Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie że jakby było w drugą stronę, ktoś wypisywałby takie rzeczy na polityka PIS to raz dwa znaleziono by winnego. Prawdziwi Polacy mogą więcej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak wieszane były portrety posłów opozycji na szubienicach to była instalacja artystyczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział pan Kobuszewski "Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział pan Kobuszewski "Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom"
Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, marszałkowski pajacu z wypranym mózgiem. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że pan Michał udostępnia swój login i hasło do konta kilku osobom, które mają dowolność w dodawaniu znajomych i równie dobrze mogą zamieścić tam wpisy jak ci hakerzy od Suskiego? ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak wieszane były portrety posłów opozycji na szubienicach to była instalacja artystyczna...
 A jak nawoływali do zabicia Kaczyńskiego to był przekaz artystyczny... Zjedz wafelka że swastyka, idź się zaszczepić razem z hienami z tefałenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjedz wafelka że swastyka, idź się zaszczepić razem z hienami z tefałenu
Już Einstein zauważył, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota, wielokrotnie w łeb jebn....pajacu z wypranym mózgiem. Nick adekwatny do faktycznego stanu umysłowego. Zmień lekarza. Ten Cię oszukuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej sytuacji widać jak koczy się upartyjnienie prokuratury. Politycy i sympatycy partii rządzącej, oraz ich rodziny są pod ochroną prokuratury, za to członkowie opozycji są ścigani nawet pod idiotycznym pretekstem ! Prokuratorzy którzy nie stosują się do tej zasady są zsyłani z dnia na dzień do placówek odległych nawet o 400 km od domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a co na to radny Jamróz??? Skomentował już na necie bohaterską, patriotyczną, katolicką, obywatelską i kulturalną postawę syna swojego kolegi z pisu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie że jakby było w drugą stronę, ktoś wypisywałby takie rzeczy na polityka PIS to raz dwa znaleziono by winnego. Prawdziwi Polacy mogą więcej..
 Cienko prowokujesz...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak wieszane były portrety posłów opozycji na szubienicach to była instalacja artystyczna...
 A ajk w teatrze gwałcono portret i krzyż, to jest "sztuka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej sytuacji widać jak koczy się upartyjnienie prokuratury. Politycy i sympatycy partii rządzącej, oraz ich rodziny są pod ochroną prokuratury, za to członkowie opozycji są ścigani nawet pod idiotycznym pretekstem ! Prokuratorzy którzy nie stosują się do tej zasady są zsyłani z dnia na dzień do placówek odległych nawet o 400 km od domu !
 Gdyb nie protesty przeciw udąstępnieniu zawodów prawniczych ludziom spoza kasty, nie byłoby problemu. A tak? Muszą jeżdzić w delegację, bo są ogromne braki kadrowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama zostałam oczerniona w sądzie i na osiedlu na którym mieszkam przez ,,przyjaciela" VII KP, co była moja krzywda to była ale przez Prokuraturę Rejonową, Okręgową, Sąd Rejonowy nic osiągnęłam podając tego człowieka. A ten pan M.Stawiarski to zdaje się dobry człowiek, dokarmia psy. Coś lepszego od tego co mnie nękał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblijny syn marnotrawny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jak wieszane były portrety posłów opozycji na szubienicach to była instalacja artystyczna...
A ajk w teatrze gwałcono portret i krzyż, to jest "sztuka"?
 Ale to przecież PiSdziecka prokuratura umorzyła postępowanie, bo "performance" XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie że jakby było w drugą stronę, ktoś wypisywałby takie rzeczy na polityka PIS to raz dwa znaleziono by winnego. Prawdziwi Polacy mogą więcej..
Cienko prowokujesz...:(
 To nie prowokacja, tylko stwierdzenie faktu. Trollu. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...