Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Iza napisał:
Nie mam kompleksów , ale ty zachowujesz się jak cham .
Ale chamstwo w stosunku do pani sekretarz już ci nie przeszkadza a nawet ci się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
temper ty przypadkiem nie pochodzisz z brzozówki
Broń boże, ja na te dzikie okolice mam alergię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Ale chamstwo w stosunku do pani sekretarz już ci nie przeszkadza a nawet ci się podoba.
Nie znam osobiście kobiety ale skoro jest osobą publiczną to jest narażona na takie sytuacje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Broń boże, ja na te dzikie okolice mam alergię..
ale ubliżasz jak te dzikusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Nie znam osobiście kobiety ale skoro jest osobą publiczną to jest narażona na takie sytuacje .
Też jej nie znam osobiście ale tylko za samo bycie osobą publiczną nie musi być nazywana obraźliwie zwłaszcza że poza tym sporem opinię ma naprawdę dobrą i jako urzędnik i jako człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Też jej nie znam osobiście ale tylko za samo bycie osobą publiczną nie musi być nazywana obraźliwie zwłaszcza że poza tym sporem opinię ma naprawdę dobrą i jako urzędnik i jako człowiek.
Przeczytaj pierwsze swoje wpisy i mi powiedz czym sobie zasłużyli na takie ubliżanie brzozowiacy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Przeczytaj pierwsze swoje wpisy i mi powiedz czym sobie zasłużyli na takie ubliżanie brzozowiacy .
Zdziwiłabyś się jak oni mogą ubliżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Zdziwiłabyś się jak oni mogą ubliżać.
Nic bardzo na tym forum nie widzę , tylko twoje zaczepki , jak byś prowokował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Nic bardzo na tym forum nie widzę , tylko twoje zaczepki , jak byś prowokował .
A śledzisz to forum i jeszcze inne fora od początku czy raptem od dwóch stron? A jak ty to rozpoznajesz że obelgi w stosunku do osób publicznych nie pochodzą na pewno od Brzozówki? Ja ich obelgi słyszałem bezpośrednio i z relacji innych osób. Uszy by ci spuchły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
A śledzisz to forum i jeszcze inne fora od początku czy raptem od dwóch stron? A jak ty to rozpoznajesz że obelgi w stosunku do osób publicznych nie pochodzą na pewno od Brzozówki? Ja ich obelgi słyszałem bezpośrednio i z relacji innych osób. Uszy by ci spuchły.
Jaką dostajesz kasę i jaki masz w tym interes w szykanowaniu Brzozówki, bo za darmo po nocach nie siedzisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzozowiak napisał:
Jaką dostajesz kasę i jaki masz w tym interes w szykanowaniu Brzozówki, bo za darmo po nocach nie siedzisz ?
Znowu ta wasza chora teoria spiskowa, że źle o cudownych, uczciwych Brzozowiakach piszą na pewno ludzie z otoczenia wójta? Wcześniej było że robią to z obawy o stołki a teraz że za pieniądze. W sumie ja też jako zwolennik wójta mógłbym coś rozpuścić o jakimś opłacaniu was przez kogoś a co tam. Mieszkam w tej gminie tak jak i ty i mam prawo mieć inne zdanie niż Brzozówka i męcz się z tym, bo zrozumieć tego nie potrafisz. Jaki mam w tym interes? Nie każdy musi mieć w czymś interes chyba że wy. Mam na was alergię po tych waszych akcjach, zwłaszcza z tymi kukłami i z tym protestem przeciwko rozpowszechnianiu po gminie nieprawdziwych informacji i denerwuje mnie, że jesteście bezkarni. Świętoszki się znalazły, uosobienie cnót wszelakich. A opłacają mnie Niemcy idioto brzozowski. W euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Znowu ta wasza chora teoria spiskowa, że źle o cudownych, uczciwych Brzozowiakach piszą na pewno ludzie z otoczenia wójta? Wcześniej było że robią to z obawy o stołki a teraz że za pieniądze. W sumie ja też jako zwolennik wójta mógłbym coś rozpuścić o jakimś opłacaniu was przez kogoś a co tam. Mieszkam w tej gminie tak jak i ty i mam prawo mieć inne zdanie niż Brzozówka i męcz się z tym, bo zrozumieć tego nie potrafisz. Jaki mam w tym interes? Nie każdy musi mieć w czymś interes chyba że wy. Mam na was alergię po tych waszych akcjach, zwłaszcza z tymi kukłami i z tym protestem przeciwko rozpowszechnianiu po gminie nieprawdziwych informacji i denerwuje mnie, że jesteście bezkarni. Świętoszki się znalazły, uosobienie cnót wszelakich. A opłacają mnie Niemcy idioto brzozowski. W euro.
A widzisz no i już wszystko jasne , ciebie Niemcy a nas ruscy w rublach i dlatego się dogadać nie możemy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna wójta ten wie że nie ma grabi które grabią od siebie podobnie z wójtem przeliczył się trochę i będzie musiał oddać pieniążki …za szkołę w Brzozówce , radna okazała się zdrajcą przecież wiedziała już w 2010 roku że zamkną szkołę dlaczego nie oznajmiła mieszkańcom parafii co nastąpi tylko grzała ciepły stołek, pytanie do wójta co z drogą Szastarka Zakrzówek jak żyję ta droga nigdy nie miała remontu, na skłóceniu przez wójta sąsiednich sobie wiosek skorzystają nowi radni i mediatorzy, a szkoła (Stowarzyszenie)i tak upadnie za 2 lata podobnie jak w Studziankach, Majdanie Grabinie, Rudniku II nic nie pomoże Unia bo Nauczyciele wydoją całą kasę z Budżetu gminy, potrzeba nowego przywódcy w Szastarce, cuda się skończyły, przychodni w szkole na razie nie będzie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
a szkoła (Stowarzyszenie)i tak upadnie za 2 lata podobnie jak w Studziankach, Majdanie Grabinie, Rudniku II
Więc może trzeba w końcu zadać sobie pytanie czy można wszystko burzyć dla tak bezsensownej sprawy? Nie sądzicie, że to zaszło o wiele za daleko? Też uważam, że szkoła w Brzozówce się nie utrzyma, bo liczba dzieci spada im z roku na rok tylko dlaczego głową za to ma zapłacić wójt? Niech porządzi do końca kadencji a w następnych wyborach możecie go nie wybierać, proste. A zresztą to rada gminy przecież podejmuje decyzje więc to chyba ją ewentualnie można by chcieć odwołać a nie wójta. W moim przekonaniu to nie jest zbyt sprawiedliwe, że on teraz zbiera za wszystko w tym za to co zrobił a czego nie zrobił poprzedni wójt i rada. Jak on miał zrobić bóg wie co w ciągu jednego roku i to jeszcze w takiej sytuacji jaka jest w gminie? I to też nieprawda że nic nie robi a żeby zrobić więcej to trzeba mu dać więcej czasu. Czasu i spokoju zwłaszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosia' timestamp='1323951496' post='570908'] Więc może trzeba w końcu zadać sobie pytanie czy można wszystko burzyć... Prawdopodobnie jesteś z otoczenia wójta stąd Twój głos niejakiej sprawiedliwości, wójt oprócz wymiany urzędasów w gminie na swoich popleczników z Platformy nie zrobił nic samodzielnie oto nabija kieszenie tak zwanym biznesmenom z Blinowa, znam człowieka dobrze nie mam nic do niego jednak nie przypadkiem wyleciał z urzedu z Kraśnika, wiem że przyszło mu płacić za błędy Dudka i poprzedników ale tamci kradli po cichu nikogo nie bolało, to co teraz się dzieje w naszej gminie to złodziejstwo w biały dzień na oczach szarego mieszkańca. Scenariusz na najbliższe dni wójt dogada się z mieszkańcami Brzozówki za pomocą nowej rady gminy wszyscy będą zadowoleni bo koryto jeszcze szerokie, stowarzyszenie upadnie za 2 lata z braku wystarczającej ilości dzieci, powtarzam skorzystają na tym nowi radni albo radny i mediator > Wójta należy odwołać w najbliższym referendum i poszukać kandydata na nowego wójta (tu będzie problem ), nie związanego z dawnym środowiskiem mafii kraśnickiej.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_extra/post_icons/icon10.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Broń boże, ja na te dzikie okolice mam alergię..
Lecz się chłopie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Lecz się chłopie !!!
Na nogi bo na głowę za późno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyoszołom napisał:
Na nogi bo na głowę za późno!!!
Co za tekst! Cała Brzozówka musiała ze dwie noce nad nim siedzieć i myśleć aż iskry z inteligenckich głów leciały. Przypominam, że oszołomami nazywają od kilku miesięcy ludzi z Brzozówki więc nie podpisuj się jako antyoszołom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYOSZOŁOM napisał:
Co za tekst! Cała Brzozówka musiała ze dwie noce nad nim siedzieć i myśleć aż iskry z inteligenckich głów leciały. Przypominam, że oszołomami nazywają od kilku miesięcy ludzi z Brzozówki więc nie podpisuj się jako antyoszołom.
http://s52.chomikuj.pl/File.aspx?id=579&vid=19775050&tk=1532419&t=634597471477821950&d=60&k=1322140&name=swinia.mp3&loc=PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
Prawdopodobnie jesteś z otoczenia wójta stąd Twój głos niejakiej sprawiedliwości, wójt oprócz wymiany urzędasów w gminie na swoich popleczników z Platformy nie zrobił nic samodzielnie oto nabija kieszenie tak zwanym biznesmenom z Blinowa, znam człowieka dobrze nie mam nic do niego jednak nie przypadkiem wyleciał z urzedu z Kraśnika, wiem że przyszło mu płacić za błędy Dudka i poprzedników ale tamci kradli po cichu nikogo nie bolało, to co teraz się dzieje w naszej gminie to złodziejstwo w biały dzień na oczach szarego mieszkańca. Scenariusz na najbliższe dni wójt dogada się z mieszkańcami Brzozówki za pomocą nowej rady gminy wszyscy będą zadowoleni bo koryto jeszcze szerokie, stowarzyszenie upadnie za 2 lata z braku wystarczającej ilości dzieci, powtarzam skorzystają na tym nowi radni albo radny i mediator > Wójta należy odwołać w najbliższym referendum i poszukać kandydata na nowego wójta (tu będzie problem ), nie związanego z dawnym środowiskiem mafii kraśnickiej.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_extra/post_icons/icon10.gif
Dla takich jak ty każdy kto chce Mularczyka zostawić na stanowisku jest z otoczenia wójta. Szkoda tłumaczyć takim jak ty. I czemu kłamiesz że wójt powymieniał urzędników w gminie na swoich popleczników? Chodzi ci pewnie o tą jedną osobę kierowniczkę gzopo. To może kłamco pisz o jednej osobie a nie o urzędasach w liczbie mnogiej. To raczej Dudek pozatrudniał te swoje babsztyle z Polichny z których ani jedna nie ma studiów potrzebnych na takie stanowiska i jakoś ani jedna nie wyleciała z roboty więc nie kłam że Mularczyk powymieniał urzędników. Wielka tajemnica że w tym tygodniu sesja i dadzą oszołomom szkołę tylko po to żeby uczyli dzieci na swoje podobieństwo i żeby im ta szkoła padła za niedługo. Sam się odwołaj. Ci co go nie chcą odwołać to mają się do ciebie dostosować bo ty tak chcesz tak? Pasowałby by ci głupol Wójtowicz z Brzozówki albo elektryk Kowalik albo ktoś ich pokroju na wójta? A z tą mafią to licz się ze słowami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...