Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik. 90-procentowa podwyżka pensji dla starosty

Utworzony przez lubsuburbs, 25 listopada 2021 r. o 16:00 Powrót do artykułu
I co niedowiarki, rządowa tarcza antyinflacyjna działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam, gdzie są te wszystkie matołki, które tak się pluły z oburzenia, że Żukowi przyznano podwyżkę. To jest ten sam przepis, tylko samorządowiec PiSowski i proszę - już tych tłuczków nie ma na posterunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam, gdzie są te wszystkie matołki, które tak się pluły z oburzenia, że Żukowi przyznano podwyżkę. To jest ten sam przepis, tylko samorządowiec PiSowski i proszę - już tych tłuczków nie ma na posterunku?
  Daj sobie trollu ratuszowy na wstrzymanie.Uważasz,że tylko negatywnie na temat podwyżki twojego pryncypała wypowiadali sie sympatycy PIS? I przestań używać inwektyw,bo sam jesteś beznadziejny. POwinni cię zwolnić za brak inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci okupanci są bardziej pazerni od sanacyjnej bandy, która s... z Polski (symbolicznie przez Zaleszczyki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam, gdzie są te wszystkie matołki, które tak się pluły z oburzenia, że Żukowi przyznano podwyżkę. To jest ten sam przepis, tylko samorządowiec PiSowski i proszę - już tych tłuczków nie ma na posterunku?
Daj sobie trollu ratuszowy na wstrzymanie.Uważasz,że tylko negatywnie na temat podwyżki twojego pryncypała wypowiadali sie sympatycy PIS? I przestań używać inwektyw,bo sam jesteś beznadziejny. POwinni cię zwolnić za brak inteligencji.
Chłopcze - nie mierz innych swoją miarą. A co do inteligencji, to za cienki jesteś, by się na jej temat wypowiadać. Wracając do meritum - tak, zapewne nie tylko zwolennicy PiSu się tam wypowiadali, ale ja piję do konkretnych użytkowników forum, którzy tam toczyli pianę, a tu, dziwnymtrafem, ich nie ma. Moralność Kalego? Podpowiem ci, gdybyś nie wiedział - to z "W pustyni i w puszczy". Taka książka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci okupanci są bardziej pazerni od sanacyjnej bandy, która s... z Polski (symbolicznie przez Zaleszczyki).
 Jaka "sanacyjna banda" uciekała przez Zaleszczyki, nieuku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki i Stanowiska !!! Niech wszyscy mieszkańcy powiatu zasmakują dobrobytu "miernej zmiany" ustami swoich przedstawicieli. Miejmy nadzieję, że dobrze naliczyli tą sowitą podwyżkę. Poza tym "statuetka Oskara" dla panów Romana i Andrzeja ... chyba tymi łapkami w górę za podwyżką, jakże niskich zarobków szefa, znów wrócili do pisowskich łask ... ciekawe na jak długo ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam, gdzie są te wszystkie matołki, które tak się pluły z oburzenia, że Żukowi przyznano podwyżkę. To jest ten sam przepis, tylko samorządowiec PiSowski i proszę - już tych tłuczków nie ma na posterunku?
Daj sobie trollu ratuszowy na wstrzymanie.Uważasz,że tylko negatywnie na temat podwyżki twojego pryncypała wypowiadali sie sympatycy PIS? I przestań używać inwektyw,bo sam jesteś beznadziejny. POwinni cię zwolnić za brak inteligencji.
Chłopcze - nie mierz innych swoją miarą. A co do inteligencji, to za cienki jesteś, by się na jej temat wypowiadać. Wracając do meritum - tak, zapewne nie tylko zwolennicy PiSu się tam wypowiadali, ale ja piję do konkretnych użytkowników forum, którzy tam toczyli pianę, a tu, dziwnymtrafem, ich nie ma. Moralność Kalego? Podpowiem ci, gdybyś nie wiedział - to z "W pustyni i w puszczy". Taka książka.
 No widzisz potwierdzasz swoje braki przytaczając powiedzenia z lektury dla dzieci. Jednak zatrzymałeś się ewidentnie w rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam, gdzie są te wszystkie matołki, które tak się pluły z oburzenia, że Żukowi przyznano podwyżkę. To jest ten sam przepis, tylko samorządowiec PiSowski i proszę - już tych tłuczków nie ma na posterunku?
Daj sobie trollu ratuszowy na wstrzymanie.Uważasz,że tylko negatywnie na temat podwyżki twojego pryncypała wypowiadali sie sympatycy PIS? I przestań używać inwektyw,bo sam jesteś beznadziejny. POwinni cię zwolnić za brak inteligencji.
Chłopcze - nie mierz innych swoją miarą. A co do inteligencji, to za cienki jesteś, by się na jej temat wypowiadać. Wracając do meritum - tak, zapewne nie tylko zwolennicy PiSu się tam wypowiadali, ale ja piję do konkretnych użytkowników forum, którzy tam toczyli pianę, a tu, dziwnymtrafem, ich nie ma. Moralność Kalego? Podpowiem ci, gdybyś nie wiedział - to z "W pustyni i w puszczy". Taka książka.
No widzisz potwierdzasz swoje braki przytaczając powiedzenia z lektury dla dzieci. Jednak zatrzymałeś się ewidentnie w rozwoju.
Nie, po prostu mam szerokie horyzonty. Ale co ty o tym możesz wiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym, kees22, specjalnie przywołałem akurat tę powieść w nadziei, że może załapiesz, o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...