Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest skutek " najniższej ceny" w rozstrzyganiu  przetargu. To się ciągnie przez całą Polskę.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynator projektu p.Miazga tak się zna na solarach jak ..świnia na gwiazdach. Gdyby ktos inny pełnił tę funkcje i rozliczał wykonane prace tak jak tego wymagała umowa - nie byłoby tego problemu lub Burmistrz rozwiązałby umowę z niesolidnym wykonawcą.
Tak i powiem więcej - nie byłoby dziury ozonowej!, ani wojen na świecie!, ahhhh... że też to ty "użytkowniku solarów" nie zostałeś tym koordynatorem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wiatr Panowie i Panie - tylko wiatr jest siłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam beemke na Lpg - gdzie taki solar mogę zamontować w mojej maszynie, żeby lepsze grzanie było w zimie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem jedno - nic tak nie grzeje jak baba w nocy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie montowana fotowoltanika? To jest o wiele korzystniejsze niż jakieś solary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie brałem tych solarów !!! od 3 mcy nie ma slonca a tu wszystko sie psuje !!!   zapraszamy na stronkę na facebook "Inne Życie Kraśnika" tam macie wszystko opisane - ostro i ze smakiem ...
Jasne, że dobrze... Pewnie doczytałeś się w przetargu, że nie było zapisu: "wykonawca musi zapewnić światło słoneczne dla użytkowników solarów". Gdyby każdy o tym wiedział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja se solar podłączyłem do deski na sedesie i zawsze mogę siadać bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie montowana fotowoltanika? To jest o wiele korzystniejsze niż jakieś solary.
skoro za solary trzeba było wyłożyć jednorazowo ~1500 zł to chyba jednak się opłaca? Nawet jeżeli grzało by to wodę tylko w lecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpel mi mówił, że co tydzień trzeba te szyby spirytusem przecierać, bo ciepła nie dają jak kurz się zbierze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam jak będzie z dofinansowaniem ze środków unijnych bo z tego co było na początku mówione projekt miał być zrealizowany do listopada 2014 roku.  a tu nie dość że sporo solarów nie zamontowane to jeszcze nie ma ich kto montować o zimie już nie wspominając. A unia nie popuści..nie ma przeproś. jeszcze wszyscy mieszkańcy będą dokładać do tych solarów.....obym się myliła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro za solary trzeba było wyłożyć jednorazowo ~1500 zł to chyba jednak się opłaca? Nawet jeżeli grzało by to wodę tylko w lecie?
Komplikacja instalacji,  montaż taki jak ludzie napisali, okresowa konieczność wymiany cieczy grzewczej, problem z przegrzaną instalacją latem kiedy nie ma odbioru ciepłej wody bo jesteś na urlopie, a słońce o tym nie wie, niska skuteczność skuteczność  w okresie grudzień-luty....   To masz w pakiecie  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koordynator  zna  się  na  solarach  jak  pewien  inspektor  wraz  z  synem  na  budownictwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też musiałem sam odpowietrzyć. Jest to prozaicznie proste. Teraz działają wyśmienicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie montowana fotowoltanika? To jest o wiele korzystniejsze niż jakieś solary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komplikacja instalacji,  montaż taki jak ludzie napisali, okresowa konieczność wymiany cieczy grzewczej, problem z przegrzaną instalacją latem kiedy nie ma odbioru ciepłej wody bo jesteś na urlopie, a słońce o tym nie wie, niska skuteczność skuteczność  w okresie grudzień-luty....   To masz w pakiecie  :D
komplikacji instalacji nie było, firma wymieniła niesprawny element zaraz po instalacji - zero kosztów z moje strony, okresowa konieczność wymiany cieczy grzewczej - 300 zł raz na 5 lat przeboleję, lato i urlop - funkcja "urlopowa". Wystarczy poczytać instrukcję obsługi, poszukać w internecie i nie siać paniki. Ale do tego trzeba trochę obiektywizmu, a nie szukania na siłę argumentów dla swoich wątpliwych teorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komplikacja instalacji,  montaż taki jak ludzie napisali, okresowa konieczność wymiany cieczy grzewczej, problem z przegrzaną instalacją latem kiedy nie ma odbioru ciepłej wody bo jesteś na urlopie, a słońce o tym nie wie, niska skuteczność skuteczność  w okresie grudzień-luty....   To masz w pakiecie  :D
A ja się tam nie dziwię takim opiniom. Po prostu ktoś się wcześniej nie zdecydował na udział w projekcie - nie mogł, nie chciał - a teraz musi to sam sobie jakoś racjonalnie uzasadnić. A najprościej to zrobić przekonującwszystkich na około, że to nie opłacalne, nie działa, szkodliwe itp itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam też solary firmy Solver i stłukł się jeden panel na dach i nie wiem co mam zrobić skoro firma nie istnieje może ktoś ma radę jak załatwić reklamację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Kumpel mi mówił, że co tydzień trzeba te szyby spirytusem przecierać, bo ciepła nie dają jak kurz się zbierze.
 I klepać koniecznie! Bo odleżyn dostaną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...