Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dokładnie skończyło sie to pijaństwo w remizach .wódka plus mięso z kurczaka heheh.ile na to pięniędzy musiało pójść(krocie).ale jednak nie wygrała wódka tylko Bóg.
Bóg nie startował, tak się powołujecie na religię, ale nie przeszkadza wam w mówieniu źle o ludziach.Spójrzcie na siebie, nawet cieszyć się z wygranej nie potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie agitował? To niech każdy oceni sam. Piszę z pamięci - wiem bo byłam na mszy. Gmina Godziszów w II turze Helena Bańka i Józef Zbytniewski. Godzina 8 rano, 30.11, ksiądz głosi ogłoszenia i mówi:  "Stała się rzecz historyczna do rady gminy weszła kobieta . Myślę, że kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa dziś możemy pokazać, że godziszów nie jest zacofany. Kobiety górą." Ludzie wychodzą z kościoła i mówią: "Ksiądz kazał głosować na Helenkę". Jasne? Szkoda,że przed 1 turą ksiądz nie zachęcał do głosowania na kobiety może byśmy miały wieksze szanse bo 5 kobiet startowało do rady gminy i około 10 do rady powiatu.
Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze Olecha uwaza sie jako fenomena ,bardziej jak papieza. Na takie miano trzeba zasluzyc.A nie zadłuźyć gmine na miliony i organizowac bankiety pijackie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie skończyło sie to pijaństwo w remizach .wódka plus mięso z kurczaka heheh.ile na to pięniędzy musiało pójść(krocie).ale jednak nie wygrała wódka tylko Bóg.
  byłam przekonana, że wygrał Zbytniewski, ale chyba jestem w błędzie  :lol:   "skończyło sie to pijaństwo w remizach" :P   :lol:  :lol:  :lol:  :lol: :P    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?
 
Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?
co świergolisz? przecież mówił, że sie z Godziszowa nabijają, że zacofany a teraz pokazał,że nie zacofany zresztą co było to bbyło a teraz trzeba patrzeć co będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że ten chłop wygrał,i dobrze że sie skończył ten cyrk bańkowej i jej pajace do pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na upamiętnienie przegranej proponuje wybudować pomnik 
Pisy nie takie zwycięskie jak się malują. Do rady powiatu nie weszli:   BEDNARCZYK Krzysztof MULIŃSKA-MAŁEK Bożena Marta HAŁABIS Jolanta Ewa KOLASA Jadwiga KRAWIEC Irena PACHUTA Józef SZCZEPAŃSKA Stefania Teresa BIERNAT Leszek Marian DUDZIC Magdalena GÓRA Zdzisław PIECYK Jan CZAJA Joanna Teresa SYDOR Zenon KANIA Anna Agnieszka KUŚMIERCZYK Grażyna Magdalena KURZYNA Elżbieta Maria SZCZECKI Maciej Ryszard IWANKIEWICZ Elżbieta BIŻEK Krzysztof Feliks MAJKOWSKI Andrzej Czesław CIUPAK Andrzej DRZAZGA Jarosław CHWAŁEK Katarzyna ZIMAK Krystyna SIROŃ Anna BURAK Janusz   Burmistrzem nie został Mariusz Wieleba (Modliborzyce). Wójtem nie został Hałabis Stanisław (Batorz).   Pokory trochę towarzysze z PiS, bo w następnych wyborach nie znajdziecie frajerów, którzy zechcą ładować czas i pieniądz w przegraną sprawę. Może tym waszym przegranym pomnik wystawcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.
Jude?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Gość" post="975584" timestamp="1417948638"] Jude? Nie .Siude heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygrał w GodzisKSIADZzowie????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Niektórym duchownym wydaje się ze im więcej wolno niż innym i nawet ze to się im "upiecze". Namaszczenie Boże do wszystkiego ich przecież nie uprawnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie agitował? To niech każdy oceni sam. Piszę z pamięci - wiem bo byłam na mszy. Gmina Godziszów w II turze Helena Bańka i Józef Zbytniewski. Godzina 8 rano, 30.11, ksiądz głosi ogłoszenia i mówi:  "Stała się rzecz historyczna do rady gminy weszła kobieta . Myślę, że kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa dziś możemy pokazać, że godziszów nie jest zacofany. Kobiety górą." Ludzie wychodzą z kościoła i mówią: "Ksiądz kazał głosować na Helenkę". Jasne? Szkoda,że przed 1 turą ksiądz nie zachęcał do głosowania na kobiety może byśmy miały wieksze szanse bo 5 kobiet startowało do rady gminy i około 10 do rady powiatu.
Szanowny użytkowniku o loginie Jasia, proszę nie podszywaj się pod moją mamę. Już wystarczy tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...