Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Parafia WNMP szykuje się do kolejnych prac

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Jeśli będę chciał kiedyś wrócić do Kraśnika to pracę znajdę tylko w kościele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny, historyczny kościół , powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia cacy jak daje kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani autorko artykułu. Tarczyński to od kabanosów. Z inicjatywy Jana Tęczyńskiego nastąpiła przebudowa kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zn, grubasowi juz unia pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pięknych kościołów jest niewiele w diecezji lubelskiej, powinien być bazylika księże kanoniku. Pozdrawiam. Dziękujemy za wszystko dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z kasa wladowana w schody a obecnie wejscie zamkniete Czy pan bog musi byc zloty Moze ksieze proboszczu te kase dac biednym Mysle ze jezus bylby wdzieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha zmienił się burmistrz, skończyło się cykliczne dawanie po 200 tyś na kościółki i w końcu sięgnie się po pieniązki unijne zamiast czekać na ofiarę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniążki z unii!,z tej wstrętnęj niekatolickiej unii?,no ale cel szczytny to jak najbardziej należy się,a że tak przypadkiem coś się na lewo ukręci to dobra bozia oczko przymknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten jest Pro PO to ciag dalszy z remontem chyba problemu nie będzie bo burmistrz z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół to zawsze umiał drenować kieszenie wiernych. Teraz pora zająć się potrzebami mieszkańców, a jest ich wiele. W Kraśniku nic nie słychać o działalności Caritasu, ani nie ma kuchni dla biednych, ani noclegowni, ani magazynu darmowych leków czy odzieży, czy bezpłatnych przyjęć lekarzy, prawników, jak w innych miastach. A pomieszczeń po dawnym LO mnóstwo. I młode wolontariuszki już nie zajmują się kilkoma dzieciakami, a i grupy Radia Maryja nie ma, albo zainspirowana. A księża na etatach szkolnych. Tak że pieniążki dajcie wierni hojnie, jak najwięcej, także za wszelkie usługi też się nie targujcie, ale od nas niczego więcej nie oczekujcie, prawda? A ja to jestem tylko zainteresowany murami i remontami, bo ja jestem szef i mnie tylko to interesuje, jestem ponad pospólstwo i ich przyziemne sprawy. Zresztą nie jestem stąd i mnie nic nie wiąże z tym zaściankiem. I ok. Nie ma wzajemności, jest chłodna obojętność, a gdzie powołanie i służenie bliźniemu swemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten płot nie zachęca do wejścia za płot włodarze Kraśnika wstydźcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodzi o rodzinę Tenczynskich a nie Tarczynskich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/krasnik/miasto-przekaze-pieniadze-na-remont-w-zabytkowym-kosciele,n,1000242275.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/krasnik/miasto-przekaze-pieniadze-na-remont-w-zabytkowym-kosciele,n,1000242275.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten płot nie zachęca do wejścia za płot włodarze Kraśnika wstydźcie się
 Dlaczego włodarze maja sie wstydzic, skoro to nie miejski płot, tylko koscielny. Szybciej proboszcz powinien sie wstydzic, ewentualnie parafianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam w tym kościele wyjątkowo często, mimo, że mieszkam w fabrycznej dzielnicy miasta. Za każdym razem podziwiam ogrom prac włożonych dotychczas w remont tego zabytku. Szczególną uwagę zwracają odnowione sklepienia,odsłonięte freski w sklepieniu nawy głównej i prezbiterium, oświetlenie w kościele oraz rewelacyjny instrument -28-głosowe organy zachowane (z tego co słychać) w bardzo dobrym stanie. Podziwiam także staranność prowadzenia nabożeństw i liturgii oraz rożnorodność akcji jakie się na terenie przykościelnym odbywają. Życzę wielu ukcesów w dalszej części prowadzenia remontu i żeby efekty tych prac zachwycały kolejne osoby tak jak ostatnio zachwycają mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki piękny kościół mamy u nas w Kraśniku. Dziękuję Bogu za ten skarb w którym otrzymałem życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki piękny kościół mamy u nas w Kraśniku. Dziękuję Bogu za ten skarb w którym otrzymałem życie.
 Zostałeś w nim poczęty, czy się urodziłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki piękny kościół mamy u nas w Kraśniku. Dziękuję Bogu za ten skarb w którym otrzymałem życie.
Zostałeś w nim poczęty, czy się urodziłeś?
 ot zagwozdka!,a to jak nic ksiądz tak jak tatuś i dziadek,taki nowoczesny dogmat wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...