Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopłata miód-malina

Utworzony przez wif, 7 listopada 2007 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Opisani plantatorzy to mają klawe życie, bo nie dośc że pracują głównie w kraśnickiem fabryce (i dlatego urlop w okresie zbiorów TYLKO im się należy) to jeszcze dodatkową kasę z Unii dostaną. Ciekawe czy unijny plantator owoców miękkich też pracuje na niezłym etacie w jakiejś fabryce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szczęścia plantatorom brakuje jeszcze obiecywanej wielokrotnit przetwórni. Ale ten temat zapewne powróci znowu dopiero przy okazji następnych wyborów. Chociaż właściwie to jest duża szansa, że to juz niedługo, jeśli się zważy na wzrost cen na wszystko i zapewnienia wybranej partii, że wszystkim ma być lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o producentach poziomek zapomnieli? to przecież też owoce miękkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetwórnia jest w Opolu Lub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim to dobrze? a czy Ty w zyciu swoim zbierales maliny? w upale i deszcu? jak nie wiesz to mow to nie jest latwy kawalek chleba- moi rodzice dzieki malinom maja dom nie czekali az DOSTANA z fabryki mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam Cię że ani moi rodzice, ani ja mieszkania od fabryki nie otrzymałem ! Ale czy Ty rozumiesz o co mi chodzi? Skoro ktoś ma kilkuhektarową plantację malin to chyba nie powiniem pracować na etacie w FŁT i domagać się urlopu w okresie zbiorów, blokując corocznie innym (nie mającym pola wogóle) możliwość wzięcia urlopu w tym terminie. A jeśli chce być plantatorem i pracownikiem to powiniem wziąć na ten okres urlop bezpłatny. Poza tym to chcę Cie zaskoczyć tym że ja wiem jak się pracuje przy malinach ale zaskakuje mnie to że Ty w deszcz zbierasz maliny (to taka cięższa papka malinowa? ), ale widocznie należysz to grupy zachłannych do kwadratu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....pożeczki również są owocami miekkimi, i agrest też!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...