Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coming out podczas posiedzenia Rady Miasta Kraśnik. "Jestem gejem w strefie wolnej od LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2020 r. o 21:43 Powrót do artykułu
ludzie to zapamiętają przy następnych wyborach. nikt tak nie dzieli Polaków jak Platforma i lewactwo narzucając ideologię LGBT i promując pederastie i zgniliznę moralną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pederastia i czyny tego typu są złe i niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ppolsce nie ma prześladowań nikogo. Odczuwamy prześladowania ze strony LGBT. Ich osceniczne parady ich natretne molestowania młodzierzy szkolnej. Narzucanie ideologi gender. Po to ta uchwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ta ideologia LGBT? Jakim dzbanem trzeba być żeby nie widzieć że jest to wymyślony temat zastępczy który przykrywa faktyczne problemy obecnie występujące (rozwalenie systemu kontroli wladzy, nahalna propaganda, rozdawnictwo bez ograniczeń) który dodatkowo kosztuje nas dobre imię za granicą. Wstyd mi za obecną Polskę pisową.
 Oto przykład "dzbana", starego popękanego gliniaka. W europarlamencie do donosicieli na Polskę mówią im, że na ich prośby już zrobili Polsce tyle złego, że więcej nie można. Mnie nie jest wstyd za zdrajców - ja bym ich chętnie skazał na wieczną banicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Litwin martwi się żeby Jej dzieci nie były bombardowane treściami niezgodnymi z Jej światopoglądem w szkole, a moje mimo nie chodzenia na religie w szkole bo to jest niezgodne z moimi pogladami i tak musi sluchac o sprawach religijnych w szkole bo np odbywają się w niej rekolekcje i dzień Jana Pawła. I co Pani powie na to? Inni muszą coś tolerować to i ludzie o Waszych poglądach też mogą. A jak nie to może trzeba rozpocząć walkę o usunięcie religii że szkół, a chetni niech zapisują dzieci do szkół katolickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy osoby lgbt narzucają swoje poglądy innym? To że ktoś zobaczy dwie kobiety trzymające się za rękę zmieni komuś światopogląd? A jak zobaczę modlącego się  muzułmanina to przejdę na islam? Co za bzdury. Trzeba być naprawdę niepewnych swoich poglądów czy wiary, żeby takie rzeczy wygadywać.
 Ty jesteś tępy, albo normalnych uważasz za idiotów. Dobrze wiesz, że w tej ideologii nie chodzi o to kto kogo trzyma za rękę. Z takimi argumentami schowaj się do psiej budki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk Vision Network przyjechało ? TVN to też zgnilizna moralna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma i nie było nigdy żadnej ideologii LGBT, są i zawsze byli na świecie ludzie o różnej orientacji seksualnej. Orientacja seksualna jest człowiekowi dana przez naturę i nie da się jej zmienić pod wpływem na przykład; działań edukacyjnych, terapeutycznych, środowiskowych, czyli ktoś kto jest homoseksualistą nie stanie się heteroseksualistą jeśli będzie przebywał w kręgu pięknych i powabnych kobiet, dziecko heteroseksualne wychowywane przez dwie matki lesbijki nie stanie się lesbijką czego przykładem jest obecna pani premier Finlandii. Zatem czego i kogo wy tam w tym Kraśniku się boicie, samych siebie i strachów przez siebie wymyślonych się boicie. Maria Curie-Skłodowska mówiła; niczego nie trzeba się bać, ale wszystko trzeba starać się poznać i zrozumieć. Lud ciemny najłatwiej nastraszyć powiedział kiedyś prominentny działacz PiS-u.
 Ideologia lbgtq to "chory umysł" i wy chcecie w tym zboczeniu wychowywać dzieci. To wasz cel - tak powiedział wasz naczelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to zapamiętają przy następnych wyborach. nikt tak nie dzieli Polaków jak PiS i ich zachowanie.
 Tak tym razem wybierzcie samych homosiów, a normalnych zamkniecie w jakichś "zonach?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio to społeczeństwo nie ma ważniejszych problemów?
 Ale to właśnie ta chora na głowy mniejszość narzuca ten "ważny" dla nich temat. Ich celem jest "rozwalić rodzinę, kościół, Polskę. Są opłacani przez wrogów z zagranicy, zwolenników NWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wolnej chwili pokusiłam się o stworzenie listu w formie prośby z uzasadnieniem do miast partnerskich kilkunastu homofobicznych samorządów z południowej części naszego kraju. Jeśli chodzi o Kraśnik, wysłałam je do Trogir w Chorwacji oraz Ruiselede w Belgii. Nie otrzymałam żadnej wiążącej informacji z Trogin, natomiast wiem, że Belgowie pochylą się nad tym w środę 11 marca. Obiecano zapoznać mnie z ich decyzja, co do dalszej współpracy z Kraśnikiem
 Rada miasta powinna zdecydować większością głosów czy chce współpracy z takimi miastami co nie szanują zasad demokracji innych. Mam na myśli wolność wyrażania swoich poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie ma prześladowań nikogo. Odczuwamy prześladowania ze strony LGBT. Ich obsceniczne parady ich natrętne molestowania młodzieży szkolnej. Narzucanie ideologi gender. Po to ta uchwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pederastia i czyny ideologii LGBT tego typu są złe i niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefy wolne od LGBT to stref wykluczenia, a to jest pierwszym krokiem do systemu totalitarnego. Znamy to doskonale z historii np. NIemiec i po niecałych 100 latach nie potrafimy wyciągać wniosków z czyiś błędów. W tej wojnie nie będzie wygranych, po jednej stronie staną ofiary po drugiej kaci ! I jak będę musiał wybierać to wolę stanąć po stronie ofiar niż katów ! Wielka brawa i szacunek za odwagę dla Pana Radnego! Jak mawiał prof. Bartoszewski: Warto być przyzwoitym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ideologia LGBT, pederaści i inne skrajne lewactwo narzuca ludziom swoje złe i niemoralne poglądy w sposób niedopuszczalny, często posługując się kastą sądową, próbując ludziom zamknąć usta - to właśnie to jest totalitaryzmem lewackim, tak zaczynał się inny system zbrodniczy skrajnie lewicowy w w rożnych odmianach jak komunizm i narodowy socjalizm (nazizm) odpowiedzialny razem za 200 ml ofiar teraz narzucać próbują tęczową ideologię lgbt, każdy system lewicowy po jakimś czasie dąży do totalitaryzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą pedały że są takie czasy bo kiedyś spalili by ich żywcem na stosie za swoje zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Polski tęczowa zarazo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerpać pełnymi garściami z Unii to tak, ale zachować standardy europejskie krajów cywilizowanych, to nie. Wstyd poszedł w świat, a część radnych nadal tkwi w swoich absurdach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......na UMCS został powołany komitet mający na celu nawiązanie szybkiego kontaktu ze strukturami EU celem zwrócenia uwagi na uchwały wykluczeniowe. Nie można dofinansowywać regionów wyczerpujących wszystkie znamiona rasizmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia nic nie daje za darmo Niemcy za mniej niż 0,5% swojego PKB mają dostęp do naszych rynków, sprzedają swoje towary i korzystają pełnymi garściami - więc pieniądze i dostaje z UE to nie łaska. A ideologia LGBT to nie standard tylko wynaturzenie i zło, nikt normalnym ludziom nie będzie narzucał wynaturzenia i dewiacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...