Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dawniej byli związani z PO. Teraz rządzą z PiS powiatem kraśnickim [zdjęcia radnych]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2018 r. o 16:41 Powrót do artykułu
Zdrajcy z "Łączy nas stołek" sprzedali powiat PiSowi Panie Czerw ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara Boska dla zdrajców, fundamentalistów, złożyć mandaty, skorumpowani patologiczni osobnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przygłupim uśmieszkiem na mordzie namieszał nam ten czerwiec. Osobnik bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zmiany w Starostwie :-):-):-). Co niektórzy to uważali się za niezastąpionych......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie się leszcze, jak się robi POlitykę :) To nie miejsce na sentymenty! To walka o KOryto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Jarek Czerw Ograł Stawiarsiego po całości! Reasumując i patrząc na polityczne przynależności ma tylko jednego prawdziwego członka w zarządzie z PiS pana Cieśle, którego bardzo szanuje. Dałeś sie ograć sprzedawczykiow!!! Rządzi nami przebrane PO... Czy tego oczekiwali mieszkańcy głosując: 10 na 10 + 1 który ugrał najwiecej... Hehehe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej lub póżniej wszyscy ludzie Czubińskiego. Na czele ze Stawiarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyda się PSL-owi troszkę odpoczynku, kwarantanny od władzy. Mam nadzieję, że trochę przewietrzą Starostwo. Chociaż Krzysio Staruch to dobry człowiek . A żeby przewietrzyć Starostwo nie wiem czy mu starczy odwagi. PSLowcy nie lubili Jarka, bo miał własne zdanie i się im stawiał , to teraz pokazał im figę. I dobrze. Na pierwszy ogień pójdzie z pewnością Jurek Podgórski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowodzi to tylko tego, że polityka to jedno wielkie bagno. Ludzi uczciwych jest tam jak na lekarstwo. Co do niektórych wybranych... to ja nie mam słów ..od braku umiejętności wypowiadania się po totalny brak kompetencji do pełnienia funkcji. Pytanie tylko jakie będą zwolnienia, bo na tych rewelacjach pewnie się nie skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jarka i karola: Są tacy, to nie żart, dla których jesteście wart mniej niż zero. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw ze Stawiarskim zrobili świetny deel, Ja Wam, Wy Mi , o to w tym chodzi,jeśli tego nie pojmujesz to Twój problem. PS. Nie ma cię co obrażać  na cały świat "operatorze taczki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie się leszcze, jak się robi POlitykę :) To nie miejsce na sentymenty! To walka o KOryto!
 o koryto to walczą świnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejskie ćwoki juz się wypowiedziały ? Przelały w internet swe mądrości ? Ulżyło wam ? To idźta tera doić krowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie nic nie robiący urzędnicy ze starostwa zostaną wymienieni. PSL ginie w oczach. Nareszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś Kraśnik jutro Opole Lubelskie Psl traci starostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANI JA ANI  TY    NIE LUBIMY ROBOTY  ARBUZ ARBUZ ARBUZY WSZYSTKIE PSLowce LOBUZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JAROSŁAWIE CZEREIE I SABO...  UPS... KAROLU!  NIE IDŹCIE TA DROGA!!!! "  JAK POWIEDZIAŁ KLASYK A ADRESATA NIE MA W POLITUCE, OBYŚ NIE PODZIELIŁ TEGO LOSU.. .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skowyt Lemingów jest dla mnie rozkoszą. Słychać wycie znakomicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko jedynej pozytywnej osoby,byłego vice Mariusza S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Leonie, skoro tak go żałujesz to złóż mu propozycję przejścia na jasną stronę mocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...