Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wolno tych narwańców z PIS dopuścić do władzy!!!
Jak nie PIS to co ? nadal kondominium hitlerowsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem POwierniczym ? POlska istnieje tylko teoretycznie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla pacynki Dudy. Nikt Ci tyle nie obieca co Duda, ha,ha,ha. Już dzień po wyborach o wszystkim zapomni i obciąży Komorowskiego. Taka jest polityka PIS, kłamać, kłamać aż dojdą do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Dudą,precz z PISem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Dudą,precz z PISem.
Spieprzaj dziadu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wierzę Giertychowi, on był z nimi przez jakiś czas i widział jak PIS działa. Oskarża się Komorowskiego o jakieś związki z WSI, a jakie są związki Dudy i PIS ze służbami specjalnymi w Polsce, ze SKOKAMI. Im panicznie brakuje pieniędzy, już robią jakieś tajemnicze zbiórki, zrobią więc wszystko żeby dorwać się do koryta, bo zginą ze sceny. Zrobią każde świństwo by wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla pacynki Dudy. Nikt Ci tyle nie obieca co Duda, ha,ha,ha. Już dzień po wyborach o wszystkim zapomni i obciąży Komorowskiego. Taka jest polityka PIS, kłamać, kłamać aż dojdą do władzy.
Komorowski to WSI  i długie ramię Moskwy w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie PIS to co ? nadal kondominium hitlerowsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem POwierniczym ? POlska istnieje tylko teoretycznie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wierzę Giertychowi, on był z nimi przez jakiś czas i widział jak PIS działa. Oskarża się Komorowskiego o jakieś związki z WSI, a jakie są związki Dudy i PIS ze służbami specjalnymi w Polsce, ze SKOKAMI. Im panicznie brakuje pieniędzy, już robią jakieś tajemnicze zbiórki, zrobią więc wszystko żeby dorwać się do koryta, bo zginą ze sceny. Zrobią każde świństwo by wygrać.
Barania głowo nikt nikogo nie oskarża,to są fakty,czytaj,edukuj się " Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego " obejrzyj " NOCNĄ ZMIANĘ "    WPUŚĆ TROCHĘ ŚWIATŁA I WIEDZY W TEN PUSTY SAGAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski to WSI  i długie ramię Moskwy w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę wojny wszystkich ze wszystkimi. To już było. Chcę żyć bezpiecznie i spokojnie. Nie chcę Dudy i PiSu. Wybieram spokój. Wybieram Komorowskiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda i PIS to wojna z Rosją i Niemcami. To wykorzystywanie służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości do walki politycznej. To ograniczanie swobód obywatelskich, wolności słowa, wolności wyznania, brak tolerancji odmienności. Duda i PIS to Kaczyński, Macierewicz, Hoffman, Brudziński. NIEEEEEEEEEEEE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dla oszołomów z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę wojny wszystkich ze wszystkimi. To już było. Chcę żyć bezpiecznie i spokojnie. Nie chcę Dudy i PiSu. Wybieram spokój. Wybieram Komorowskiego !!!
 
Duda i PIS to wojna z Rosją i Niemcami. To wykorzystywanie służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości do walki politycznej. To ograniczanie swobód obywatelskich, wolności słowa, wolności wyznania, brak tolerancji odmienności. Duda i PIS to Kaczyński, Macierewicz, Hoffman, Brudziński. NIEEEEEEEEEEEE !!!!
Spieprzaj dziadu !!!  O czym ty piszesz ?  czerwona komunistyczno-konfidencka świnio !!! raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP dla oszołomów z PIS.
Już was nie ma ,komuchy francowate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie lament w PIS jak Duduś przegra wybory. Kto spłaci te 40 milionów kredytu na kampanię wyborczą ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie lament w PIS jak Duduś przegra wybory. Kto spłaci te 40 milionów kredytu na kampanię wyborczą ? 
Jaki kredyt ? jakie czerwone majtki ? o czym ty piszesz czerwona,komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie lament w PIS jak Duduś przegra wybory. Kto spłaci te 40 milionów kredytu na kampanię wyborczą ? 
Spieprzaj dziadu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Dudę to będziecie mieć I damę żydówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Dudę to będziecie mieć I damę żydówkę
Żydy to teraz są !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Dudę to będziecie mieć I damę żydówkę
Lepsza żona Dudy jak ta, teraz POczwarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...