Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nikt nie zauważył, że mężczyzna zmarł. Był widziany kilkanaście dni temu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2020 r. o 20:31 Powrót do artykułu
czy mężczyzna jeździł ostatnio do Włoch na karnawał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wcześniej dzielił lokal ze swoim młodszym bratem, który zmarł ok. 3 lat temu" Trzy lata ze zwłokami mieszkał, a teraz afera bo dwa tygodnie mineły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale co ma szpital do tego? Zdjęcie jest nieadekwatne do artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Mężczyzna nie sprawiał żadnych problemów. Nie zauważyłam, aby nadużywał alkoholu." i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna "zmarł z przyczyn naturalnych". Nie podano- na co trafił na izbę przyjęć. Tym powinna się zająć prokuratura, bo lekarze nie udzielili choremu pomocy medycznej, tylko wywieźli go do domu na samotne konanie. A może ukrywa się fakt śmierci na wirusa z koroną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako katolik jestem oburzony postawą Episkopatu...banda 100 biskupów nie może obradować ze względu na zagrożenie a ludzi wysyłają na śmierć do Kościoła...jak tak można...naprawdę wypisuje się ...to koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po interwencji mieszkańców to spółdzielnia się kontaktowała z policją, bo komenda nie uznała za stosowne powiadomić ani spółdzielni, ani sanepidu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy pacjentów przywozi się do domów o północy? a policja to co? weszli i poszli bez poinformowania kogokolwiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze jest zdjecie tego Szpitala Zapewne go odeslali ale nie mi oceniac, mnie zalatwili z wyrostkiem zglosilem sie na SOR dodam ze bylem z Bolem a Ci odeslali mnie gdzie do Lekarza Rodzinego po co a no po skierowanie bo to bylo Najwazniejsze nie moje Zdrowie. Taka Mamy Sluzbe Zdrowia Nie ma sie Co Dziwic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w nocy 21 lutego przywieźli już nieboszczyka? - skoro go wnosili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szpitala na oddział przyjmują prywatnych pacjentów, a innych potrzymają na jakiejś kozetce, dadzą jakieś tabletki p. bólowe lub zastrzyk i przestają się interesować, a potem przychodzi byle kto i mówi "lepiej już pan/pani się czuje, no to trzeba leczyć się w przychodni" i tyle. I 1 na 10 dowiozą do domu. Jednego starszego pana to odwiózł tylko kierowca, a ten pan nie mógł chodzić, i jakoś go wyciągnął z karetki, a potem od tyłu wziął pod pachy i ciągnął nogami po ziemi aż do ławki, a potem przez domofon powiedział 85 letniej kobiecie, że krewny jest pod blokiem. Ten chory mówił, żeby nie odwozili go do domu na wieś, bo z głodu i chłodu tam umrze, bo sam mieszka, tylko żeby go zostawili w szpitalu i podleczyli na te nogi z tydzień, to potem da sobie radę. Ale nie było litości, chociaż wolne łóżka na oddziale były. U tej krewnej był i po ponad tygodniu zaczął chodzić, bo sprowadziła do domu prywatnie  lekarzai mu pomógł. W Kraśniku za Kosa była taka znieczulica, że kto mógł to ten szpital omijał. Ńa weekendy to szpital czyścili z pacjentów, aby nie mieli roboty. Kto miał kasę, to miał extra opiekę, badania laboratoryjne, eeg, rtg, tomografię, rezonans, usg, i in., a potem leczenie sanatoryjne i długie zwolnienia od pracy i rentę, a reszta po 2, 3 dniach do domu, o ile w ogóle mieli to szczęście trafić na oddział i jeśli im zrobiono jakieś badania. Chwalili się potem, że oni nie muszą wyczekiwać w kolejkach do specjalistów, wstawać o 5 rano, bo pójdą do szpitala i im tam w ciągu tygodnia zrobią wszystko i jeszcze mają odpoczynek i wikt. I tacy byli traktowani jak trzeba, a reszta jak złe powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie zamkną granic będzie jak we Włoszech albo gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba usprawiedliwić władze Kraśnika. Ta mieścina w ostatnich dniach żyła listem Pana Wilka do żabojadów w sprawie LGTB. A jak był taki mecz to wszystkie inne sprawy w tym zgon mieszkańca Miasta i wszystkie wynikłe ze zgonu skutki POszły precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba usprawiedliwić władze Kraśnika. Ta mieścina w ostatnich dniach żyła listem Pana Wilka do żabojadów w sprawie LGTB. A jak był taki mecz to wszystkie inne sprawy w tym zgon mieszkańca Miasta i wszystkie wynikłe ze zgonu skutki POszły precz.
 Co mają idioto władze Kraśnika do śmierci z przyczyn naturalnych mężczyzny mieszkającego samotnie? Nie chlej tyle o 2 w nocy, prześpij się i wytrzeźwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mośkowy moderatorze od kiedy to puszczasz tekst jak obrońca uciśnionego zwolennika LGTB pisze na internautę IDIOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli sąsiedzi, że się nie interesowali samotnym sąsiadem. a teraz wielkie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo wywietrzeje jak dziadek umarł...to leżał parę dni na deskach nie było zakładów pogrzebowych...ja spałem za ścianą i żyję..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOLONKA PSEUDO FACHOWIEC Z UMK CO GO ŻONKA CAŁE ŻYCIE TRZYMA NA STANOWISKACH OD SĄDU PRZEZ STAROSTWO TERAZ DO UMK DOCZEKA SIĘ SPRAWIEDLIWOŚCI ? KIEDY BURMISTRZUNIO OKRĄGLUTKI SIĘ OBUDZI Z LETARGU ? PRZECIEŻ TEN CZŁOWIEK NA TYM STANOWISKU TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE ! ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE BURMISTRZUNIO LUBI SOBIE SAM W STOPY STRZELAĆ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako katolik jestem oburzony postawą Episkopatu...banda 100 biskupów nie może obradować ze względu na zagrożenie a ludzi wysyłają na śmierć do Kościoła...jak tak można...naprawdę wypisuje się ...to koniec
 Ty katolik? Od kiedy?! Kłamiesz i manipulujesz: nikt z KK nikogo nie wysyła na śmierć. Natomiast lewactwo i owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie z tym wirusem dotyka tylko katolików, ateiści mogą się wyluzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...