Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma cię w pracy, bo honorowo oddajesz krew? Premii nie będzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2019 r. o 13:45 Powrót do artykułu
Co niektórym pomyliło sie interesowne oddawanie krwi z honorowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie prymitywna próba wywołania problemu: brak premii to nie kara tylko stwierdzenie faktu, że nie pracujesz "na maxa". Oddaję krew po pracy, bo chcę pomagać: jeśli szukam powodu by nie pójść do pracy biorę urlop. Proste? Premia jest za solidną pracę nie inne aktywności! A co ma zrobić taki krwiodawca jak ja? Mogę oddać tylko w krwiobusie, który stoi u nas od 8 do 13 w pierwsza i trzecią środę miesiąca (uroki zadupia). Praca jest od 8 do 16. To kiedy to oddanie "po pracy" ma nastąpić? Nie każdy ma tak dobrze. Nie w każdym przypadku działa to "po pracy". Muszę wziąć wolny dzień aby oddać krew. Czy przez to jestem gorsza bo biorę wolne? Głupie tłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Koledzy I Koleżanki nie wiecie jak jest w tej firmie a mianowicie o urlopie możesz zapomnieć nigdy go nie możesz dostać. Teraz jak rzekomo jest wymyślony kryzys mieliśmy iść na bezpłatny urlop i to jeszcze na własną prośbę bo jak ktoś by się nie zgodził to out,  arrivederci, Hasta la vista, baby bądź jak kto woli w Dialekcie Japońskim Sayonara. Nie wiesz jak jest w tym Zakładzie pracy nie Komentuj. Stasio poplyna poraz kolejny i teraz ludzie powinni mu pokazać środkowy paluszek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie krew oddają honorowo w całej Polsce. Nigdzie nie są za to karani. Tylko w Kraśniku. Jeśli pójdę oddać krew żeby komuś ratować życie to powinni mi za to jeszcze nie tylko zabrać ale dać dodatkową premię. Ci którym to się nie podoba nigdy nie oddawali krwi a tylko zazdroszczą krwiodawcom. Ale psy szczekają a karawana jedzie dalej.
Strasznie prymitywna próba wywołania problemu: brak premii to nie kara tylko stwierdzenie faktu, że nie pracujesz "na maxa". Oddaję krew po pracy, bo chcę pomagać: jeśli szukam powodu by nie pójść do pracy biorę urlop. Proste? Premia jest za solidną pracę nie inne aktywności!
 Tak to czasem działa. Nie chce mi się/nie mogę dzisiaj isć do pracy - oddam krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore jest, że te dni trzeba odrabiać przed odejściem na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "oli" - nawet troll internetowy powinien mieć chociaż odrobinę mózgu i empatii. Niestety w tym przypadku nie zasługujesz nawet na taki przydomek. Takie prawdziwki zawsze będą mnie śmieszyć - zero podstawowej wiedzy, wzrok błądzący w poszukiwaniu rozumu ale zdanie na każdy temat, zawsze negatywne, absurdalne i nie mające odbicia w rzeczywistości mieć musi. Czy premii nie dostają korzystający z urlopu na żądanie? Nie, taka jałmużna jest im przyznawana. Pisze "jałmużna" bo zarząd powinien się wstydzić takiej kwoty premii - 50 PLN brutto. No panie członku zarządu wysililiście się na maxa, żyły wam nie popękały? Te kilkadziesiąt złotych nie jest przyznawane za dzień gdy oddasz krew lub pójdziesz na opiekę nad dzieckiem. Panie Karamon - genialne, twórcze i jak najbardziej prospołeczne. Dziwicie się, zarząd i kierownictwo, że pracownicy nie chcą się identyfikować z firmą. Popatrzcie na swoje działania i słowa a będziecie mieć odpowiedź. O związku "s" i jego przewodniczącym zmilczę bo tutaj szkoda nawet jednego słowa! Wypowiadający się w klimacie przecież macie już wolne, pracować na maxa czy tylko daj, daj, daj - życzę by ten bezcenny nasz dar był wam kiedyś potrzebny, wam lub waszym bliskim i by wtedy okazało się, że go nie ma bo tacy, według Was roszczeniowcy jak my, nie dotarli do punktów krwiodawstwa i go nie oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie adwokatów podobnych do tego? ----> "Zdaniem związkowca zamiarem pracodawcy nie było jednak „karanie” ani honorowych krwiodawców ani rodziców. – Zapisy te zapewne wynikły z pewnego niedomówienia szczegółów – przypuszcza Szczygielski."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tak nisko upaść za 50 zł brutto ?? Czy Wam nie wstyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby honowi dawcy krwi, ale honoru u nich za grosz. Na razie to wszystko wskazuje, ze tę krew oddają tylko dla własnych korzysci, bo bez nich wali ich pomaganie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Koledzy I Koleżanki nie wiecie jak jest w tej firmie a mianowicie o urlopie możesz zapomnieć nigdy go nie możesz dostać. Teraz jak rzekomo jest wymyślony kryzys mieliśmy iść na bezpłatny urlop i to jeszcze na własną prośbę bo jak ktoś by się nie zgodził to out,  arrivederci, Hasta la vista, baby bądź jak kto woli w Dialekcie Japońskim Sayonara. Nie wiesz jak jest w tym Zakładzie pracy nie Komentuj. Stasio poplyna poraz kolejny i teraz ludzie powinni mu pokazać środkowy paluszek
 Jak jest tak źle w tym zakładzie, a w innych dobrze, to przenieś sie do któregoś, w którym jest dobrze. Przeciez nikt cie tam na siłę nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że jak będzie tobie albo twojej rodzinie potrzebna krew to zmienisz to głupie gadanie przydupasie K.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyki i bunty mogły by być, gdyby pracodawca nie uzględniał nieobecności w pracy i nie płacił za ten dzień, a nie o premię za stanie przy maszynie. A jak macie robić łaskę ludziom, to nie oddawajcie tej krwi. Szczerze, to będąc w potrzebie nie chciałbym dostać krwi takiego podłego materialisty nastawionego tylko na zyski we wszystkim co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś uwaza że HONOROWI KRWIODAWCY przestaną oddawać krew bo nie otrzymamy 50 zł brutto- to  się przekonacie że nadal .jesteśmy Honorowi bo nawet teraz tracąc przez to te "jałmużnę" nadal będziemy oddawali.  Podobnie jak z dniem wolnym na opiekę na ustawę- uważacie że ktoś będzie patrzył na te pieniądze gdy będzie potrzebował wolnego na opiekę nad dzieckiem. Najbardziej zaraz będą szczekali tej co nie mają dzieci lub mają już dorosłe i zapomnieli ile czasu i nieprzespanych nocy trzeba przejść z chorym dzieckiem.  "Pieski szczekają, karawana ...." Róbmy swoje i nie przejmujmy się tego typu żałosnymi uchwałami zarządu. Zapraszam wszystkich ludzi z chciał pomocy innym do oddawania honorowego krwii. I nie widzę powodu żeby nie korzystać z przywilejów z tym związanych bo wszyscy korzystają z tej krwii w sposób uprzywilijowany -za darmo. Akurat po 25 marca mogę już znowu oddać i napewno oddam - jeżeli ktoś ma też ochotę spróbować to zapraszam ze mną. Oczywiście zarząd też zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Piotruś Uważam Cię za Człowieka kompetentnego wielu ludzi to widzi Mam nadzieje ze w następnych Wyborach na Przewodniczącego Solidarności ty Wystartujesz bo to co obecny Przewodniczący mówi to jeden Wielki bełkot którego nie chce się słuchać. Mam jeden Konkretny pomysł może zorganizować akcje terenowa Koło Zakładu z Krwiobusem, pewnie nasz Prezesunio nie wyrazi zgody wiec może Biedronka uzyczy swojego parkingu  takie akcje organizuje między innymi Kopalnia Bogdanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krwi nie oddawaj, zamiast dzieci miej psa :)" czyżby nowe motto firmy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za robotę się bierzcie a nie debatowac jeden z drugim!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie pracodawcy jeszcze trochę, a sami będziecie stać przy maszynach. Młodzi do takiej roboty nie pójdą, chyba że dużo dużo więcej dacie zarobić. 50 zł "premii" buhaha. Jeden z drugim na waciki więcej wydajecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za oddawaniem krwi ,bo to ratuje życie innch ludzi.Tylko zastanawiam sie dlaczego w 95 przypadkach na 100 oddawana jest w piątki bądź poniedziałki? W inne dni punkty krwiodastwa są zamknięte?I w końcu HONOROWI ,która/ktory w tym tygodniu odda krew,wszak jest tydzień wolnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się prywaciarzom w dupach poprzewracało myślą że ktoś będzie na nich tyral za najniższą krajową jeszcze ich po rękach  całował te  czasy się skończyły i nie wrócą więc albo się przyzwyczaja albo nawet bracia z UPAiny nie będą chcieli robić na chamow i być traktowani jak plebs, urlopy są dla pracowników a nie pracodawców i to pracownik decyduje kiedy mu jest urlop potrzebny, pieniążki na papierze a nie najnizsza krajową a reszta pod stołem zwyczaje jak u prostakow ci prywaciarze mają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MlodyPolak,nie rób nic,połóż się i leż.Zasilek ci się nalezy jak psu buda,albo załóż firmę i płać swoim pracownikom tyle ile beda chcieli.Ciekawe ile czasu przetrzyma twoja firma.Najlepiej wyjedź za granice zachodna i tam zarabiaj godziwe,trzyma cie tu ktoś?W polskicj realiach wyzej małego nie podskoczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...