Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po co zajmować się problemem który dotyczy 0,5% osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zajmować się problemem który dotyczy 0,5% osób?
 Nawet mniej. Ale kraśnik to stan umysłu. Całe szczęście niebawem ten skansen będziemy mogli podziwiać z obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa pisowska dzicz!!! Ja jestem dumny że jestem gejem i sram na was polaczki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa pisowska dzicz!!! Ja jestem dumny że jestem gejem i sram na was polaczki!!!
 Człowiek, którego lewatywa podnieca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa pisowska dzicz!!! Ja jestem dumny że jestem gejem i sram na was polaczki!!!
Człowiek, którego lewatywa podnieca.
 Powiedz to kanthakowi. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy spadkobiercami tych, którzy ust swoich nie zamknęli, gdy chodziło o ważne sprawy narodu. Dlatego i my zamykać ust nie możemy, gdy idzie o wychowanie młodego pokolenia, które w niedalekiej przyszłości na swoich barkach poniesie losy domu ojczystego" ks. Jerzy Popiełuszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Snickers-iki powinni milczeć, ponieważ duchowni rżną ich na wszystkie możliwe sposoby! ONR jest wszak znany z tych upodobań, ale jakoś trudno jest im się do tych słabości przyznać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy spadkobiercami tych, którzy ust swoich nie zamknęli, gdy chodziło o ważne sprawy narodu. Dlatego i my zamykać ust nie możemy, gdy idzie o wychowanie młodego pokolenia, które w niedalekiej przyszłości na swoich barkach poniesie losy domu ojczystego" ks. Jerzy Popiełuszko
 To młode pokolenie mówi wam WYPIERDALAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli 0,5% ma coś do mniejszości seksualnej? Bo jeżeli chodzi o mniejszości to warto, ci ludzie często cierpią przez ignorantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy spadkobiercami tych, którzy ust swoich nie zamknęli, gdy chodziło o ważne sprawy narodu. Dlatego i my zamykać ust nie możemy, gdy idzie o wychowanie młodego pokolenia, które w niedalekiej przyszłości na swoich barkach poniesie losy domu ojczystego" ks. Jerzy Popiełuszko
To Popiełuszko też był homo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krasnik! Z ideologia pedofilii, klamstwa i nienawisci trzeba walczyc. Ideologia lgbt won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krasnik! Z ideologia pedofilii, klamstwa i nienawisci trzeba walczyc. Ideologia lgbt won.
 Czytając pierwsze zdanie byłem pewien że dotyczy to kościoła wolskiego... dziwny zbieg okoliczności że wszystkei przymiotniki pasujują jak ulał do tej ideologicznej grupy wyznaniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa pisowska dzicz!!! Ja jestem dumny że jestem gejem i sram na was polaczki!!!
Człowiek, którego lewatywa podnieca.
Powiedz to kanthakowi. XD
 Zacytuję ciebie: "kolejny wysryw gębosraja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Snickers-iki powinni milczeć, ponieważ duchowni rżną ich na wszystkie możliwe sposoby! ONR jest wszak znany z tych upodobań, ale jakoś trudno jest im się do tych słabości przyznać!
 Byłeś rżnięty? Czy nie i zazdrość ci dupę ściska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy spadkobiercami tych, którzy ust swoich nie zamknęli, gdy chodziło o ważne sprawy narodu. Dlatego i my zamykać ust nie możemy, gdy idzie o wychowanie młodego pokolenia, które w niedalekiej przyszłości na swoich barkach poniesie losy domu ojczystego" ks. Jerzy Popiełuszko
To młode pokolenie mówi wam WYPIERDALAĆ!!!
 A od kiedy to lemparcica należy do młodego POkolenia? Cieniutki jesteś gębosrajku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteśmy spadkobiercami tych, którzy ust swoich nie zamknęli, gdy chodziło o ważne sprawy narodu. Dlatego i my zamykać ust nie możemy, gdy idzie o wychowanie młodego pokolenia, które w niedalekiej przyszłości na swoich barkach poniesie losy domu ojczystego" ks. Jerzy Popiełuszko
To Popiełuszko też był homo?
 Czujesz się zdradzony? "   oczekujesz, że tylko określonych katabasów, którym w dodatku bezsprzecznie udowodni się ich winę, będzie się karać. Jesteś tak samo obrzydliwy, jak ci pedofile w sukienkach. I odpieprz się od lewicy, a wtedy może tacy jak ja nie będą jechać po klerze. ty widzisz wszędzie winę lewicy, ja widzę masę nieprawych działań po stronie kleru." Prawdziwe oblicze wojującej lewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krasnik! Z ideologia pedofilii, klamstwa i nienawisci trzeba walczyc. Ideologia lgbt won.
Czytając pierwsze zdanie byłem pewien że dotyczy to kościoła wolskiego... dziwny zbieg okoliczności że wszystkei przymiotniki pasujują jak ulał do tej ideologicznej grupy wyznaniowej.
 A ty z Kraśnika jesteś? Bo jak z Lublina, to Kraśnik powinien się bać, bo wy tam w Lublinie kościoły palicie...I pewnie to stąd zamiast pali/kot jest pali/was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Snickers-iki powinni milczeć, ponieważ duchowni rżną ich na wszystkie możliwe sposoby! ONR jest wszak znany z tych upodobań, ale jakoś trudno jest im się do tych słabości przyznać!
Byłeś rżnięty? Czy nie i zazdrość ci dupę ściska?
 Ktoś tu niedawno narzekał na wulgarność "lewactwa" czyżby zwieracze zaczynały puszczać? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To młode pokolenie mówi wam WYPIERDALAĆ!!! A od kiedy to lemparcica należy do młodego POkolenia? Cieniutki jesteś gębosrajku.
 Staram się mu to udowodnić od dawna, z resztą nie tylko ja. Ale jak dotąd, jak grochem o fasolę. Może posłucha kogoś z takiej samej niziny intelektualnej. Dzięki za głos poparcia. Choć wątpię żeby przeczytał. Gdyby przeczytał artykuł, nie powstrzymałaby się od rzucenia jakiegoś swojego wysrywu. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krasnik! Z ideologia pedofilii, klamstwa i nienawisci trzeba walczyc. Ideologia lgbt won.
Czytając pierwsze zdanie byłem pewien że dotyczy to kościoła wolskiego... dziwny zbieg okoliczności że wszystkei przymiotniki pasujują jak ulał do tej ideologicznej grupy wyznaniowej.
A ty z Kraśnika jesteś? Bo jak z Lublina, to Kraśnik powinien się bać, bo wy tam w Lublinie kościoły palicie...I pewnie to stąd zamiast pali/kot jest pali/was...
 A co? Ja też nie jestem (całe szczęście) z Kraśnika. Zabronisz mi się wypowiadać? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...