Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRRiT: Telewizja Kraśnik nie była obiektywna

Utworzony przez gość, 2 maja 2011 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle. Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Marysiu nie jesteś obiektywna za grosz i to Ty byłaś i jesteś służalcza w stosunku do Piotrusia i jednej opcji. Strasznie Ci się nie podoba ta zmiana władzy w Kraśniku. Poprzednia Ci się podobała wielce. Teraz płodzisz wszędzie gdzie możliwe swoje złote myśli na temat ja to teraz jest źle. Więc wniosek jest prosty - URWAŁO SIĘ CO? Niestety dla Ciebie i dobrze dla nas kraśniczan, to już nie wróci. A Ty wyj dalej jak wilki do księżyca
Oj to sie mylisz, bo jezeli juz jestem słuzalcza, to wstosunku do miasta i jego potrzeb, a tym bardziej zwykłych mieszkanców, takich do jakich sama się zaliczam. I na LKR w starych tematach mozna sprawdzic, ze nie szczędziłam krytycznych uwag nawet takich bardzo ostrych piotrusiowej władzy.Takze nie zarzucaj mi brak obiektywizmu.I nie to że poprzednia mi sie podobała, tylko ta nie podoba mi sie jeszcze bardziej od poprzedniej.A to ze niechętnie podeszłam do nowej władzy. Po prostu sa ludzie , którzy nie budzą naszego zaufania i dopiero z czasem moga nas do siebbie przekonac, albo utwiedzic w naszej nichęci do siebie. A jak na razie nowa władza swoimi dokonaniami pokazała, ze duzo krzyczała, duzo krytykowała, duzo obiecywała, a dzisiaj ma jszcze więcej pychy, arogancji i obłudy niz poprzednia. I nic mi sie nie urwało, bo tak nie byłam w niczym zalezna od poprzedniego burmistrza i jego ludzi, tak nie jestem zalezna od tego. Tylko tyle, ze mają najwiekszy wpływ na kształt tego miasta, w którym zyje. I jakie ono bedzie, tak będzie mnie i innym sie żyło. A na razie na nic lepszego sie nie zapowiada, tylko sie uwsteczniamy. I moje wycie nie jest o powrót Piotrusia, ale o działania pana burmistrza zgodnie z jego przedwyborczymi zapowiedziami oraz o lepszosc dla miasta i jego mieszkanców, w tym dla mnie i dla moich dzieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety prowincjonalni wójtowie, burmistrzowie i radni z PiS-tu maja za zadanie jedynie służyć osobistym interesom posłów i władz regionalnych z Lublina. Prowincja nie ma nic do gadania a oni nie mają żadnej samodzielności. Czy zresztą jej pragną to już inna sprawa. To są wwszytko ludzie o mentalności niewolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...