Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FŁT-Kraśnik: Związkowcy podpisali pakiet socjalny z Chińczykami

Utworzony przez Gość, 13 października 2013 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Jakie 120 zł? To jest kwota uśredniona o czym autor artykułu nie wspomniał. Związkowcy wywalczyli koleją podwyżkę z cyklu umysłowi po 500zł a szeregowi pracownicy po 50zł bo kasa będzie rozdzielania według tzw. współczynników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - Lokalizator!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:  http://tnij.org/lokalizacja-telefonu   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest. (zdjęcie z satelity może być trochę zamazane).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 120 zł? To jest kwota uśredniona o czym autor artykułu nie wspomniał. Związkowcy wywalczyli koleją podwyżkę z cyklu umysłowi po 500zł a szeregowi pracownicy po 50zł bo kasa będzie rozdzielania według tzw. współczynników.
  Jeśli rzeczywiście podwyżki te znowu będą według niesprawiedliwych współczynników to znaczy, że związki zupełnie nie dbają o pracowników produkcji. Znowu najwięcej kasy dostaną "pracusie" z 12tki, technologa, bo mają bardzo wysokie współczynniki. A robole dostaną po parę groszy i mają się cieszyć. A jaki bonus prywatyzacyjny dostaną związkowcy po tych negocjacjach?  Podwyżki dostaną niezłe bo o swoje współczynniki dbają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skad sie wziela nazwa umyslowi ?? To wyglada tak jakby tylko ta grupa myslala a reszta juz nie za bardzo. Są pracownicy miesięcznie i godzinowo płatni taki jest podział, przeciez ta osoba przy maszynie też myśli i to dużo więc też jest umysłowa, a poza tym nie wszyscy miesięcznie płatni są niepotrzebni. A podział podwyżek będzie faktycznie zależał od wskaźnika, niestety przeciez to fabryka. Pozdrawiam wszystkich pracowników FLT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jeśli rzeczywiście podwyżki te znowu będą według niesprawiedliwych współczynników to znaczy, że związki zupełnie nie dbają o pracowników produkcji. Znowu najwięcej kasy dostaną "pracusie" z 12tki, technologa, bo mają bardzo wysokie współczynniki. A robole dostaną po parę groszy i mają się cieszyć. A jaki bonus prywatyzacyjny dostaną związkowcy po tych negocjacjach?  Podwyżki dostaną niezłe bo o swoje współczynniki dbają.  
No to teraz należałoby wziąc się za związkowców i znieść współczynniki tak jak to zrobiono kilka lat temu w THP. Tam wszyscy dostają jednakowe podwyżki naliczane odgórnie. Tylko że w FŁT będzie to trudniejsze do zrobienia bo zwiazkowcy maja wysokie współczynniki i tworząc propozycję pakietu socjalnego nie dopuścili nawet do myśli by wyrzucić z niego punktu o współczynnikach. Czyli nic się nie zmieni, góra (łącznie z władzami związków) dostanie po 400-500 zł podwyżki a pozostali będą musieli sie na nich zrzucić i dostaną 60-70 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zdrajcy sprzedają naszą Polskę!!!Chińczycy realizują skrzętnie swój światowy plan i jest ich tyle ,że w odpowiedniej chwili zastąpią Polaków i w FŁT.Najsmutniejsze jest to ,że nasi rodzimi zdrajcy spprzedają kury znoszące "złote jajka".Prawdę pisał jeden z marszałków Hitlera w swoim pamiętniku:"błędem było strzelanie do Polaków,ich trzeba było kupić".Zrealizowało się to własnymi rękami!!! Przykre to ,ale wszystkie podpisy w fabryce nie mają znaczenia.Systematycznie będzie się polska załoga kurczyła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zdrajcy sprzedają naszą Polskę!!!Chińczycy realizują skrzętnie swój światowy plan i jest ich tyle ,że w odpowiedniej chwili zastąpią Polaków i w FŁT.Najsmutniejsze jest to ,że nasi rodzimi zdrajcy spprzedają kury znoszące "złote jajka".Prawdę pisał jeden z marszałków Hitlera w swoim pamiętniku:"błędem było strzelanie do Polaków,ich trzeba było kupić".Zrealizowało się to własnymi rękami!!! Przykre to ,ale wszystkie podpisy w fabryce nie mają znaczenia.Systematycznie będzie się polska załoga kurczyła!!!
josef ty masz internet brachu tyle lat cie nie widzialem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najbardziej szkoda Romka, jemu nic nie skapnie, jaka szkoda, a taki fachowiec, taki specjalista, taki mundry.....oj szkoda chłopa, szkoda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem zdrajcy sprzedają naszą Polskę!!!Chińczycy realizują skrzętnie swój światowy plan i jest ich tyle ,że w odpowiedniej chwili zastąpią Polaków i w FŁT.Najsmutniejsze jest to ,że nasi rodzimi zdrajcy spprzedają kury znoszące "złote jajka".Prawdę pisał jeden z marszałków Hitlera w swoim pamiętniku:"błędem było strzelanie do Polaków,ich trzeba było kupić".Zrealizowało się to własnymi rękami!!! Przykre to ,ale wszystkie podpisy w fabryce nie mają znaczenia.Systematycznie będzie się polska załoga kurczyła!!!
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!!  dość już DYMANIA  narodu polskiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory byłem dumny z tego, że nasz kraj ma dobrą markę łożysk tocznych. Teraz pozostaje tylko rozczarowanie. Wielka szkoda, Sami Sobie rzucamy kłody pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o kontakt osoby, które pracowały w Fabryce Łożysk Tocznych na wydziale Narzędziowni placówka Kulkownia (lata 1972-1979) pracowałem jako tokarz a później ślusarz wzorcarz.  Przypominam sobie takie osoby jak: Jan Duda, Andrzej Capała   Jest to bardzo ważna sprawa.   Moje nazwisko Machaj Stanisław, adres mailowy: staszek52@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gardze wami fabrykantami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...