Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

30 listopada 2014 r.
14:46
Edytuj ten wpis

Ksiądz agitował podczas mszy? Policja sprawdza czy nie złamał ciszy wyborczej

Autor: Zdjęcie autora łm
0 74 A A

Duchowny z gminy Godziszów (powiat Janów Lubelski) miał wskazać podczas mszy odprawianej w dniu wyborów samorządowych na kogo parafianie powinni zagłosować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak powiedział "Dziennikowi Wschodniemu" Janusz Wójtowicz, rzecznik komendanta lubelskiej policji, o sprawie poinformowała kobieta, która była na mszy o godz. 8. Ksiądz miał wskazać, na którego z kandydatów wierni powinni oddać głos. - Prowadzimy postępowanie w kierunku naruszenia ciszy wyborczej - mówi Janusz Wójtowicz. Za naruszenie ciszy wyborczej grozi grzywna od 50 złotych do 5 tysięcy zł. Natomiast za publikację sondaży: od 500 tys. zł do 1 mln zł.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 74

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Magdaalena / 29 stycznia 2015 r. o 00:23

Nie agitował? To niech każdy oceni sam. Piszę z pamięci - wiem bo byłam na mszy.

Gmina Godziszów w II turze Helena Bańka i Józef Zbytniewski. Godzina 8 rano, 30.11, ksiądz głosi ogłoszenia i mówi: 

"Stała się rzecz historyczna do rady gminy weszła kobieta . Myślę, że kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa dziś możemy pokazać, że godziszów nie jest zacofany. Kobiety górą." Ludzie wychodzą z kościoła i mówią: "Ksiądz kazał głosować na Helenkę". Jasne?

Szkoda,że przed 1 turą ksiądz nie zachęcał do głosowania na kobiety może byśmy miały wieksze szanse bo 5 kobiet startowało do rady gminy i około 10 do rady powiatu.

Szanowny użytkowniku o loginie Jasia, proszę nie podszywaj się pod moją mamę. Już wystarczy tego.

Szanowny użytkowniku o loginie Jasia, proszę nie podszywaj się pod moją mamę. Już wystarczy tego.

rozwiń
Avatar
Grzegorz / 1 stycznia 2015 r. o 12:19

No cóż. Niektórym duchownym wydaje się ze im więcej wolno niż innym i nawet ze to się im "upiecze". Namaszczenie Boże do wszystkiego ich przecież nie uprawnia!

Avatar
piter / 7 grudnia 2014 r. o 13:45

Kto wygrał w GodzisKSIADZzowie????????

Avatar
gosc / 7 grudnia 2014 r. o 13:08
[quote name="Gość" post="975584" timestamp="1417948638"]
Jude?
Nie .Siude heh
Avatar
Gość / 7 grudnia 2014 r. o 11:37

Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.

Jude?

Avatar
gosc / 7 grudnia 2014 r. o 11:31
Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.
Avatar
naforum12 / 3 grudnia 2014 r. o 18:05

http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske

Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 r. o 16:24

Ja na upamiętnienie przegranej proponuje wybudować pomnik 

Pisy nie takie zwycięskie jak się malują. Do rady powiatu nie weszli:

BEDNARCZYK Krzysztof

MULIŃSKA-MAŁEK Bożena Marta

HAŁABIS Jolanta Ewa

KOLASA Jadwiga

KRAWIEC Irena

PACHUTA Józef

SZCZEPAŃSKA Stefania Teresa

BIERNAT Leszek Marian

DUDZIC Magdalena

GÓRA Zdzisław

PIECYK Jan

CZAJA Joanna Teresa

SYDOR Zenon

KANIA Anna Agnieszka

KUŚMIERCZYK Grażyna Magdalena

KURZYNA Elżbieta Maria

SZCZECKI Maciej Ryszard

IWANKIEWICZ Elżbieta

BIŻEK Krzysztof Feliks

MAJKOWSKI Andrzej Czesław

CIUPAK Andrzej

DRZAZGA Jarosław

CHWAŁEK Katarzyna

ZIMAK Krystyna

SIROŃ Anna

BURAK Janusz

Burmistrzem nie został Mariusz Wieleba (Modliborzyce).

Wójtem nie został Hałabis Stanisław (Batorz).

Pokory trochę towarzysze z PiS, bo w następnych wyborach nie znajdziecie frajerów, którzy zechcą ładować czas i pieniądz w przegraną sprawę. Może tym waszym przegranym pomnik wystawcie?

Pisy nie takie zwycięskie jak się malują. Do rady powiatu nie weszli:

BEDNARCZYK Krzysztof

MULIŃSKA-MAŁEK Bożena Marta

HAŁABIS Jolanta Ewa

KOLASA Jadwiga

rozwiń

Avatar
gość / 3 grudnia 2014 r. o 15:57
Dobrze że ten chłop wygrał,i dobrze że sie skończył ten cyrk bańkowej i jej pajace do pomocy.
Avatar
gosc / 3 grudnia 2014 r. o 15:46

Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?


Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?

co świergolisz? przecież mówił, że sie z Godziszowa nabijają, że zacofany a teraz pokazał,że nie zacofany

zresztą co było to bbyło a teraz trzeba patrzeć co będzie

co świergolisz? przecież mówił, że sie z Godziszowa nabijają, że zacofany a teraz pokazał,że nie zacofany

zresztą co było to bbyło a teraz trzeba patrzeć co będzie

rozwiń
Avatar
Magdaalena / 29 stycznia 2015 r. o 00:23

Nie agitował? To niech każdy oceni sam. Piszę z pamięci - wiem bo byłam na mszy.

Gmina Godziszów w II turze Helena Bańka i Józef Zbytniewski. Godzina 8 rano, 30.11, ksiądz głosi ogłoszenia i mówi: 

"Stała się rzecz historyczna do rady gminy weszła kobieta . Myślę, że kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa dziś możemy pokazać, że godziszów nie jest zacofany. Kobiety górą." Ludzie wychodzą z kościoła i mówią: "Ksiądz kazał głosować na Helenkę". Jasne?

Szkoda,że przed 1 turą ksiądz nie zachęcał do głosowania na kobiety może byśmy miały wieksze szanse bo 5 kobiet startowało do rady gminy i około 10 do rady powiatu.

Szanowny użytkowniku o loginie Jasia, proszę nie podszywaj się pod moją mamę. Już wystarczy tego.

Szanowny użytkowniku o loginie Jasia, proszę nie podszywaj się pod moją mamę. Już wystarczy tego.

rozwiń
Avatar
Grzegorz / 1 stycznia 2015 r. o 12:19

No cóż. Niektórym duchownym wydaje się ze im więcej wolno niż innym i nawet ze to się im "upiecze". Namaszczenie Boże do wszystkiego ich przecież nie uprawnia!

Avatar
piter / 7 grudnia 2014 r. o 13:45

Kto wygrał w GodzisKSIADZzowie????????

Avatar
gosc / 7 grudnia 2014 r. o 13:08
[quote name="Gość" post="975584" timestamp="1417948638"]
Jude?
Nie .Siude heh
Avatar
Gość / 7 grudnia 2014 r. o 11:37

Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.

Jude?

Avatar
gosc / 7 grudnia 2014 r. o 11:31
Szkoda że nie ma już księdza Samula ,nauczyłby Krawczyka rozumu i kultury.
Avatar
naforum12 / 3 grudnia 2014 r. o 18:05

http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske

Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /

Avatar
Gość / 3 grudnia 2014 r. o 16:24

Ja na upamiętnienie przegranej proponuje wybudować pomnik 

Pisy nie takie zwycięskie jak się malują. Do rady powiatu nie weszli:

BEDNARCZYK Krzysztof

MULIŃSKA-MAŁEK Bożena Marta

HAŁABIS Jolanta Ewa

KOLASA Jadwiga

KRAWIEC Irena

PACHUTA Józef

SZCZEPAŃSKA Stefania Teresa

BIERNAT Leszek Marian

DUDZIC Magdalena

GÓRA Zdzisław

PIECYK Jan

CZAJA Joanna Teresa

SYDOR Zenon

KANIA Anna Agnieszka

KUŚMIERCZYK Grażyna Magdalena

KURZYNA Elżbieta Maria

SZCZECKI Maciej Ryszard

IWANKIEWICZ Elżbieta

BIŻEK Krzysztof Feliks

MAJKOWSKI Andrzej Czesław

CIUPAK Andrzej

DRZAZGA Jarosław

CHWAŁEK Katarzyna

ZIMAK Krystyna

SIROŃ Anna

BURAK Janusz

Burmistrzem nie został Mariusz Wieleba (Modliborzyce).

Wójtem nie został Hałabis Stanisław (Batorz).

Pokory trochę towarzysze z PiS, bo w następnych wyborach nie znajdziecie frajerów, którzy zechcą ładować czas i pieniądz w przegraną sprawę. Może tym waszym przegranym pomnik wystawcie?

Pisy nie takie zwycięskie jak się malują. Do rady powiatu nie weszli:

BEDNARCZYK Krzysztof

MULIŃSKA-MAŁEK Bożena Marta

HAŁABIS Jolanta Ewa

KOLASA Jadwiga

rozwiń

Avatar
gość / 3 grudnia 2014 r. o 15:57
Dobrze że ten chłop wygrał,i dobrze że sie skończył ten cyrk bańkowej i jej pajace do pomocy.
Avatar
gosc / 3 grudnia 2014 r. o 15:46

Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?


Dokładny cytat to nie jest niestety. Ni było mowy o żadnym zacofaniu ;) Może cytaty księdza z Wólki?

co świergolisz? przecież mówił, że sie z Godziszowa nabijają, że zacofany a teraz pokazał,że nie zacofany

zresztą co było to bbyło a teraz trzeba patrzeć co będzie

co świergolisz? przecież mówił, że sie z Godziszowa nabijają, że zacofany a teraz pokazał,że nie zacofany

zresztą co było to bbyło a teraz trzeba patrzeć co będzie

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 74

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej
30 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej

W piątek, 30 września o godz. 17 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem.

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Najpierw demonstracja przed siedzibą premiera, później wyłączanie latarń. Takie działania zapowiadają samorządowcy ze stowarzyszenia Tak dla Polski, jeśli nie dogadają się z rządem. A chodzi o duże pieniądze.

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski
dużo zdjęć z niedzielnego meczu
galeria

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski

Dwanaście punktów straty z pierwszego meczu udało się odrobić żużlowcom Motoru Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi. Lublinianie sięgnęli po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski po raz pierwszy w historii.

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?
zdjęcia
galeria

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?

Dawny Syndykat Rolniczy w Hrubieszowie jest już po remoncie. – Mogę śmiało powiedzieć, że to obecnie najpiękniejszy budynek w naszym mieście – mówi burmistrz Marta Majewska i zdradza, kiedy przy ul. 3 Maja nastąpi oficjalne otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa.

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego
galeria

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego

Rozmowa z Jackiem Ziółkowskim, menadżerem Motoru Lublin

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje
film

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje

Nie żyje 3-letni chłopczyk, który został przygnieciony przez bramę automatyczną. Do tragicznego wypadku doszło w gminie Ksawerów w województwie łódzkim. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

W meczu z KPR Gminy Kobierzyce na boisko wróciła Daria Szynkaruk. To kolejna po Oktawii Płomińskiej zawodniczka, która wraca do zespołu po urazie.

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Na początku przyszłego miesiąca powinien się zacząć montaż nowej wiaty na przystanku komunikacji miejskiej obok szpitala przy al. Kraśnickiej. Zarząd Transportu Miejskiego zapłaci za nią niemal 72 tys. zł.