Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 lutego 2013 r.
15:14
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Ferie w mieście

0 36 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Co można robić w ferie w Kraśniku?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Centrum Kultury i Promocji (al. Niepodległości 44)

Od 11 do 24 lutego proponuje bezpłatne bajki i zajęcia dla dzieci. Organizatorzy zapraszają m.in. 22 lutego na zajęcia taneczne dla gimnazjalistów z Piszem, czyli Pawłem Mazurem. To pochodzący z Kraśnika tancerz, który razem z Polsskym – Karolem Polakiem zajęli II miejsce w V edycji show "Mam talent”. Będą też zajęcia artystyczne i plastyczne. Dzieci będą mogły oglądać również bajki np. Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie, Dino Mama czy Żółwik Sammy.
Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9. Bajki – o godz. 14.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lutego 2013 o 08:54
0
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zostali zatrudnieni przez Czu. nadal nie mogą się otrząsnąć z traumy, że ukochanego żywiciela nie ma i na wszelki wypadek, wierząc, że on wróci, odliczają dni do wyborów i prześcigają się w pisaniu obraźliwych postów pod adresem obecnej władzy. Ci nowi z kolei, mogą im tylko towarzyszyć, bo są tak słabi i beznadziejni, że sami nic mądrego nie są w stanie wymyślić. Tacy są urzędnicy w Kraśniku.
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zos... rozwiń
Avatar
maria / 16 lutego 2013 o 14:08
0
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest wami manipulować. Nie macie poczucia swojej tożsamości. Nawet te bazgroły na blokach. Sami dewastujecie to co odnowiliście i za co zapłacili. Rozwalają wam jedyny zakład produkcyjny, a wy chcecie igrzysk, festynów, krucjat. No ale na pewne rzeczy należy zasłużyć.
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 16 lutego 2013 o 13:17
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stronie miasta jest napisane to niewiarygodne. Ktos chyba bierze pieniądze za prowadzenie strony.
[/quote]

Tak charakterystyczne czepialstwo i malkontenctwo (oraz trudności z czytaniem stron w internecie) pozwala bez trudu zidentyfikować pewną osoby z Piask, a na usta ciśnie mi się pytanie: Marysieńko - zmieniłaś płeć ? A fe - stać się czymś na kształt posła(nki) Anny Grodzkiej ....
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stro... rozwiń
Avatar
kraśnik rules / 16 lutego 2013 o 11:23
0
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]

człowieku ludzie pojechali ci ponieważ plujesz jadem na lewo i prawo a tak naprawdę nie masz racji - podajesz jakieś beznadziejne linki um czy janowa lubelskiego, chcesz dzwonić do zdrojewskiego a teraz jeszcze piszesz o jakiś obrońcach obecnej władzy.
Jak już ktoś wspomniał tutaj - masz problem, ból czy pretensję - pisz ale nie na forum tylko bezpośrednio do admina strony urzędu miasta lub do włodarzy miasta. Dobrze tutaj inni też mówią - imprezy są firmowane przez ckip i nie ma problemu z dostaniem się na ich stronę czy zatelefonowaniem do tego gmachu.
I żeby nie było, że jestem obrońcą - mam nadzieję, że tak władza bardzo szybko spadnie na samo dno.
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatam... rozwiń
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 09:44
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]
Nie zrażaj się do Kraśnika. Kraśnik to nie tylko zwolennicy Wodarka , Stawiarka, miałeś pecha e trafiłeś na odpowiedzi właśnie ich zwolenników. Zaręczam że w tym mieście jest sporo normalnych. A za tych nienormalnych aktualnie rządzących przepraszam w imieniu całej reszty.
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami... rozwiń
Avatar
Zawiedziony / 16 lutego 2013 o 09:17
0
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Ni... rozwiń
Avatar
ojciec / 16 lutego 2013 o 08:56
0
proszę Państwa argumenty przytoczone przez Was są rozsądne, jak najbardziej oczywiste i sensowne - widać zresztą to po reakcji i oburzeniu Pana Zawiedzionego
Szacunek dla sensu tych wypowiedzi przeciw pieniactwu i miernej kulturze
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:53
0
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:45
0
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Nie dziwi mnie fakt, że tych z Kraśnika wyczuwają na odległość. Czuć ich zaściankiem.Sprawdzajcie sobie gdzie chcecie. To był mój post. tak zadzwonię do pana Zdrojewskiego następnym razem.
Avatar
żyję w kraśniku / 15 lutego 2013 o 18:19
0
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie oferta dla nacriarzy i z tego co widać w 100% firmowane i opłacone przez um.
Trochę nijak ma się to do twoich pretensji w stronę domu kultury czy innych userów tego wątku. Poza tym przecież jeśli masz zastrzeżenia do zamieszczonych informacji lub ich rzetelności to możesz wykonać telefon do dyrekcji CKiP lub nawet złożyc pisemną skargę. Tak to się odbywa w normalnym świecie
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie... rozwiń
Avatar
Gość / 17 lutego 2013 o 08:54
0
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zostali zatrudnieni przez Czu. nadal nie mogą się otrząsnąć z traumy, że ukochanego żywiciela nie ma i na wszelki wypadek, wierząc, że on wróci, odliczają dni do wyborów i prześcigają się w pisaniu obraźliwych postów pod adresem obecnej władzy. Ci nowi z kolei, mogą im tylko towarzyszyć, bo są tak słabi i beznadziejni, że sami nic mądrego nie są w stanie wymyślić. Tacy są urzędnicy w Kraśniku.
[quote name='zawiedziony' timestamp='1361001191' post='734780']
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
[/quote]
I tu tkwi problem! Wszystkie napastliwe wypowiedzi, osobiste wycieczki skierowane do ludzi krytykujących urzędników, pisane są przez tych właśnie urzędników. Ci, którzy zos... rozwiń
Avatar
maria / 16 lutego 2013 o 14:08
0
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest wami manipulować. Nie macie poczucia swojej tożsamości. Nawet te bazgroły na blokach. Sami dewastujecie to co odnowiliście i za co zapłacili. Rozwalają wam jedyny zakład produkcyjny, a wy chcecie igrzysk, festynów, krucjat. No ale na pewne rzeczy należy zasłużyć.
Ciekawa dyskusja. nawet Marysieńka została w to wmieszana Padła krytyka Janowa, strony miasta. Trzeba korzystać z pozytywnych wzorców. Jeżeli nie ma do tego powodu, to dlaczego jeździcie tam nad zalew? Ile osób z Janowa przyjeżdża nad nasz zbiornik. Właśnie, tam można pływać, a u nas tylko rowerkiem jeździć-ale nie tym wodnym. Jak ktoś pamięta Janów 15 lat temu - jest czego zazdrościć. A u nas - sami widzicie. Facet spod nicku "Zawiedziony" was podpuszcza i wkręca a Wy się na to łapiecie. Jesteście mocni w słowach. Jak łatwo jest ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 16 lutego 2013 o 13:17
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stronie miasta jest napisane to niewiarygodne. Ktos chyba bierze pieniądze za prowadzenie strony.
[/quote]

Tak charakterystyczne czepialstwo i malkontenctwo (oraz trudności z czytaniem stron w internecie) pozwala bez trudu zidentyfikować pewną osoby z Piask, a na usta ciśnie mi się pytanie: Marysieńko - zmieniłaś płeć ? A fe - stać się czymś na kształt posła(nki) Anny Grodzkiej ....
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1360650197' post='732918']
Nie do końca się zgadzam. CKiP jest jednostką podlegającą pod miasto Kraśnik i informacje podane na krasnik.pl powinny zawierać uwagę, że te seanse są płatne. Tutaj nie chodzi o 13 zł. tylko o nierzetelną informację. Następnym razem mam przeglądać wszystkie strony internetowe związane z kraśnicką kulturą i może blogi co niektórych. Ciekawe czy wyjazd na narty z burmistrzem jest bezpłatny.... Chyba należy zadzwonić do p. Włodarczyka, bo to co na stro... rozwiń
Avatar
kraśnik rules / 16 lutego 2013 o 11:23
0
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]

człowieku ludzie pojechali ci ponieważ plujesz jadem na lewo i prawo a tak naprawdę nie masz racji - podajesz jakieś beznadziejne linki um czy janowa lubelskiego, chcesz dzwonić do zdrojewskiego a teraz jeszcze piszesz o jakiś obrońcach obecnej władzy.
Jak już ktoś wspomniał tutaj - masz problem, ból czy pretensję - pisz ale nie na forum tylko bezpośrednio do admina strony urzędu miasta lub do włodarzy miasta. Dobrze tutaj inni też mówią - imprezy są firmowane przez ckip i nie ma problemu z dostaniem się na ich stronę czy zatelefonowaniem do tego gmachu.
I żeby nie było, że jestem obrońcą - mam nadzieję, że tak władza bardzo szybko spadnie na samo dno.
c[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatam... rozwiń
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 09:44
0
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
[/quote]
Nie zrażaj się do Kraśnika. Kraśnik to nie tylko zwolennicy Wodarka , Stawiarka, miałeś pecha e trafiłeś na odpowiedzi właśnie ich zwolenników. Zaręczam że w tym mieście jest sporo normalnych. A za tych nienormalnych aktualnie rządzących przepraszam w imieniu całej reszty.
[quote name='Zawiedziony' timestamp='1361002627' post='734795']
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami... rozwiń
Avatar
Zawiedziony / 16 lutego 2013 o 09:17
0
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Nie wnikam po czyjej stronie jest błąd UM, CKiP , itp To tylko strona miasta. Uważam, że po przeczytaniu tam nie muszę szukać jeszcze gdzieś na stronie ckip. w gablocie dzwonić do UM i Bóg wie gdzie jeszcze. To tyle. A tak na marginesie to żałuję, że zabrałem tutaj głos, ale przekonałem się ile jadu jest w kraśnickim ( urzędowsko-dzierzkowickim) narodzie. Żegnam.
Miałem się już nie wypowiadać, ale. To nie oburzenie. Irytuje mnie fakt, że dziecko sprawdziło ofertę imprez na ferię na stronie miasta i ucieszyło się, że jest organizowany seans w kinie w poniedziałek o godz 11. Poszedł z kolegami... a tu wołaja od niego 13 zł. Nie chodzi mi o te 13zł. lecz o lipę jaka jest na stronie miasta. Nagle po moim poście, który sądziłem, że został napisany w dobrej intencji, piszący na tym forum stali się "adwokatami" administratora krasnik.pl. Ktoś bierze za to kasę i oczekuję wiarygodnej informacji. Ni... rozwiń
Avatar
ojciec / 16 lutego 2013 o 08:56
0
proszę Państwa argumenty przytoczone przez Was są rozsądne, jak najbardziej oczywiste i sensowne - widać zresztą to po reakcji i oburzeniu Pana Zawiedzionego
Szacunek dla sensu tych wypowiedzi przeciw pieniactwu i miernej kulturze
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:53
0
Dla władz Kraśnika proponuje wizytę na stronie [url="http://www.janowlubelski.pl"]www.janowlubelski.pl[/url] u nich jak zwykle można coś z sensem zrobić a tutaj jak zwykle, do roboty urzędasy a w poniedziałek wycieczka do Janowa może się czegoś nauczycie.
Avatar
zawiedziony / 16 lutego 2013 o 08:45
0
Nie chce mi się z Wami dyskutować. Nie dziwi mnie fakt, że tych z Kraśnika wyczuwają na odległość. Czuć ich zaściankiem.Sprawdzajcie sobie gdzie chcecie. To był mój post. tak zadzwonię do pana Zdrojewskiego następnym razem.
Avatar
żyję w kraśniku / 15 lutego 2013 o 18:19
0
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie oferta dla nacriarzy i z tego co widać w 100% firmowane i opłacone przez um.
Trochę nijak ma się to do twoich pretensji w stronę domu kultury czy innych userów tego wątku. Poza tym przecież jeśli masz zastrzeżenia do zamieszczonych informacji lub ich rzetelności to możesz wykonać telefon do dyrekcji CKiP lub nawet złożyc pisemną skargę. Tak to się odbywa w normalnym świecie
"zawiedziony" tak na marginesie pytałeś "realisty" w której gablocie szukać informacji o imprezach kulturalnych w ferie dla dzieci - otóż w gablocie na ścianie CKiP jest taka informacja zamieszczna od co najmniej 2 tygodni i można bez problemu, bez biegania czy linkownia w Internecie wszelkie interesujące cię informacje wyczytać
Z ciekawości zobaczyłem ten link, który podałeś [url="http://www.krasnik.pl/uploads/pdf/Ferie-Narty_z_Burmistrzem.pdf"]http://www.krasnik.p...Burmistrzem.pdf[/url] to jest tylko i wyłącznie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Meteorolog: O śniegu w święta możemy zapomnieć

Meteorolog: O śniegu w święta możemy zapomnieć 0 0

- Nie możemy przesądzać, że nie będziemy mieli do czynienia z silnymi mrozami i dużymi opadami śniegu. One mogą przydarzyć się nawet w marcu - mówi Grzegorz Kołodziej, meteorolog i członek Stowarzyszenia Klimatologów Polskich

Koncert zespołu Pasażer w DDK Węglin
14 grudnia 2019, 19:00

Koncert zespołu Pasażer w DDK Węglin 0 0

W ramach cyklu "Peryferia", 14 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) wystąpi zespół Pasażer.

Serwis konsularny – wygodne pośrednictwo wizowe?

Serwis konsularny – wygodne pośrednictwo wizowe? 0 0

Wizy to dokument, który ma nam umożliwić wjazd na teren innego kraju. Pomimo zniesienia takiego obowiązku w przypadku Stanów Zjednoczonych, podobne przepisy mogą dotyczyć innych krajów. Aby ułatwić formalności związane z oświadczeniami, można skorzystać z pośrednictwa wizowego, jakim jest serwis doradztwa konsularnego.

Kolędy, życzenia i darmowy poczęstunek dla puławian

Kolędy, życzenia i darmowy poczęstunek dla puławian 0 0

W najbliższą niedzielę w centrum Puław zaplanowano XIII Miejską Wigilię. Na Placu F. Chopina wystąpią uczniowie z lokalnych szkół, a także muzycy Puławskiej Orkiestry Dętej. Nie zabraknie też tradycyjnego opłatka i wigilijnych potraw prosto od lokalnych restauratorów.

UE: Zgoda ws. neutralności klimatycznej z wyłączeniem Polski. "Potrzebujemy więcej czasu"
film

UE: Zgoda ws. neutralności klimatycznej z wyłączeniem Polski. "Potrzebujemy więcej czasu" 0 8

Państwa Unii Europejskiej porozumiały się na szczycie w Brukseli w sprawie wyznaczenia celu neutralności klimatycznej do 2050 roku

Lubelskie: Auto dachowało, a kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Mężczyzna nie przeżył

Lubelskie: Auto dachowało, a kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Mężczyzna nie przeżył 0 5

Samochód prowadzony przez 30-latka wypadł z drogi i dachował. Mężczyzna oraz jego 22-letnia pasażerka trafili do szpitala. Niestety, pomimo reanimacji kierowca nie przeżył

Azoty Puławy kończą rok meczem z Zagłębiem Lubin

Azoty Puławy kończą rok meczem z Zagłębiem Lubin 0 2

Na zakończenie rywalizacji w kończącym się roku Azoty Puławy zagrają w sobotę na wyjeździe z Zagłębiem Lubin

Precyzyjny jak robot da Vinci. Lekarze z bialskiego szpitala się szkolą

Precyzyjny jak robot da Vinci. Lekarze z bialskiego szpitala się szkolą 2 0

Lekarze z bialskiego szpitala szkolą się na robotach da Vinci. System może być wykorzystywany w chirurgii, urologii, ginekologii, kardiochirurgii oraz laryngologii.

Wyrok ws. brutalnego gwałtu we włoskim Rimini. Pojechali na wakacje z biura z Lublina
film

Wyrok ws. brutalnego gwałtu we włoskim Rimini. Pojechali na wakacje z biura z Lublina 1 9

Włochy. Sąd utrzymał karę 16 lat więzienia dla Kongijczyka, który napadł na parę polskich turystów w Rimini

Koncert Anny Świątczak w Puławach
14 grudnia 2019, 18:00

Koncert Anny Świątczak w Puławach 0 0

14 grudnia o godz. 18 w Kościele Chrześcijan Baptystów w Puławach (ul. Partyzantów 46) zaśpiewa Anna Świątczak. Artystka wystąpi z zespołem.

Wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Zwycięstwo Borisa Johnsona
film

Wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Zwycięstwo Borisa Johnsona 0 5

Partia Konserwatywna premiera Borisa Johnsona wygrała wybory i zdobyła samodzielną większość w brytyjskiej Izbie Gmin. Takiej dominacji torysi nie mieli od dawno. Jest to ich historyczne zwycięstwo i historyczna porażka Partii Pracy

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Klingenthal - gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Klingenthal - gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

W najbliższy weekend po trzyletniej przerwie Puchar Świata ponownie zawita do niemieckiego Klingenthal. Od piątku do niedzieli odbędą się konkursy indywidualne mężczyzn i kobiet, a także zawody drużynowe

Pociągiem z Lublina do Warszawy wolniej niż przed przebudową torów
'Nie można mówić o przyspieszeniu'
galeria

Pociągiem z Lublina do Warszawy wolniej niż przed przebudową torów 134 31

W niedzielę pociągi wrócą na trasę z Lublina do Warszawy przez Dęblin. Pojadą wolniej niż 2,5 roku temu, gdy ruszył remont torów. Kolej chwali się, że najszybszy kurs dotrze do stolicy w 2 godz. i 16 min. Nie chwali się, że taki czas mógłby osiągnąć tylko wtedy gdyby po drodze nie zabierał pasażerów

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping?

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping? 6 20

Zakupów nie zrobimy już w sklepie Intermarché w Skende Shopping Lublin. Sklep został zamknięty w sobotę. Na razie nie wiadomo, co powstanie w jego miejscu.

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina! Już od 4750 zł/m²
galeria

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina! Już od 4750 zł/m² 0

Osiedle 4 PORY ROKU powstaje w Świdniku – mieście uważanym przez wielu za najlepsze do życia. Przynależność do aglomeracji lubelskiej pozwala mieszkańcom Świdnika na korzystanie z walorów, jakie oferuje stolica województwa. Z drugiej strony – można się tu cieszyć klimatem niedużego miasta, gdzie żyje się wolniej, a załatwianie codziennych spraw jest dużo prostsze. Niezaprzeczalnym atutem są też niższe ceny mieszkań.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.