Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy burmistrz Kraśnika, nowa limuzyna za 100 tys. złotych?

Utworzony przez poPO, 10 listopada 2011 r. o 07:39 Powrót do artykułu
Dorotko Posyniak nie powinnaś się wypowiadać w żadnej sprawie , albo wyjaśni jak dorabiasz do pensji związkowej.Poza tym czy Dorotka zapomniała jak chodziła ze swoim idolem Czubińskim po mieszkaniach i żebrała o podpisy . "Lubię Kraśnik" należałoby zdelegalizować za przewały ,które popierało w wykonaniu szefa Czubka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słyszałem aby tak ochoczo protestowali z "lubię Kraśnik" kiedy ich były burmistrz urządzał eskapady w Alpy, do Francji Austri nie mówiąc o Tatrach .Wszystko wramach szkolenia oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu Dżugaj, olej w silniku samochodowym wymienia się po przebiegu wskazanym przez jego producenta (oleju).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczaninie - to nie producent oleju decyduje o interwałach między wymianą oleju, ale producent auta. W tym przypadku idę o zakład, że nie częściej niż co 15 tys. km, nie rzadziej niż raz w roku (ale pewnie robi więcej niż 15 tys. km na rok). Wymiana oleju zaś nie jest takim wielkim kosztem - w warsztacie gdzie leją olej z beczki wymiana jest gratis. Do tego Avensisa można lać 10W40, więc cała impreza (z filtrem oleju) to koszt max. 120 zł (ok. 4 litrów oleju i filtr). Jeżeli płacicie więcej, to przepłacacie. Nie wspominam już, że w prywatnym aucie można to zrobić samemu i wtedy kosztuje to 80 zł. Tak więc argument o częstych, kosztownych wymianach oleju jest żałosny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda, obłuda! Głupcy, naiwniacki czyli Mieszkańcy Kraśnika, wyciągnął ostatni grosz i zapłaca podatek a władza się baw, 25 listopada w Kazimierzu, potem kupią sobie nowy samochód i im żyje się znakomicie, LUDZIE ILE MOZNA ICH ZNOSIĆ!!! JAK MOZNA NA TO PATZREC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Puław zakupił w tym roku nowiutką skodę superb za blisko 100tys. A chwilę po tym rada miasta podniosła o 100% opłaty za żłobek. za coś trzeba spłacać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na 'długość' burmistrza sugeruję zakup audi Q7.I bezpieczny i wysoki i długi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie brak wyczucia u samorządowców i brak skutecznego sposobu na ukrócenie takich praktyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara TOYOTA AVENSIS! Też mi limuzyna :-) Myślałem że jakiś Bentley, Merc S-klasa czy BMW 7 lub Saab... A tu leciwa tojota- no masakra. A co miał kupić? Volkswagena Golfa III? Czasami to już przechodzicie samych siebie z tymi artykułami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dars napisał:
Stara TOYOTA AVENSIS! Też mi limuzyna :-) Myślałem że jakiś Bentley, Merc S-klasa czy BMW 7 lub Saab... A tu leciwa tojota- no masakra. A co miał kupić? Volkswagena Golfa III? Czasami to już przechodzicie samych siebie z tymi artykułami.
DOBRE!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA ŚREDNIOWIECZE w Kraśniku !!! Budżet naszego miasta: 1. podnieść podatki dla mieszkańców miasta, 2. oddać ponad 100 000 na Kościół 3. kupić samochód za 100 000 dla Burmistrza A miało być oszczędnie.. tymczasem zabierają ludziom, dają na kler, kupują drogie samochody.. Boże ratuj nas !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
Prezydent Puław zakupił w tym roku nowiutką skodę superb za blisko 100tys. A chwilę po tym rada miasta podniosła o 100% opłaty za żłobek. za coś trzeba spłacać...
Kryzysu nie widać,a ciągle czerwoni nim straszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? Przecież to tylko 1/5 fontanny, to tylko 1 kibel, który i tak nikomu nie służy, to tylko ułamek kosztów dalszego utrzymywania na stołkach kolesiów byłego, to tylko 2 pensje niepotrzebnych dyrektorów w KOEN... w Kraśniku jest jeszcze sporo obszarów gospodarczych, w których można zaoszczędzić, tylko trzeba śmiało i zdecydowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilez to było krzyku, w sumie słusznego, kiedy to Czubinski kupił sobie nowe służbowe autko. Ale wtedy żyliśmy czasach rozrzutnych. Dziś kiedy doszedł kryzys, kiedy i samemu społeczenstwu żyje sie trudniej, a mimo tego podnosi sie mu podatki i wszelkie opłaty tłumacząc to zadłuzeniem miasta, tnie sie inwestycje tłumacząc potrzebą oszczędzania, a władze miasta w dalszym ciągu nie potrafią ani na trochę zrezygnowac ze swojej rozrzutności i próbują budowac swój prestiż poprzez wystawny styl życia za publiczne pieniądze. Władza to najbardziej obłudny gatunek ludzi jaki stąpa po tej ziemi.I wcale bym sie nie zdziwiła gdybysmy niebawem sie dowiedzieli , że mamy w mieście trzech vice burmistrzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale o co chodzi? Przecież to tylko 1/5 fontanny, to tylko 1 kibel, który i tak nikomu nie służy, to tylko ułamek kosztów dalszego utrzymywania na stołkach kolesiów byłego, to tylko 2 pensje niepotrzebnych dyrektorów w KOEN... w Kraśniku jest jeszcze sporo obszarów gospodarczych, w których można zaoszczędzić, tylko trzeba śmiało i zdecydowanie.
Alez oczywiście, że można śmiało i zdecydowanie zaoszczędzac, tylko że te oszczędności byłyby kosztem innych, a nie siebie, tzn. władzy., która by bardzo chętnie w ten sposób oszczędzała, żeby tylko miec wiecej dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PROPONUJE KUPIĆ TACZKE I ICH WYWIESC Z KRASNIKA! CO WY NA TO! SKONCZMY Z OBŁUDA! Z KŁAMSTWEM! MIASTA NIE STAC NA TAKIEGO BURMISTRZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dars napisał:
Stara TOYOTA AVENSIS! Też mi limuzyna :-) Myślałem że jakiś Bentley, Merc S-klasa czy BMW 7 lub Saab...
Hehe jak SAAB to lux limuzna to Avensis też bo to gabarytowo i wyposarzeniowo to samo, no może Toyka ciut tańsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry Mieszkaniec Kraśnika napisał:
JA PROPONUJE KUPIĆ TACZKE I ICH WYWIESC Z KRASNIKA! CO WY NA TO! SKONCZMY Z OBŁUDA! Z KŁAMSTWEM! MIASTA NIE STAC NA TAKIEGO BURMISTRZA!
Następny nie będzie inny. Będzie miał tylko nowe grono popleczników i propagandowych krzykaczy wspierajacych identyczne działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojtam ojatam... Kraśnik bogate miasto, może sobie pozwolić ;)Echh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby Ci co robili przekręty z poprzednim Burmistrzem się nie wypowiadali. Czy oni myślą, że ludzie o tym zapomnieli a teraz udają takich co obchodzą wydatki miasta. Np Latosiewicz - śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...