Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRRiT: Telewizja Kraśnik nie była obiektywna

Utworzony przez gość, 2 maja 2011 r. o 08:25 Powrót do artykułu
O to dokładnie tak jak DW teraz, tylko na usługi aktualnych władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może super obiektywna gazeta DW napisała by o tym że burmistrz Włodarczyk przegrał sprawę w sądzie z Telewizją Kraśnik w trybie wyborczym. Jak idzie do sądu jest a jak przegrywa nie ma. Może Pani redaktor była chora he he;-). Taki trochę stary temat ale widzę że redakcja lubi odgrzewane kotlety. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak...redakcja nie mogła się skontaktować! W dniu kiedy są dwie niedziele w kupie a pośrodku 1 Maja.I każdy czeka na telefon od szanownego PANA REDAKTORA, to fakt SUPER OBIEKTYWNEJ GAZETY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie. Powinni zamknąć tą tubę propagandową. Teraz ciągle pokazują tam na zmianę trzech jajogłowych. Przecież nie można już patrzeć na gęby Wilków, Czerwów i Wojtaków. Kolesie są promowani,a plotą farmazony. Ale jaka telewizja takie jej twarze hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę żę obok jest materiał filmowy jak burmistrz Włodarczyk idzie do sądu. to ja podsyłam linka jak w sądzie przegrywa... tak w ramach obiektywizmu. http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=485#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówili : " kruk krukowi oka nie wykole... " a dziennikarz dziennikarzowi tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ubodło ubodło właściciela TV że tak nerwowo zareagował tymi trzema wpisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poginicwilka napisał:
Wreszcie. Powinni zamknąć tą tubę propagandową. Teraz ciągle pokazują tam na zmianę trzech jajogłowych. Przecież nie można już patrzeć na gęby Wilków, Czerwów i Wojtaków. Kolesie są promowani,a plotą farmazony. Ale jaka telewizja takie jej twarze hahahahaha
Ktoś cie zmusza do ogladania????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mnie nie zmusza. Tak dla nauki patrzę, jak nie powinno się robić telewizji, obserwuję obraz słowa Partactwo. Zerkam tęż na dziwne twarze, tak dla pewności, czy przypadkiem nie pochopnie uważam ich za szkodników. Ta propagandówka to fajny przykład małomiasteczkowej błazenady, wywyższania kilku cwaniaczków i reperowania ego jajogłowych. Niezły ubaw z prowincjonalizmu w najgorszym wydaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poginicwilka napisał:
Wreszcie. Powinni zamknąć tą tubę propagandową. Teraz ciągle pokazują tam na zmianę trzech jajogłowych. Przecież nie można już patrzeć na gęby Wilków, Czerwów i Wojtaków. Kolesie są promowani,a plotą farmazony. Ale jaka telewizja takie jej twarze hahahahaha
Skoro teraz wyżej wymienieni są najczęściej pokazywani w tej nibytelewizji to wartałoby sprawdzić czy czasem teraz Starostwo Powiatowe nie jest głównym zamawiającym programy propagandowe z wyłącznie dobrymi informacjami. W pełni się zgadzam z opinią, że ci kolesie plotą farmazony, ale to chyba tylko po to żeby ich "buźki" można było przy okazji tych kwieceistych wywodów pokazać. A ten dr to już przeraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 2 napisał:
Widzę żę obok jest materiał filmowy jak burmistrz Włodarczyk idzie do sądu. to ja podsyłam linka jak w sądzie przegrywa... tak w ramach obiektywizmu. http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=485#skip_content
Przegrali tylko dlatego, że dostarczyli materiał dowodowy na którym nie było paska. Co było na pasku to wszyscy wiemy. Potem został zmieniony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko mozliwe, że taki werdykt zapadł tylko, z tego względu, ze autorem skargi był poseł. A kandydat Włodarczyk odmawiając wzięcia udziału w debacie z powodu stronniczosci telewizji chciał nie tylko ją zasugerowac ale i bardziej uwidocznić. A stronniczosć moze tylko tym przeszkadzac, którzy pozbawieni sa samodzielnego wyciągania wniosków z przedstawionych im faktów i muszą opierac sie na zdaniu innych. A po innych przedwyborczych wypowiedziach pana Włodarczyka mozna sądzic, ze chciano tylko nie dopuscic, zeby większa ilosc mieszkanców miasta usłyszała o czczych obiecankach kandydata PiS. A tak poza tym, to po co teraz obecny pan burmistrz pcha sie do tej stronniczej telewizji chociazby ze swoimi życzeniami swiątecznymi? Chyba ma świadomosc , ze nie mają jej wszyscy mieszkancy jego miasta, to idzie, zeby sie wypromowac u tych, co ja odbierają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wszystko mozliwe, że taki werdykt zapadł tylko, z tego względu, ze autorem skargi był poseł. A kandydat Włodarczyk odmawiając wzięcia udziału w debacie z powodu stronniczosci telewizji chciał nie tylko ją zasugerowac ale i bardziej uwidocznić. A stronniczosć moze tylko tym przeszkadzac, którzy pozbawieni sa samodzielnego wyciągania wniosków z przedstawionych im faktów i muszą opierac sie na zdaniu innych. A po innych przedwyborczych wypowiedziach pana Włodarczyka mozna sądzic, ze chciano tylko nie dopuscic, zeby większa ilosc mieszkanców miasta usłyszała o czczych obiecankach kandydata PiS. A tak poza tym, to po co teraz obecny pan burmistrz pcha sie do tej stronniczej telewizji chociazby ze swoimi życzeniami swiątecznymi? Chyba ma świadomosc , ze nie mają jej wszyscy mieszkancy jego miasta, to idzie, zeby sie wypromowac u tych, co ja odbierają?
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem. Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan napisał:
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem. Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
Chyba cos ci sie jebło, bo to jednak bardziej pasowało by , żebyś napisał, że to ty jestes moim fanem. A piosenkę możesz napisac, tylko nie zapomnij jej wyemitowac w telewizji krasnickiej, żebym mogła poznac jej autora i mojego fana w jednej osobie. W przeciwnym wypadku zakonczy się na samej twojej czczej gadaninie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
A toś wymyslił. Wiem że dla ciebie moze byc to trudne do ogarnięcia, ale piszę tylko jak widze pewne sprawy w tym miejsce z punktu zwykłego mieszkanca, a nie słuzalczyka konkretnej partii czy ludzi. I jestem np, ciekawa dlaczego takiemu panu Dworakowi nie przeszkadza brak obiektywizmu i bezstronnosci w innych stacjach, do których z reszta ludzie sie juz przyzwyczaili, że jest to normalne, ale chociazby w takiej telewizji panstwowej, która zdziera ludzi abonament i na siłę czy im sie podoba czy tez nie, raczy ich swoimi reklamami, programam i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
ale piszę tylko jak widze pewne sprawy [/quote] powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy [quote name='Marysieńka' timestamp='1304495496' post='472158'] i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
przygadał kocioł garnkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan napisał:
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy przygadał kocioł garnkowi.
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac. I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\
Marysieńka napisał:
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac. I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie. Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
\ Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie. Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
Profanacji jezyka polskiego, to ty sobie szukaj na lekcji jezyka polskiego i wszedzie tam , gdzie jego poprawnoscia trzba sie wykazywac, a nie w internecie na forum. Tym bardziej, gdzie piszac posługujemy sie urzadzeniami mechanicznymi, które bywają zawodne. A jak tak ci przeszkadzaja błedy i brak polskich znaków, to napisz do dziennika wschodniego, zeby zamieszczali wykaz błędów, taki sam jak przy drukowaniu książek. Może spełnią wygórowane oczekiwania idiotki, której polonistyczne wykształcenie padło na mózg i internecie anonimowo próbuje innych poprawiac i pouczc co do poprawnosci jezykowych. I tak samo możesz sobie załozyc temat do swoich wizji jezykowych w internecie, to moze wtedy twoje pouczenie nie będa tak stronnicze, a beda dotyczyły wszystkich niepoprawnosci , od których az sie roi, a których nie zauwazasz. Wtedy to dopiero bedziesz miała pole do popisu, ze aż Miodek i Bralczyk pod obgryziony paznokieć beda mogli Ci się schowac. I ignorowanie kogoś z powodu cytowania wypowiedzi innych, które mozna przeczytac w oddzielnym okienku moze tylko przeszkadzac komus ograniczonemu umysłowo. Takiemu który jest w stanie funkcjonowac dzieki zakodowaniu tylko niektórych informacji w swojej głowie, a z całą resztą ani rusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...