Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania odbija się czkawką

Utworzony przez grin, 13 września 2007 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Tak głośno mówił zę odda kasę nawet poseł Wilk miał mu pomóc w spłacie i co? Oddali? Coś mi się wydaje że nie, bo mają to daleko .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtą kase (z SUK) zamierzal oddac w trakcie kampani samorzadowej szczegolnie przed druga turą. Po wygraniu wyborów ochota na oddawanie mu przeszla. Teraz kolejna kasa do oddania. Dziwne ze czlonek stowarzyszenia, ktore pomoglo jego , Piotrowi Cz. zdobyc fotel burmistrza, twierdzi ze sprawa go nie dotyczy. W takimi razie kogo dotyczy? Nas - mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoniliśmy do Krajowego Biura Wyborczego i usłyszeliśmy, że możemy mieć subkonta. Nasz błąd, że nie zapisaliśmy nazwiska urzędnika, który udzielił nam błędnej informacji Też się tak tłumaczyłem, jak chodziłem do szkoły, a było to w czasach, kiedy p.Cz. skakał tatusiowi z lewego na prawe i na odwrót.Inna sprawa, to niezbity fakt: wszyscy się uwzięli na tak wspaniałego człowieka, który o niczym innym nie myśli, tylko o SWOIM (mieście oczywiście )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto wpłacał pieniązki na te "lewe" konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie z tej DBAŁOŚĆI O SWOJE zadecydował, że wszystkie placówki oświatowe w Kraśniku maja obowiązek ubezpieczyć się i swoich uczniów u JENDEGO ubezpieczyciela !?! Bez gadania, bez negocjacji, bez wyboru !! Podobno był przetarg, tylko, ze nikt o nim nie wiedział... Za prowizję z tego ubezpieczenia - giganta - miasto ma zakupić radar dla straży miejskiej. Rodzice, uczniowie, pracownicy oświaty ufundują radar, który będzie nosił imię ? No czyje? Zagadka ?Zapraszamy CBA do Kraśnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto? a kto wygrywa przetargi, jeśli myślisz że to za darmo to się grubo mylisz. Tu się nic nie dzieje zgodnie z prawem.Dziwi mnie tylko gdzie jest PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy abw znowu zajmie sie umorzeniami podatków znajomych czubinskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest? Można sobie wydawać za miejskie pieniądze gazetę Lubię Kraśnik, a potem startować w wyborach z komitetu o tej samej nazwie? To nie jest finansowanie partii z budżetu miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziwi mnie tylko gdzie jest PIS ? "Człowieku! Przyjechałeś z zagranicy, czy innego Księżyca, że wierzysz w jakieś różnice między tymi klikami? Przecież te towarzystwa wyznają jedną ideologię TKM i poza składem osobowym nie odróżnisz ich za ...zaraźliwą chorobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Burmistrz Czubiński przekazał nam przez sekretarkę, że nie skomentuje sprawy, bo go bezpośrednio nie dotyczy." Jest finansowany i finansujący. Zarzuty dotyczą finansującego a nie finansowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pracownicy UM ,spółek i instytucji podległych Czubińskiemu i między innymi ja,zostaliśmy zmuszeni do zbierania podpisów pod listą poparcia dla kandydata do sejmu Wojciecha Wilka.Gdy dostałem te kartki zostałem poinformowany,ze muszę zebrać minimum 5 podpisów a jak nie chcę podpaść to najlepiej 15 i więcej.Ja odmówiłem twierdząc ,ze polityka mnie nie interesuje i nie będę się tym zajmował.Za 20 minut kierowniczka wezwała mnie i poinformowała ,ze rozmawiała w tej sprawie z burmistrzem który jest bardzo niezadowolony i stwierdziła ,ze dzięki takim ludziom jak Pan czubiński i wilk mam pracę więc nie rozumie dlaczego nie moge odwdzięczyć się w ten sposób .Powiedziała ,ze przezemnie ma nieprzyjemnosci i nie pozostawi tego bez echa.Rozmawiałem z innymi ludżmi z pracy i UM i oni podpisy zbierali gdyż boją się o pracę.Jeszcze jedno te listy mają być imienne tzn.ma być wiadomo kto ile podpisów zebrał.Dowiedziałem się również ,ze jedna Pani z UM zebrała 2 lata temu około 150 podpisów dla wilka,a w tym roku odmówiła,następnego dnia została przeniesiona nagle na inne gorsze stanowisko.Takie szybkie i nagłe działanie z dnia na dzień ma być groźba dla innych niepokornych którzy chcieli by odmówić.Ta pani w najbliższym czasie napewno straci pracę.Ja podobno też ale mam to w tyłku.Pracę znajdę bez problemu,nie dam się manipulować.Jak mógłbym dalej wychowywać syna w duchu patriotyzmu i honoru skoro sam bym się go pozbył.Pozdrawiam wszystkich zależnych od Czubińskiego,nie dajcie sobą pomiatać,miejcie honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zawinil to ukarać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta kierowniczka to nie jest czasem żona kolegi burmistrza (tego co razem z burmistrzem zasiadał na ławie oskarżonych), dla której stworzono nowe stanowisko kierownicze, by mogła mimo kompletnego braku wiedzy zasiąść na upragnionym stołku. A to że w UM jest terror psychiczny to chyba wszyscy wiedzą. Tam nie można mieć innych poglądów niż burmistrz, a są tacy że dla podlizania się zrobią dosłownie wszystko ! Oni nie wiedzą co to honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...