Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Ferie w mieście

Utworzony przez Janek, 10 lutego 2013 r. o 21:57 Powrót do artykułu
realista napisał:
"zawiedziony" ty mały człowieczku - jeśli imprezy będzie urządzał sołtys lub strażacy to będziesz mógł, we wskazanych przez ciebie miejscach, szukać informacji. Jeśli natomiast imprezy organizuje ckip to siłą rzeczy informacji trzeba szukać na ich stronach lub w gablotach Twój tok rozumowania trąci myszką i brakiem poczucia rzeczywistości.
Ja ciebie nie obrażałem. Powtarzam ci ty jajogłowy człowieku, że dziecko nie ma takiego polotu jak ty wielki myslicielu i nie sprawdza informacji podanej na krasnik.pl w Ckip, na stronie dziennikawschodniego, kurieralubelskiego, szkoły, itp. ZROZUM że CKIP nie organizuje ferii dzieciom, tylko miasto z budżetu, który jest na tą okoliczność zarezerwowany! Pani Bodys to sponsoruje?Czy miasto. MYSL troche. gdzie ty nauki pobierles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto? CKiP organizuje z pieniędzy, które otrzymało w ramach projektu dla dzieci na feriach. Wystarczy zadzwonić i informację taką uzyskasz. Miasto nie dołożyło nawet złotówki. Poza tym o ile większości wiadomo pani, którą wymieniłeś, nie jest już od kilku miesięcy dyrektorką. Dziecko nie musi mieć polotu, obeznania i nie musi nigdzie sprawdzać ale ty jako rodzic, które to dziecko wysyłasz, już zdecydowanie tak. Żal tylko tych dzieciaków, że tata ma takie podejście do sprawy. Czytanie ze zrozumieniem i odpowiednie szukanie konkretnych informacji jest podstawą egzystencji w obecnych czasach, nawet w takim mieście jak Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Jakie miasto? CKiP organizuje z pieniędzy, które otrzymało w ramach projektu dla dzieci na feriach. Wystarczy zadzwonić i informację taką uzyskasz. Miasto nie dołożyło nawet złotówki. Poza tym o ile większości wiadomo pani, którą wymieniłeś, nie jest już od kilku miesięcy dyrektorką. Dziecko nie musi mieć polotu, obeznania i nie musi nigdzie sprawdzać ale ty jako rodzic, które to dziecko wysyłasz, już zdecydowanie tak. Żal tylko tych dzieciaków, że tata ma takie podejście do sprawy. Czytanie ze zrozumieniem i odpowiednie szukanie konkretnych informacji jest podstawą egzystencji w obecnych czasach, nawet w takim mieście jak Kraśnik.
To co jest napisane na stronie miasta jest nieprawdą? A jak myslisz, od kogo miasto uzyskało ten rozkład jazdy Ckip na ferie? Nie rozliczaj mne jako rodzica, bo nie masz takiej władzy. Ty jestes taki ok? Wysyłając dziecko do szkoły sprawdzasz czy chodnik jest posypany piaskiem, albo czy nie zabiorą twojemu dziecku kanapki. jak wróci z placzem co wtedy? Będziesz żalował że nie chodziłeś i sprawdzałes w gablotach, albo na facebooku.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mi gdzie mam szukać informacji czy to jest za free lub ile kosztuje. http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf Słucham was "czytający ze zrozumieniem"? W której gablocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedzionz napisał:
Ja ciebie nie obrażałem. Powtarzam ci ty jajogłowy człowieku, że dziecko nie ma takiego polotu jak ty wielki myslicielu i nie sprawdza informacji podanej na krasnik.pl w Ckip, na stronie dziennikawschodniego, kurieralubelskiego, szkoły, itp. ZROZUM że CKIP nie organizuje ferii dzieciom, tylko miasto z budżetu, który jest na tą okoliczność zarezerwowany! Pani Bodys to sponsoruje?Czy miasto. MYSL troche. gdzie ty nauki pobierles
Pani Bodys to na pewno już nie ! jak by ktoś jeszcze nie wiedział to nie jest już dyrektorem CKIP ( niestety nie jest ). Nowym dyrektorem, a raczej p.o. jest Pani Drumlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i nie wiem o co chodzi! Jeśli ja chce informacji to biegnę, dzwonię do źródełka lub szukam po sieci na stronach danej, konkretnej placówki jeśli takową ma. Nie robię tego w instytucji, która nadzoruje czy finansuje daną placówkę. Tam nie zawsze są wystarczające dane. Dla rozprężenia - właśnie ukazała się informacja na stronie ckip i ich Facebooku, że będą dodatkowe seanse dla naszych dzieciaków w dniach 19 i 20 lutego. Wstęp jest gratisowy dla wszystkich. Poza tym wchodząc na stronę ckip http://www.krasnik.art.pl/ wyraźnie jest przedstawiony program na ferie, pt.: "Bajkowe ferie w ckip" i na spokojnie można tam przeczytać, że "Życie Pi", od którego rozpoczęła się dyskusja, w okresie ferii o godz.: 11:00 jest płatne - 13 zł za bilet a następne bajki czy zajęcia są darmowe. Dlatego zawiedziony, z całym szacunkiem dla ciebie, bez ciśnienia a ten link to raczej niekoniecznie przedstawiaj bo również innych wprowadzasz w niepotrzebny błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf to jest tylko i wyłącznie oferta dla nacriarzy i z tego co widać w 100% firmowane i opłacone przez um. Trochę nijak ma się to do twoich pretensji w stronę domu kultury czy innych userów tego wątku. Poza tym przecież jeśli masz zastrzeżenia do zamieszczonych informacji lub ich rzetelności to możesz wykonać telefon do dyrekcji CKiP lub nawet złożyc pisemną skargę. Tak to się odbywa w normalnym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Nie dziwi mnie fakt, że tych z Kraśnika wyczuwają na odległość. Czuć ich zaściankiem.Sprawdzajcie sobie gdzie chcecie. To był mój post. tak zadzwonię do pana Zdrojewskiego następnym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie www.janowlubelski.pl u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę Państwa argumenty przytoczone przez Was są rozsądne, jak najbardziej oczywiste i sensowne - widać zresztą to po reakcji i oburzeniu Pana Zawiedzionego Szacunek dla sensu tych wypowiedzi przeciw pieniactwu i miernej kulturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiedziony napisał:
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Nie zrażaj się do Kraśnika. Kraśnik to nie tylko zwolennicy Wodarka , Stawiarka, miałeś pecha e trafiłeś na odpowiedzi właśnie ich zwolenników. Zaręczam że w tym mieście jest sporo normalnych. A za tych nienormalnych aktualnie rządzących przepraszam w imieniu całej reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c
Zawiedziony napisał:
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
człowieku ludzie pojechali ci ponieważ plujesz jadem na lewo i prawo a tak naprawdę nie masz racji - podajesz jakieś beznadziejne linki um czy janowa lubelskiego, chcesz dzwonić do zdrojewskiego a teraz jeszcze piszesz o jakiś obrońcach obecnej władzy. Jak już ktoś wspomniał tutaj - masz problem, ból czy pretensję - pisz ale nie na forum tylko bezpośrednio do admina strony urzędu miasta lub do włodarzy miasta. Dobrze tutaj inni też mówią - imprezy są firmowane przez ckip i nie ma problemu z dostaniem się na ich stronę czy zatelefonowaniem do tego gmachu. I żeby nie było, że jestem obrońcą - mam nadzieję, że tak władza bardzo szybko spadnie na samo dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiedziony napisał:
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stronie miasta jest napisane to niewiarygodne. Ktos chyba bierze pieniądze za prowadzenie strony.
Tak charakterystyczne czepialstwo i malkontenctwo (oraz trudności z czytaniem stron w internecie) pozwala bez trudu zidentyfikować pewną osoby z Piask, a na usta ciśnie mi się pytanie: Marysieńko - zmieniłaś płeć ? A fe - stać się czymś na kształt posła(nki) Anny Grodzkiej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest wami manipulować. Nie macie poczucia swojej tożsamości. Nawet te bazgroły na blokach. Sami dewastujecie to co odnowiliście i za co zapłacili. Rozwalają wam jedyny zakład produkcyjny, a wy chcecie igrzysk, festynów, krucjat. No ale na pewne rzeczy należy zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziony napisał:
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie www.janowlubelski.pl u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zostali zatrudnieni przez Czu. nadal nie mogą się otrząsnąć z traumy, że ukochanego żywiciela nie ma i na wszelki wypadek, wierząc, że on wróci, odliczają dni do wyborów i prześcigają się w pisaniu obraźliwych postów pod adresem obecnej władzy. Ci nowi z kolei, mogą im tylko towarzyszyć, bo są tak słabi i beznadziejni, że sami nic mądrego nie są w stanie wymyślić. Tacy są urzędnicy w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...