Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końca sporu nie widać. Woda dla ryb, czy turbin?

Utworzony przez bywalec kąpieliska, 19 sierpnia 2008 r. o 10:49 Powrót do artykułu
I widzisz ptaszku jak złapałeś się we własne sidła ,powiedz lepiej że najprawdopodobniej zaniedbanie sprawy natury administracyjnej to twoja robota jak zwykle. Teraz kombinuj skąd wziąć kasę na odszkodowania dla elektrowniarzy najlepiej ućknij sobie z wypłaty.Znam jednego z nich-on ci nie odpuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę uwag do autorów tekstu i admina forum: 1. Proszę o przeniesienie wątku na forum do działu "Lubelskie". Ten tekst nie ma nic wspólnego z Kraśnickim regionem. (to do admina) 2. Nie "Wólka Tomaszycka" tylko "Wólka Komaszycka" (od miejscowości Komaszyce) 3. Nie "Jankówka", tylko "Leonka", Leonka zmienia nazwę dopiero za wsią Jankowa, to takie udziwnienie, ale do wsi Jankowa jest Leonką, a za wsią jest Jankówką, bez sensu, wiem. 4. Jakim cudem Chodelka łączy się z Leonką za Wólką Komaszycką a przed elektrownią na Pomorzu??? Kto w ogóle pisał ten tekst? Chodelka leży sporo na północ od Leonki (Jankówki), i to Leonka (Jankówka) wpada do Chodelki. Może pokażcie mapę i narysujcie którędy płynie woda, bo jakoś trudno to sobie wyobrazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokal_man napisał:
Parę uwag do autorów tekstu i admina forum: 1. Proszę o przeniesienie wątku na forum do działu "Lubelskie". Ten tekst nie ma nic wspólnego z Kraśnickim regionem. (to do admina) 2. Nie "Wólka Tomaszycka" tylko "Wólka Komaszycka" (od miejscowości Komaszyce) 3. Nie "Jankówka", tylko "Leonka", Leonka zmienia nazwę dopiero za wsią Jankowa, to takie udziwnienie, ale do wsi Jankowa jest Leonką, a za wsią jest Jankówką, bez sensu, wiem. 4. Jakim cudem Chodelka łączy się z Leonką za Wólką Komaszycką a przed elektrownią na Pomorzu??? Kto w ogóle pisał ten tekst? Chodelka leży sporo na północ od Leonki (Jankówki), i to Leonka (Jankówka) wpada do Chodelki. Może pokażcie mapę i narysujcie którędy płynie woda, bo jakoś trudno to sobie wyobrazić...
lokal_man jesteś w błędzie rzeka nazywa się Jankówka a Chodelka połączona jest z Jankówką kanałem który przebiega z Wólki Komaszyckiej przez Emilcin i Zosin i łączy się gdzieś w lesie,czy na stawach tego przekrętasa D.... na Grabówce z Jankówką (Leonką) , która łączy się z Chodelką za Kosiorowem i rzeczywiście omija elektrownię na Pomorzu i Kosiorowie.Daczka birze tyle wody że resztówka wpływa do naszego stawu wędkarskiego kanałem od strony ul.Rybackiej a do kąpieliska już kanał się tylko sączy.Wreszcie się ktoś wziął za tego obłudnego sierściucha w starym garniturze!Na odłowach jak zostanie mu drobnica to woli zakopać niż wpuścić do rzeki-zawistny i złośliwy,a ten nasz głupi prezesina Hubert przez Ch w dupsko mu dalej wchodzi z wazeliny. Burmistrz powinien zrobić tak jak w Kraśniku na zalewie,jak jest mało wody to włączają pompy głębinowe i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa, to ta rzeczka w Emilicinie koło pomnika UFO to ten kanał magistra, he, no ja pierwszy raz o tym słyszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wędkarz napisał:
lokal_man jesteś w błędzie rzeka nazywa się Jankówka a Chodelka połączona jest z Jankówką kanałem który przebiega z Wólki Komaszyckiej przez Emilcin i Zosin i łączy się gdzieś w lesie,czy na stawach tego przekrętasa D.... na Grabówce z Jankówką (Leonką) , która łączy się z Chodelką za Kosiorowem i rzeczywiście omija elektrownię na Pomorzu i Kosiorowie.Daczka birze tyle wody że resztówka wpływa do naszego stawu wędkarskiego kanałem od strony ul.Rybackiej a do kąpieliska już kanał się tylko sączy.Wreszcie się ktoś wziął za tego obłudnego sierściucha w starym garniturze!Na odłowach jak zostanie mu drobnica to woli zakopać niż wpuścić do rzeki-zawistny i złośliwy,a ten nasz głupi prezesina Hubert przez Ch w dupsko mu dalej wchodzi z wazeliny. Burmistrz powinien zrobić tak jak w Kraśniku na zalewie,jak jest mało wody to włączają pompy głębinowe i po kłopocie.
OK, teraz rozumiem, ale co do nazwy rzeczki nie zmienię zdania. To jest Leonka, od Jankowej dopiero nosi nazwę Jankówka. Dzięki za wyjaśnienie. Lata myślałem, że ten ciek na Emilcinie to naturalna rzeczka...a tu taka niespodzianka. He, ten pan D. to już całkiem w przyrodę buciorami wlazł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt !!! Ty zamiast spać teraz na grobli pakuj Dankę i szoruj czym prędzej do Pekinu na kurs uprawy ryżu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak daleko nam do europy. tak wspierane w unii zielone elektrownie walczą o pokarm, który im się należy. z opisu widać, że chłopaki chcą żyć zgodnie z prawem, a urzędnik chce zalegalizować samowolę. myślałem, że dzieje się odwrotnie, że burmistrz stoi na straży prawa! wygrana w sądzie pewna tylko kto zapłaci odszkodowania? droga jest taka: kara finansowa z budżetu gminy- rio-prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...