Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kraśnika chcą budowy kolumbarium. Zebrali 200 podpisów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Panią Posyniak musimy wspierać, jeśli chcemy odrobinę wolności? Ktoś chce zagłuszyć nawet przesłanki WOLNOŚCI? Jakaś osoba "zieje jadem" ? , służbowo ? za pracę ?, pensję ? od KOGO ? brak argumentów ? sieje zamęt ? polityczny nieład ? Burmistrz się cieszy ?, czy smuci ? proszę polemizować logicznymi argumentami , trafiać w temat prawa wyboru! Ograniczenia, dobre są widać nie tylko w rękach rządzących z PZPR ? Też nie byłem członkiem PZPR,PC,PO i PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukać oszczędności, KOLUMBARIUM to oszczędność ! Dziękuję Pani Radnej Posyniak, że wypełnia właściwie mandat Radnego z narażeniem zdrowia i życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając niektóre komentarze to jednak Kraśnik to miasto pełne jadu, nienawiści i, prymitywnego myślenia ,co mówią z czarnej mafii nad dołkiem " z prochu powstałeś w proch się obrócisz"KOLUMBARIUM-mniejszy zysk ,zakłady pogrzebowe,zakłady kamieniarskie,grabarze, wszystko o kasę się rozbija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wrzeszczący z nienawiścią KODerasta z bardzo małym rozumkiem chce zakrzyczeć prostą i oczywistą prawdę: Kościół wcale nie zabrania nikomu pochówku w urnie. Wrzeszczące kłamstwo chce bzdurną plotkę zaszczepić w społeczeństwie w/g starej, gebelsowskiej i komuszej metody: kłam, kłam, kłam! Zawsze coś z tego brudu zostanie. Ale powtórzę: to kłamstwo, że Kościół zabrania pochówku w urnie!
Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść do ludzi z "małym rozumkiem" cec***e kościół ? cec***e pis ? ...... społeczeństwo może zrozumie kogo reprezentuje "ikl" ? słuszna wniosek , czy człowiek pani posyniak skupia tyle nienawiści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam panią Posyniak, jesteśmy z Panią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten biznes się układa : lekarz, grabarz, kamieniarz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://umkrasnik.bip.lubelskie.pl/index.php?id=55&p1=szczegoly&p2=6811 dziewczęta jest robota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opublikowano 10.07.2013 ***krasnik.naszemiasto.pl/artykul/syn-wiceburmistrza-krasnika-trafil-do-aresztu-ma-dwa-zarzuty,1927891,art,t,id,tm.html opublikowano 30.04.2015 ***s://***youtube.com/watch?v=voik5kryrso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy to fałszywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałszywy, nie fałszywy ale z PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie, oj nie! Ta ruda to PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może wyjaśnić " są wstępne ustalenia z gminą Dzierzkowice .........o teren gdzie rośnie las. jakiś KIT ? Gmina to już Nadleśnictwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Posyniak ma argumenty , a Włodarczyk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumenty, czy apetyt na nieopodatkowaną kasę? Dodajmy: kasę porównywalną z pensją. A do tego jeszcze inne wpływy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto podpisać i wesprzeć p. Posyniak. Myślących coraz mniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Posyniak się lansuje i chce przeforsować całkiem zbędną inwestycję wbrew woli mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Kraśnika i uwżam , że Pani Posyniak ma rację. Ludzi mądrych jest mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Kraśnika i uważam całkiem inaczej. A tych niby "mądrych" jest 200? Kraśnik to trochę więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ktoś , bronił komuś pochowku w "tradycyjny " sposób ? Już niedługo będzie wybór możesz jeść co ci dają , lub nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...