Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziurawe drogi powiatowe w Kraśniku. Skończy się na łataniu

Utworzony przez Kierowca, 25 kwietnia 2013 r. o 06:40 Powrót do artykułu
Biedne Starostwo w Krasniku,biedny Urzad Miasta w Krasniku.... Bo wydają mnóstwo kasy na nieprzemyślane inwestycje... Wstyd,wstyd-walczcie nadal z sobą... Ale cóz tam,Wy macie się dobrze!Prywatnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafia jak Włodarczyk pisze że miasto nie jest studnia bez dna... ponad 300 tysiecy biedny ma na ulice miejsckie... a kościołowi 200 tysięcy lekką reką dane było... i to niepierwszy raz... niez zniose tego burmistrza juz dłużej.. zanim sie wypowie nich pomysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy skutki dziadostwa i doraźnego zasypywania dziur żwirkiem przez ostatnie kilka lat. W końcu doszliśmy do ściany - kiedyś musiało się tak zdarzyć (długa zima), że te całe pseudonaprawy stosowane latami szlag trafi - i tej wiosny trafił. Pan Starosta rządzi tu już bardzo długo i nie pamiętam żeby kiedykolwiek ulice powiatowe były naprawiane tak, żeby wytrzymywało to kilka lat. Co roku jest to samo, łopata żwirku i jakiś lepik, a na koniec przydeptane przez robotnika. I takie coś Starosta Wojtak tolerował latami. Teraz lamentuje i biadoli, że kasy brak bo prawie wszystkie ulice dziurawe. Niech wyłoży z własnej sakwy, jak nieudolnością trwającą latami doprowadził do takiej dewastacji dróg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się dowiedzieć ile kosztowało urząd miasta wydanie kilku tysięcy ulotek z informacją do kogo należą ulice, bilboardy przy ckip i inne i czy można było za te pieniądze zalepić chociaż jedną dziurę? Dlaczego wciąż marnują publiczną kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby burmistrz nie umarzal podatkow np. panu Kazuli 40tys.zl , to by na drogi bylo wiecej, a tak na marginesie u pana Kazuli Stawiarski nie mial biura poselskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jaki powiat takie gminy. W sobotę miałem okazję przejechać po drogach gminy Gościeradów jadąc od strony Zdziechowic przez Salomin do Gościeradowa. Jestem w szoku, że tak może wyglądać droga. Co robią władze gminy?? Czemu mieszkańcy tych miejscowośći nie interweniują?? Jeżdżę dużo szczególnie po podkarpaciu ale takich dróg nie ma nigdzie. To jest koszmar i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczek napisał:
Szlag mnie trafia jak Włodarczyk pisze że miasto nie jest studnia bez dna... ponad 300 tysiecy biedny ma na ulice miejsckie... a kościołowi 200 tysięcy lekką reką dane było... i to niepierwszy raz... niez zniose tego burmistrza juz dłużej.. zanim sie wypowie nich pomysli.
Spytaj się Starosty ile powiat miesięcznie wydaje na dofinansowanie TVK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku krążą informacje o niezłym zadłużeniu Zarządu Dróg Powiatowych pod wodzą pana Ofczarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Witam. Jaki powiat takie gminy. W sobotę miałem okazję przejechać po drogach gminy Gościeradów jadąc od strony Zdziechowic przez Salomin do Gościeradowa. Jestem w szoku, że tak może wyglądać droga. Co robią władze gminy?? Czemu mieszkańcy tych miejscowośći nie interweniują?? Jeżdżę dużo szczególnie po podkarpaciu ale takich dróg nie ma nigdzie. To jest koszmar i wstyd.
Takie gminy,taki powiat, jaki premier,jaki rząd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczek napisał:
Szlag mnie trafia jak Włodarczyk pisze że miasto nie jest studnia bez dna... ponad 300 tysiecy biedny ma na ulice miejsckie... a kościołowi 200 tysięcy lekką reką dane było... i to niepierwszy raz... niez zniose tego burmistrza juz dłużej.. zanim sie wypowie nich pomysli.
Ten kościół to najstarszy i najładniejszy zabytek Kraśnika. Pomyśl inaczej, że nie na kościół, ale na renowacje zabytków Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Takie gminy,taki powiat, jaki premier,jaki rząd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] [quote name='radny' timestamp='1367250653' post='764202'] Takie gminy,taki powiat, jaki premier,jaki rząd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W strukturach samorządowych się zaczyna, gdzie brak gospodarza to widać gołym okiem, a radni nie są bez winy, w końcu to Wy reprezentujecie społeczeństwo w urzędach gmin, społeczeństwo które was wybrało a teraz macie ich problemy dalekow w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jaki powiat takie gminy. W sobotę miałem okazję przejechać po drogach gminy Gościeradów jadąc od strony Zdziechowic przez Salomin do Gościeradowa. Jestem w szoku, że tak może wyglądać droga. Co robią władze gminy?? Czemu mieszkańcy tych miejscowośći nie interweniują?? Jeżdżę dużo szczególnie po podkarpaciu ale takich dróg nie ma nigdzie. To jest koszmar i wstyd.
Problem polega na tym, że jest to droga powiatowa -> znowu Kraśnik. Proszę nie zwalać na gminę, tam gdzie nie jest winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polaga na tym, że nikt nie dba o jakość wykonanych prac. Po wykonaniu prac inwestor powinien zlecić wykonanie badań w takich firmach jak ta http://www.drolab.pl/ Jest to laboratorium drogowe które jest w stanie ocenić jakość wykonanych prac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...