości i nieprzystosowania tego bloku do wymogów wentylacyjnych. Teraz KPM zafundował właścicielom mieszkań to samo.Wspólnota Mieszkaniowa ma wiele dowodów na łamanie prawa przez właściciela lokalu i najemcę. Jeżeli czyta ten post ktoś kto chciałby pomóc , to bardzo prosimy o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
zanim tak bezpodstawnie kogoś oskarżysz najpierw się zastanów bo może cię ktoś oskarżyć o pomówienie
widocznie mam podstawy tak twierdzić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
zanim tak bezpodstawnie kogoś oskarżysz najpierw się zastanów bo może cię ktoś oskarżyć o pomówienie
ja nie oskarżam ,jak się podejmuje temat to trzeba znać fakty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ludzie tam mieszkają wszystko im przeszkadza..... jak nie pizzeria to mięsny.....chyba z nudów już coś się robi nie tak!!!!lepiej do roboty się by wzięli a nie aby chodzą i na wszystkich skarżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...