Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 lutego 2013 r.
15:14
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Ferie w mieście

1 36 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Co można robić w ferie w Kraśniku?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Centrum Kultury i Promocji (al. Niepodległości 44)

Od 11 do 24 lutego proponuje bezpłatne bajki i zajęcia dla dzieci. Organizatorzy zapraszają m.in. 22 lutego na zajęcia taneczne dla gimnazjalistów z Piszem, czyli Pawłem Mazurem. To pochodzący z Kraśnika tancerz, który razem z Polsskym – Karolem Polakiem zajęli II miejsce w V edycji show "Mam talent”. Będą też zajęcia artystyczne i plastyczne. Dzieci będą mogły oglądać również bajki np. Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, Dino Mama czy Żółwik Sammy.
Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9. Bajki – o godz. 14.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lutego 2013 o 08:54
0
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zostali zatrudnieni przez Czu. nadal nie mogą się otrząsnąć z traumy, że ukochanego żywiciela nie ma i na wszelki wypadek, wierząc, że on wróci, odliczają dni do wyborów i prześcigają się w pisaniu obraźliwych postów pod adresem obecnej władzy. Ci nowi z kolei, mogą im tylko towarzyszyć, bo są tak słabi i beznadziejni, że sami nic mądrego nie są w stanie wymyślić. Tacy są urzędnicy w Kraśniku.
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zos... rozwiń
Avatar
maria / 16 lutego 2013 o 14:08
0
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest wami manipulować. Nie macie poczucia swojej tożsamości. Nawet te bazgroły na blokach. Sami dewastujecie to co odnowiliście i za co zapłacili. Rozwalają wam jedyny zakład produkcyjny, a wy chcecie igrzysk, festynów, krucjat. No ale na pewne rzeczy należy zasłużyć.
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 16 lutego 2013 o 13:17
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stronie miasta jest napisane to niewiarygodne. Ktos chyba bierze pieniądze za prowadzenie strony.
[/quote]

Tak charakterystyczne czepialstwo i malkontenctwo (oraz trudności z czytaniem stron w internecie) pozwala bez trudu zidentyfikować pewną osoby z Piask, a na usta ciśnie mi się pytanie: Marysieńko - zmieniłaś płeć ? A fe - stać się czymś na kształt posła(nki) Anny Grodzkiej ....
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stro... rozwiń
Avatar
kraśnik rules / 16 lutego 2013 o 11:23
0
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]

człowieku ludzie pojechali ci ponieważ plujesz jadem na lewo i prawo a tak naprawdę nie masz racji - podajesz jakieś beznadziejne linki um czy janowa lubelskiego, chcesz dzwonić do zdrojewskiego a teraz jeszcze piszesz o jakiś obrońcach obecnej władzy.
Jak już ktoś wspomniał tutaj - masz problem, ból czy pretensję - pisz ale nie na forum tylko bezpośrednio do admina strony urzędu miasta lub do włodarzy miasta. Dobrze tutaj inni też mówią - imprezy są firmowane przez ckip i nie ma problemu z dostaniem się na ich stronę czy zatelefonowaniem do tego gmachu.
I żeby nie było, że jestem obrońcą - mam nadzieję, że tak władza bardzo szybko spadnie na samo dno.
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatam... rozwiń
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 09:44
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]
Nie zrażaj się do Kraśnika. Kraśnik to nie tylko zwolennicy Wodarka , Stawiarka, miałeś pecha e trafiłeś na odpowiedzi właśnie ich zwolenników. Zaręczam że w tym mieście jest sporo normalnych. A za tych nienormalnych aktualnie rządzących przepraszam w imieniu całej reszty.
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami... rozwiń
Avatar
Zawiedziony / 16 lutego 2013 o 09:17
0
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Ni... rozwiń
Avatar
ojciec / 16 lutego 2013 o 08:56
0
proszę Państwa argumenty przytoczone przez Was są rozsądne, jak najbardziej oczywiste i sensowne - widać zresztą to po reakcji i oburzeniu Pana Zawiedzionego
Szacunek dla sensu tych wypowiedzi przeciw pieniactwu i miernej kulturze
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:53
0
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:45
0
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Nie dziwi mnie fakt, że tych z Kraśnika wyczuwają na odległość. Czuć ich zaściankiem.Sprawdzajcie sobie gdzie chcecie. To był mój post. tak zadzwonię do pana Zdrojewskiego następnym razem.
Avatar
żyję w kraśniku / 15 lutego 2013 o 18:19
0
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie oferta dla nacriarzy i z tego co widać w 100% firmowane i opłacone przez um.
Trochę nijak ma się to do twoich pretensji w stronę domu kultury czy innych userów tego wątku. Poza tym przecież jeśli masz zastrzeżenia do zamieszczonych informacji lub ich rzetelności to możesz wykonać telefon do dyrekcji CKiP lub nawet złożyc pisemną skargę. Tak to się odbywa w normalnym świecie
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lutego 2013 o 08:54
0
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zostali zatrudnieni przez Czu. nadal nie mogą się otrząsnąć z traumy, że ukochanego żywiciela nie ma i na wszelki wypadek, wierząc, że on wróci, odliczają dni do wyborów i prześcigają się w pisaniu obraźliwych postów pod adresem obecnej władzy. Ci nowi z kolei, mogą im tylko towarzyszyć, bo są tak słabi i beznadziejni, że sami nic mądrego nie są w stanie wymyślić. Tacy są urzędnicy w Kraśniku.
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zos... rozwiń
Avatar
maria / 16 lutego 2013 o 14:08
0
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest wami manipulować. Nie macie poczucia swojej tożsamości. Nawet te bazgroły na blokach. Sami dewastujecie to co odnowiliście i za co zapłacili. Rozwalają wam jedyny zakład produkcyjny, a wy chcecie igrzysk, festynów, krucjat. No ale na pewne rzeczy należy zasłużyć.
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 16 lutego 2013 o 13:17
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stronie miasta jest napisane to niewiarygodne. Ktos chyba bierze pieniądze za prowadzenie strony.
[/quote]

Tak charakterystyczne czepialstwo i malkontenctwo (oraz trudności z czytaniem stron w internecie) pozwala bez trudu zidentyfikować pewną osoby z Piask, a na usta ciśnie mi się pytanie: Marysieńko - zmieniłaś płeć ? A fe - stać się czymś na kształt posła(nki) Anny Grodzkiej ....
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stro... rozwiń
Avatar
kraśnik rules / 16 lutego 2013 o 11:23
0
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]

człowieku ludzie pojechali ci ponieważ plujesz jadem na lewo i prawo a tak naprawdę nie masz racji - podajesz jakieś beznadziejne linki um czy janowa lubelskiego, chcesz dzwonić do zdrojewskiego a teraz jeszcze piszesz o jakiś obrońcach obecnej władzy.
Jak już ktoś wspomniał tutaj - masz problem, ból czy pretensję - pisz ale nie na forum tylko bezpośrednio do admina strony urzędu miasta lub do włodarzy miasta. Dobrze tutaj inni też mówią - imprezy są firmowane przez ckip i nie ma problemu z dostaniem się na ich stronę czy zatelefonowaniem do tego gmachu.
I żeby nie było, że jestem obrońcą - mam nadzieję, że tak władza bardzo szybko spadnie na samo dno.
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatam... rozwiń
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 09:44
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]
Nie zrażaj się do Kraśnika. Kraśnik to nie tylko zwolennicy Wodarka , Stawiarka, miałeś pecha e trafiłeś na odpowiedzi właśnie ich zwolenników. Zaręczam że w tym mieście jest sporo normalnych. A za tych nienormalnych aktualnie rządzących przepraszam w imieniu całej reszty.
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami... rozwiń
Avatar
Zawiedziony / 16 lutego 2013 o 09:17
0
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Ni... rozwiń
Avatar
ojciec / 16 lutego 2013 o 08:56
0
proszę Państwa argumenty przytoczone przez Was są rozsądne, jak najbardziej oczywiste i sensowne - widać zresztą to po reakcji i oburzeniu Pana Zawiedzionego
Szacunek dla sensu tych wypowiedzi przeciw pieniactwu i miernej kulturze
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:53
0
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:45
0
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Nie dziwi mnie fakt, że tych z Kraśnika wyczuwają na odległość. Czuć ich zaściankiem.Sprawdzajcie sobie gdzie chcecie. To był mój post. tak zadzwonię do pana Zdrojewskiego następnym razem.
Avatar
żyję w kraśniku / 15 lutego 2013 o 18:19
0
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie oferta dla nacriarzy i z tego co widać w 100% firmowane i opłacone przez um.
Trochę nijak ma się to do twoich pretensji w stronę domu kultury czy innych userów tego wątku. Poza tym przecież jeśli masz zastrzeżenia do zamieszczonych informacji lub ich rzetelności to możesz wykonać telefon do dyrekcji CKiP lub nawet złożyc pisemną skargę. Tak to się odbywa w normalnym świecie
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 0 0

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 0 6

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 120 8

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 1 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 16 7

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 11 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!