Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Intencja seksualna? Nie, tylko zażenowanie

Utworzony przez Mariusz, 20 kwietnia 2015 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Pewnie była brzydka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA taka brzydka, czy ON gej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop fajtłapa,ja bym wiedział co mam robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starej Babie młodego ciałka się zachciało? Dziwne żeby świadkowie cokolwiek potwierdzili, no chyba żeby Sąd zapytał prześcieradło na łóżku w sypialni ;-) Ciekawe jaki układ ma ta baba z Panem Posłem że ją jeszcze trzymają na tym stołku? Żeby chociaż fachowcem była, a nie jest bo miałem okazję z nią współpracować (nie w KOEN ale jednak)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna chociaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiła aktywować nowy eskperymentalny kierunek "edukacyjny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny facet. Ja bym chciał być na jego miejscu.   I jeszcze kobietę do sądu pozywać? Abstrakcja.   Można było ją po cichu zadowolić i jak etyka nie pozwala - odmówić ew. profitów z tego tytułu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop fajtłapa,ja bym wiedział co mam robić.
Nie każdy jest na tyle zdesperowany, że bzyknie wszystko co się do wody nie chowa i na drzewo nie ucieka. Nie dość że brzydka i wredna to jeszcze lubi dziabnąć co nieco więc pewnie i zapachy nieciekawe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pieniędzmi z funduszu socjalnego? W jednej ze szkół do dziś pracownicy nie dostali zapomóg na święta, bo podobno nie ma pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pieniędzmi z funduszu socjalnego? W jednej ze szkół do dziś pracownicy nie dostali zapomóg na święta, bo podobno nie ma pieniędzy...
Na zapomogi z socjalnego nie ma ale na dodatki motywacyjne dla dyrektorów jest. Właśnie Miron przyznał kilku osobom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zapomogi z socjalnego nie ma ale na dodatki motywacyjne dla dyrektorów jest. Właśnie Miron przyznał kilku osobom
A to zgodne z prawem? Czy w prawo zezwala na takie ruchy z funduszem socjalnym? Czy pracownicy tych szkół dostali zapomogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dorze wam tak.Czbek wam d...py miodem smarował.Były projekty ,była kaska.Zapomóg się znowu zachciewa.Brawo Włodarczyk za mordę i do roboty nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to zgodne z prawem? Czy w prawo zezwala na takie ruchy z funduszem socjalnym? Czy pracownicy tych szkół dostali zapomogi?
Te dodatki nie mogą i pewnie nie są z ZFŚS, ale niezgodne z prawem jest jeśli na koncie funduszu nie ma pieniędzy które powinny tam być, a przecież co roku KOEN musi tam przelewać kasę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dodatki nie mogą i pewnie nie są z ZFŚS, ale niezgodne z prawem jest jeśli na koncie funduszu nie ma pieniędzy które powinny tam być, a przecież co roku KOEN musi tam przelewać kasę 
No właśnie...KOEN powstał po to, żeby można było uszczknąć coś dla zaspokajania swoich sportowych ambicji /narty w Alpach/ za nie swoje pieniądze i pokombinować za plecami dyrektorów szkół. Potem oskarżony w tej sprawie sprawował pieczę nad tą forsą, jako osoba funkcyjna, a teraz...podobno nie na wszystkie konta szkół wpływa subwencja, nie wszyscy dyrektorzy są na stanowiskach z konkursu, jakoś dziwnie się robi i niekoniecznie zgodnie z prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie...KOEN powstał po to, żeby można było uszczknąć coś dla zaspokajania swoich sportowych ambicji /narty w Alpach/ za nie swoje pieniądze i pokombinować za plecami dyrektorów szkół. Potem oskarżony w tej sprawie sprawował pieczę nad tą forsą, jako osoba funkcyjna, a teraz...podobno nie na wszystkie konta szkół wpływa subwencja, nie wszyscy dyrektorzy są na stanowiskach z konkursu, jakoś dziwnie się robi i niekoniecznie zgodnie z prawem?
Może Kraśnik już tak ma że każdy Burmistrz musi skończyć tak samo?  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chrzanienie. Od kiedy to fundusz daje zapomogi z okazji świąt? Czytajcie ustawy jeśli chcecie podyskutować, odpis do 31 maja zgodnie z prawem należy zrobić. Przyzwyczaili się, po 3 tysie zarabiają, na wycieczki do Turcji jeżdżą biedne belfry a emeryci ze szkół na leki nie mają. A jeśli ktoś się stara to niby czemu ma nie dostać motywacyjnego? Dlatego że poprzednicy za Czubka narobili długów wyłudzając subwencje oświatową? A świadkowie w sprawie Krystyny wciąż pracuja w KOEN więc co mieli powiedzieć ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi naprawiacz komputerów-typowy impotent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chrzanienie. Od kiedy to fundusz daje zapomogi z okazji świąt? Czytajcie ustawy jeśli chcecie podyskutować, odpis do 31 maja zgodnie z prawem należy zrobić. Przyzwyczaili się, po 3 tysie zarabiają, na wycieczki do Turcji jeżdżą biedne belfry a emeryci ze szkół na leki nie mają. A jeśli ktoś się stara to niby czemu ma nie dostać motywacyjnego? Dlatego że poprzednicy za Czubka narobili długów wyłudzając subwencje oświatową? A świadkowie w sprawie Krystyny wciąż pracuja w KOEN więc co mieli powiedzieć ? 
Co do świadków 100% racji. Co do wyłudzenia subwencji już nie koniecznie. Jeśli to Czu wyłudził dlaczego nie w każdej szkole był z tym problem? Co ciekawe najwięcej wyciągnęły 6-tka i 3-ka. I gdzie są teraz Dyrektorzy tych szkół? Jeden, po przejściu do PiS nadal na stanowisku, a drugi nawet przez chwilę był v-ce Burmistrzem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYLO SZPILKOWAC ALE FACHOWIEC OD KOMPUTEROW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYLO SZPILKOWAC ALE FACHOWIEC OD KOMPUTEROW
Widziałeś tą babę? Nie wiem czy bym dał radę tyle wypić żeby ruszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...