Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik bardzo chce przytyć

Utworzony przez kraśniczanin, 7 stycznia 2008 r. o 06:11 Powrót do artykułu
Jeżeli zapuka ankieter to po co była ta cała szopka z baneraki, plakatami, itd. Wywalono kupę kasy, a teraz znów zapłaci się ankieterom. Tym powinna zainteresować się prokuratura, ale, ale, przecież teraz rządzi PO i na właściwą ocenę tego raczej nie można liczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tresuję mojego pieska, zakurzy się za ankieterem, oj zakurzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący napisał:
Już tresuję mojego pieska, zakurzy się za ankieterem, oj zakurzy.
Jakbyś miał zamiar jeszcze "cuś" napisać, albo gdyby Ci wpadło coś równie mądrego do głowy, to postaraj się najpierw skonsultować to z najbliższą placówką Eskimosów, bądź... czy ja wiem?! W każdym razie nie załamuj się.. tak od razu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach burmistrz użądza szopki, że niby kraśniczanie mają coś do powiedzenia - tylko szkoda że przy ważnych inwestycjach ma mieszkańców w d...e. Znowu cimni ludzie wybiorą go bo: ankiety robi, ładne śnieżynki na słupy kupił, kwiatki wiesza, chodniczki robi...tylkio szkoda że nie są świadomi że to z ich pieniędzy i to że dzieci i wnuki nie mają pracy w kraśniku to nie wina jakiegokolwiek rządu tylko chorego samorządu - paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wszechmogący postawił dom na wsi a teraz pasuje mu mieszkać w mieście bo kto mu odśnieży drogę .Przecież nie wójt z Dzierzkowic.Reszta to igrzyska dla ludu.To jest jak z umową bankową.Najważniejsze jest to co nie rzuca się w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiad z burmistrzem ukazał się w KTV po cyklu artykułów z "Rz"... Burmistrz wytoczył działo i skierował lufę w kierunku posła Jarosława Stawiarskiego, zapominając, że jako amunicję ma jedynie kapiszony... Laughing Oto treść pisma jakie otrzymała lokalna telewizja oraz redakcja gazety Głos (red. Minik przeprowadzał wywiad w KTV)... Jak wam się wydaje, media wspomną o oświadczeniu, czy będzie obowiązywać jedynie "prawda" głoszona przez burmistrza ? OŚWIADCZENIE Okres poprzedzający jedne z najbardziej radosnych świąt w naszej tradycji, święta Bożego Narodzenia, był dla kraśniczan trudny i przepełniony goryczą. Dziennik RZECZPOSPOLITA zamieścił cykl 4. artykułów, poświęconych politykowi PO, burmistrzowi miasta Kraśnik, Piotrowi Czubińskiemu. Publikację artykułów poprzedziło dziennikarskie śledztwo, którego plonem stało się pokazanie ponurych kulis rządzenia w Kraśniku. Napisanie artykułów na ten temat było suwerenną decyzją redakcji gazety i odbyło się zgodnie z zasadami sztuki dziennikarskiej. Jeżeli burmistrz Piotr Czubiński ocenia to inaczej, z szacunku dla swoich wyborców ma obowiązek udowodnienia tego na drodze sądowej. Burmistrz Kraśnika zaniechał jednak rzeczowego wyjaśnienia zdarzeń opisanych w dzienniku Rzeczpospolita, ograniczając się do prowadzenia walki politycznej i oczerniania mojej osoby. Ubolewam, że lokalne media nagłośniły jedynie nerwową reakcję burmistrza i nie starały się poznać prawdy na temat mojego udziału w tej sprawie. Trudno jest w krótkim oświadczeniu ustosunkować się do wielu niedomówień oraz przekłamań, ograniczę się zatem do zdementowania opinii na temat mojej pracy parlamentarnej. Nie jest prawdą, że jako poseł V kadencji sejmu złożyłem jedynie interpelacje w sprawie aptek. Jest to obszar działalności gospodarczej prowadzonej przez moją żoną, doskonale mi znany, również w zakresie niedociągnięć prawnych. W okresie niespełna dwóch lat złożyłem 42 interpelacje poselskie, z czego tylko jedna dotyczyła aptek, kolejne trzy rynku leków w naszym kraju. Informacje na ten temat znajdują się na mojej stronie internetowej, z której burmistrz może ponadto dowiedzieć się w ilu ważnych dla życia miasta oraz regionu sprawach byłem pomocny lub starałem się je monitorować. Poseł VI kadencji Sejmu RP Jarosław Stawiarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tym razem nie będzie referendum? Byłoby chyba taniej i szybciej. W ciągu zaledwie jednego dnia poznalibyśmy zdanie mieszkańców na w/w temat. Zapewne wizyta ankieterów będzie przypominała to, co działo się przed wyborami: ankieterzy zawitali do z góry ustalonych drzwi, za którymi czekali rozmówcy z właściwą, wcześniej ustaloną, jedynie słuszną odpowiedzią. Natomiast drzwi mieszkańców mających swoje zdanie (a więc nieczułych na powiew władzy) były skrzętnie omijane. I w ten oto prosty sposób ankieterzy wtedy i teraz spiszą się doskonale - ich rozmówcy w 100 procentach będą "za".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ankieta napisał:
Dlaczego tym razem nie będzie referendum? Byłoby chyba taniej i szybciej. W ciągu zaledwie jednego dnia poznalibyśmy zdanie mieszkańców na w/w temat. Zapewne wizyta ankieterów będzie przypominała to, co działo się przed wyborami: ankieterzy zawitali do z góry ustalonych drzwi, za którymi czekali rozmówcy z właściwą, wcześniej ustaloną, jedynie słuszną odpowiedzią. Natomiast drzwi mieszkańców mających swoje zdanie (a więc nieczułych na powiew władzy) były skrzętnie omijane. I w ten oto prosty sposób ankieterzy wtedy i teraz spiszą się doskonale - ich rozmówcy w 100 procentach będą "za".
Rzeczywiście tego nie rozumiesz, czy tylko udajesz? Wizyta przeszkolonych ankieterów będzie wyglądała tak: "Dzień dobry, mam przyjemność pana(nią) serdecznie pozdrowić w imieniu Piotra Czubińskiego. Burmistrz...". Dalej już nie jest to tak ważne. POtwory do perfekcji opanowały metody PR. Miłe słowa i wspomnienie o wielkim Czubińskim wielu naiwniakom na długo zapadną w pamięci, to wszystko daje się przeliczyc na głosy wyborcze. Wszystko odbywa się według określonego scenariusza, patrz na KONDONKA, jak ciągle uśmiecha się i mizdrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy z samorządów zostanie przy swoich granicach. Skoro Kraśnik kupował grunty poza swoimi granicami administracyjnymi musiał liczyć się z tym, że podatki będzie odprowadzał do gmin sąsiednich. Kraśnik i Dzierzkowice nie powinny pozbywać się terenu z którego jest niemały dochód do ich budżetów tylko dlatego, że Burmistrz ma kaprys to przejąć. Poza tym ogromnie irytująca jest kampania jaką skierował pan Piotr bez konsultacji z najbardziej zainteresowanymi czyli sąsiednimi samorządami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...