Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

1 maja 2011 r.
18:37
Edytuj ten wpis

KRRiT: Telewizja Kraśnik nie była obiektywna

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 23 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Telewizja Kraśnik nie była obiektywna i rzetelna podczas ubiegłorocznej kampanii samorządowej – stwierdziła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na prywatną Telewizję Kraśnik poskarżył się poseł Jarosław Stawiarski (PIS), który był pełnomocnikiem wyborczym Mirosława Włodarczyka. Według Stawiarskiego, telewizja faworyzowała ówczesnego burmistrza Piotra Czubińskiego. Ostatecznie, Włodarczyk wygrał wybory, a KRRiT pogroziła palcem nadawcy.

"Analiza nagrania wybranych audycji wyemitowanych w Telewizji Kraśnik, poświęconych wyborom samorządowym, które otrzymaliśmy wraz
ze skargą, budzi wątpliwości co do obiektywizmu i bezstronności w ukazywaniu obu kandydatów na burmistrza Kraśnika” –napisał Jan Dworak, przewodniczący KRRiT. I dodał: "Urzędujący wówczas burmistrz pokazywany był bowiem nie tylko przy okazji pełnionych przez niego obowiązków, lecz również w sytuacjach związanych z prowadzoną kampanią (np. relacja z konwencji wyborczej.

Dworak przypomina Sławomirowi Opoce, członkowi zarządu kraśnickiej telewizji, że zgodnie z prawem prasowym, należy przestrzegać zasady rzetelnego pokazywania opinii wszystkich stron, których dotyczy materiał dziennikarski.

Telewizja Kraśnik m.in. wyemitowała materiał o spędzaniu wakacji. W pięciominutowym materiale, ponad dwie minuty poświęcono na szczegółową informację o tym, jak odpoczywa rodzina Czubińskich. Włodarczyk, twierdził, że kraśnicka telewzija jest stronnicza i dlatego odmówił udziału w przedwyborczej debacie z Czubińskim.

Wczoraj nie udało nam się skontaktować ze Sławomirem Opoką.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cegielnik / 6 maja 2011 o 13:53
0
Niestety prowincjonalni wójtowie, burmistrzowie i radni z PiS-tu maja za zadanie jedynie służyć osobistym interesom posłów i władz regionalnych z Lublina. Prowincja nie ma nic do gadania a oni nie mają żadnej samodzielności. Czy zresztą jej pragną to już inna sprawa. To są wwszytko ludzie o mentalności niewolnika
Avatar
Marysieńka / 6 maja 2011 o 11:56
0
[quote name='hehe' timestamp='1304671115' post='474344']
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
[/quote]
Oj to sie mylisz, bo jezeli juz jestem słuzalcza, to wstosunku do miasta i jego potrzeb, a tym bardziej zwykłych mieszkanców, takich do jakich sama się zaliczam. I na LKR w starych tematach mozna sprawdzic, ze nie szczędziłam krytycznych uwag nawet takich bardzo ostrych piotrusiowej władzy.Takze nie zarzucaj mi brak obiektywizmu.I nie to że poprzednia mi sie podobała, tylko ta nie podoba mi sie jeszcze bardziej od poprzedniej.A to ze niechętnie podeszłam do nowej władzy. Po prostu sa ludzie , którzy nie budzą naszego zaufania i dopiero z czasem moga nas do siebbie przekonac, albo utwiedzic w naszej nichęci do siebie. A jak na razie nowa władza swoimi dokonaniami pokazała, ze duzo krzyczała, duzo krytykowała, duzo obiecywała, a dzisiaj ma jszcze więcej pychy, arogancji i obłudy niz poprzednia.
I nic mi sie nie urwało, bo tak nie byłam w niczym zalezna od poprzedniego burmistrza i jego ludzi, tak nie jestem zalezna od tego. Tylko tyle, ze mają najwiekszy wpływ na kształt tego miasta, w którym zyje. I jakie ono bedzie, tak będzie mnie i innym sie żyło. A na razie na nic lepszego sie nie zapowiada, tylko sie uwsteczniamy.
I moje wycie nie jest o powrót Piotrusia, ale o działania pana burmistrza zgodnie z jego przedwyborczymi zapowiedziami oraz o lepszosc dla miasta i jego mieszkanców, w tym dla mnie i dla moich dzieci .
[quote name='hehe' timestamp='1304671115' post='474344']
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
[/... rozwiń
Avatar
hehe / 6 maja 2011 o 10:38
0
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
Avatar
Marysieńka / 6 maja 2011 o 09:56
0
[quote name='Anna' timestamp='1304630871' post='474186']
\

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
[/quote]
Profanacji jezyka polskiego, to ty sobie szukaj na lekcji jezyka polskiego i wszedzie tam , gdzie jego poprawnoscia trzba sie wykazywac, a nie w internecie na forum. Tym bardziej, gdzie piszac posługujemy sie urzadzeniami mechanicznymi, które bywają zawodne. A jak tak ci przeszkadzaja błedy i brak polskich znaków, to napisz do dziennika wschodniego, zeby zamieszczali wykaz błędów, taki sam jak przy drukowaniu książek. Może spełnią wygórowane oczekiwania idiotki, której polonistyczne wykształcenie padło na mózg i internecie anonimowo próbuje innych poprawiac i pouczc co do poprawnosci jezykowych. I tak samo możesz sobie załozyc temat do swoich wizji jezykowych w internecie, to moze wtedy twoje pouczenie nie będa tak stronnicze, a beda dotyczyły wszystkich niepoprawnosci , od których az sie roi, a których nie zauwazasz. Wtedy to dopiero bedziesz miała pole do popisu, ze aż Miodek i Bralczyk pod obgryziony paznokieć beda mogli Ci się schowac.
I ignorowanie kogoś z powodu cytowania wypowiedzi innych, które mozna przeczytac w oddzielnym okienku moze tylko przeszkadzac komus ograniczonemu umysłowo. Takiemu który jest w stanie funkcjonowac dzieki zakodowaniu tylko niektórych informacji w swojej głowie, a z całą resztą ani rusz.
[quote name='Anna' timestamp='1304630871' post='474186']
\

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
[/quote]
Profa... rozwiń
Avatar
Anna / 5 maja 2011 o 23:27
0
\ [quote name='Marysieńka' timestamp='1304541325' post='473121']
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[/quote]

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
\ [quote name='Marysieńka' timestamp='1304541325' post='473121']
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[/quote]

Mog... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 4 maja 2011 o 22:35
0
[quote name='Gracjan' timestamp='1304532774' post='473042']
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy


przygadał kocioł garnkowi.
[/quote]
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[quote name='Gracjan' timestamp='1304532774' post='473042']
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy


przygadał kocioł garnkowi.
[/quote]
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niekt... rozwiń
Avatar
Gracjan / 4 maja 2011 o 20:12
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1304495496' post='472158']
ale piszę tylko jak widze pewne sprawy
[/quote]
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy

[quote name='Marysieńka' timestamp='1304495496' post='472158']
i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
[/quote]
przygadał kocioł garnkowi.
Avatar
Marysieńka / 4 maja 2011 o 09:51
0
[quote name='hehe' timestamp='1304492937' post='472137']
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
[/quote]
A toś wymyslił.
Wiem że dla ciebie moze byc to trudne do ogarnięcia, ale piszę tylko jak widze pewne sprawy w tym miejsce z punktu zwykłego mieszkanca, a nie słuzalczyka konkretnej partii czy ludzi.
I jestem np, ciekawa dlaczego takiemu panu Dworakowi nie przeszkadza brak obiektywizmu i bezstronnosci w innych stacjach, do których z reszta ludzie sie juz przyzwyczaili, że jest to normalne, ale chociazby w takiej telewizji panstwowej, która zdziera ludzi abonament i na siłę czy im sie podoba czy tez nie, raczy ich swoimi reklamami, programam i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
[quote name='hehe' timestamp='1304492937' post='472137']
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
[/quote]
A toś wymyslił.
Wiem że dla ciebie moze byc to trudne do ogarnięcia, ale piszę tylko jak widze pewne sprawy w tym miejsce z punktu zwykłego mieszkanca, a nie słuzalczyka konkretnej partii czy ludzi.
I jestem np, ciekawa dlaczego takiemu panu Dworakowi nie przeszkadza brak obiektywizmu i bezstronnosci w... rozwiń
Avatar
hehe / 4 maja 2011 o 09:08
0
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
Avatar
Marysieńka / 3 maja 2011 o 13:08
0
[quote name='Gracjan' timestamp='1304416959' post='471873']
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem.
Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
[/quote]
Chyba cos ci sie jebło, bo to jednak bardziej pasowało by , żebyś napisał, że to ty jestes moim fanem. A piosenkę możesz napisac, tylko nie zapomnij jej wyemitowac w telewizji krasnickiej, żebym mogła poznac jej autora i mojego fana w jednej osobie. W przeciwnym wypadku zakonczy się na samej twojej czczej gadaninie.
[quote name='Gracjan' timestamp='1304416959' post='471873']
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem.
Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
[/quote]
Chyba cos ci sie jebło, bo to jednak bardziej pasowało by , żebyś napisał, że to ty jestes moim fanem. A piosenkę możesz napisac, tylko nie zapomnij jej wyemitowac w telewizji krasnickiej, żebym mogła poznac jej autora i mojego fana w jednej osobie. W przeciwnym ... rozwiń
Avatar
cegielnik / 6 maja 2011 o 13:53
0
Niestety prowincjonalni wójtowie, burmistrzowie i radni z PiS-tu maja za zadanie jedynie służyć osobistym interesom posłów i władz regionalnych z Lublina. Prowincja nie ma nic do gadania a oni nie mają żadnej samodzielności. Czy zresztą jej pragną to już inna sprawa. To są wwszytko ludzie o mentalności niewolnika
Avatar
Marysieńka / 6 maja 2011 o 11:56
0
[quote name='hehe' timestamp='1304671115' post='474344']
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
[/quote]
Oj to sie mylisz, bo jezeli juz jestem słuzalcza, to wstosunku do miasta i jego potrzeb, a tym bardziej zwykłych mieszkanców, takich do jakich sama się zaliczam. I na LKR w starych tematach mozna sprawdzic, ze nie szczędziłam krytycznych uwag nawet takich bardzo ostrych piotrusiowej władzy.Takze nie zarzucaj mi brak obiektywizmu.I nie to że poprzednia mi sie podobała, tylko ta nie podoba mi sie jeszcze bardziej od poprzedniej.A to ze niechętnie podeszłam do nowej władzy. Po prostu sa ludzie , którzy nie budzą naszego zaufania i dopiero z czasem moga nas do siebbie przekonac, albo utwiedzic w naszej nichęci do siebie. A jak na razie nowa władza swoimi dokonaniami pokazała, ze duzo krzyczała, duzo krytykowała, duzo obiecywała, a dzisiaj ma jszcze więcej pychy, arogancji i obłudy niz poprzednia.
I nic mi sie nie urwało, bo tak nie byłam w niczym zalezna od poprzedniego burmistrza i jego ludzi, tak nie jestem zalezna od tego. Tylko tyle, ze mają najwiekszy wpływ na kształt tego miasta, w którym zyje. I jakie ono bedzie, tak będzie mnie i innym sie żyło. A na razie na nic lepszego sie nie zapowiada, tylko sie uwsteczniamy.
I moje wycie nie jest o powrót Piotrusia, ale o działania pana burmistrza zgodnie z jego przedwyborczymi zapowiedziami oraz o lepszosc dla miasta i jego mieszkanców, w tym dla mnie i dla moich dzieci .
[quote name='hehe' timestamp='1304671115' post='474344']
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
[/... rozwiń
Avatar
hehe / 6 maja 2011 o 10:38
0
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle.

Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
Avatar
Marysieńka / 6 maja 2011 o 09:56
0
[quote name='Anna' timestamp='1304630871' post='474186']
\

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
[/quote]
Profanacji jezyka polskiego, to ty sobie szukaj na lekcji jezyka polskiego i wszedzie tam , gdzie jego poprawnoscia trzba sie wykazywac, a nie w internecie na forum. Tym bardziej, gdzie piszac posługujemy sie urzadzeniami mechanicznymi, które bywają zawodne. A jak tak ci przeszkadzaja błedy i brak polskich znaków, to napisz do dziennika wschodniego, zeby zamieszczali wykaz błędów, taki sam jak przy drukowaniu książek. Może spełnią wygórowane oczekiwania idiotki, której polonistyczne wykształcenie padło na mózg i internecie anonimowo próbuje innych poprawiac i pouczc co do poprawnosci jezykowych. I tak samo możesz sobie załozyc temat do swoich wizji jezykowych w internecie, to moze wtedy twoje pouczenie nie będa tak stronnicze, a beda dotyczyły wszystkich niepoprawnosci , od których az sie roi, a których nie zauwazasz. Wtedy to dopiero bedziesz miała pole do popisu, ze aż Miodek i Bralczyk pod obgryziony paznokieć beda mogli Ci się schowac.
I ignorowanie kogoś z powodu cytowania wypowiedzi innych, które mozna przeczytac w oddzielnym okienku moze tylko przeszkadzac komus ograniczonemu umysłowo. Takiemu który jest w stanie funkcjonowac dzieki zakodowaniu tylko niektórych informacji w swojej głowie, a z całą resztą ani rusz.
[quote name='Anna' timestamp='1304630871' post='474186']
\

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
[/quote]
Profa... rozwiń
Avatar
Anna / 5 maja 2011 o 23:27
0
\ [quote name='Marysieńka' timestamp='1304541325' post='473121']
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[/quote]

Mogłabyś nie profanować polskiego języka?. Używaj polskich znaków i nie przeciągaj zdań w nieskończoność.19 błędów w tak krótkim tekście to już upośledzenie a nie zaniechanie.

Nie można Cię ignorować skoro na każdy post innych użytkowników odpowiadasz swoim tekstem. Proponuje abyś założyła osobny temat np. pod tytułem „Marysieńka i jej wizje”. Zobaczymy ilu ludzi będzie chciało z tobą dyskutować.
\ [quote name='Marysieńka' timestamp='1304541325' post='473121']
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[/quote]

Mog... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 4 maja 2011 o 22:35
0
[quote name='Gracjan' timestamp='1304532774' post='473042']
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy


przygadał kocioł garnkowi.
[/quote]
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niektórzy wolą sie katowac, zeby miec powód do narzekania i głupich pretensji.
[quote name='Gracjan' timestamp='1304532774' post='473042']
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy


przygadał kocioł garnkowi.
[/quote]
Twoje zadufanie w sobie czy tez zakłamanie nie pozwala ci dopuscic do siebie mysli, ze pewnie sa tacy, ze z twojego powodu tez chce im sie rzygac.
I w tym cały problem, ze ja nie jestem medium. A nawet jakbym nim była, to mozna mnie ignorować, tak jak robi sie to w przypadkach innych, które nam nie odpowiadają. Tylko gorzej jak niekt... rozwiń
Avatar
Gracjan / 4 maja 2011 o 20:12
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1304495496' post='472158']
ale piszę tylko jak widze pewne sprawy
[/quote]
powinnaś napisać jak roją mi sie pewne sprawy

[quote name='Marysieńka' timestamp='1304495496' post='472158']
i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
[/quote]
przygadał kocioł garnkowi.
Avatar
Marysieńka / 4 maja 2011 o 09:51
0
[quote name='hehe' timestamp='1304492937' post='472137']
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
[/quote]
A toś wymyslił.
Wiem że dla ciebie moze byc to trudne do ogarnięcia, ale piszę tylko jak widze pewne sprawy w tym miejsce z punktu zwykłego mieszkanca, a nie słuzalczyka konkretnej partii czy ludzi.
I jestem np, ciekawa dlaczego takiemu panu Dworakowi nie przeszkadza brak obiektywizmu i bezstronnosci w innych stacjach, do których z reszta ludzie sie juz przyzwyczaili, że jest to normalne, ale chociazby w takiej telewizji panstwowej, która zdziera ludzi abonament i na siłę czy im sie podoba czy tez nie, raczy ich swoimi reklamami, programam i ludzmi, od których az rzygać sie chce.
[quote name='hehe' timestamp='1304492937' post='472137']
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
[/quote]
A toś wymyslił.
Wiem że dla ciebie moze byc to trudne do ogarnięcia, ale piszę tylko jak widze pewne sprawy w tym miejsce z punktu zwykłego mieszkanca, a nie słuzalczyka konkretnej partii czy ludzi.
I jestem np, ciekawa dlaczego takiemu panu Dworakowi nie przeszkadza brak obiektywizmu i bezstronnosci w... rozwiń
Avatar
hehe / 4 maja 2011 o 09:08
0
Marysia chyba jest "powiązna" rodzinnie z tą pseudotelewizją i byłym wodzem. Płacze już 6 miesięcy po Piotrusiu.
Avatar
Marysieńka / 3 maja 2011 o 13:08
0
[quote name='Gracjan' timestamp='1304416959' post='471873']
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem.
Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
[/quote]
Chyba cos ci sie jebło, bo to jednak bardziej pasowało by , żebyś napisał, że to ty jestes moim fanem. A piosenkę możesz napisac, tylko nie zapomnij jej wyemitowac w telewizji krasnickiej, żebym mogła poznac jej autora i mojego fana w jednej osobie. W przeciwnym wypadku zakonczy się na samej twojej czczej gadaninie.
[quote name='Gracjan' timestamp='1304416959' post='471873']
Jaka ty jestes madrą,jakie wnikliwe spostrzeżenie,co za jasnosć umysłu.Brawo .Jesteś moim największym fanem.
Po niedzieli napisze o tobie piosenkę, jeśli pozwolisz.
[/quote]
Chyba cos ci sie jebło, bo to jednak bardziej pasowało by , żebyś napisał, że to ty jestes moim fanem. A piosenkę możesz napisac, tylko nie zapomnij jej wyemitowac w telewizji krasnickiej, żebym mogła poznac jej autora i mojego fana w jednej osobie. W przeciwnym ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 17 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 485 41

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 8

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!