Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Piotr niech sobie zabukuje bilet do Anglii tam w Lądku takich potrzebują! Aby nie Czubiński burmistrzem każdy inny, aby nie Czub. Teraz wszędzie kontrole powinny być w każdej jednostce podlegającej pod UM i coś nie tak i aut z dyrektorem i rozpisać konkurs i dawać młodych inż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Arla, a raczej panie prezesie!!! weż się Pan do roboty a nie pierdoły piszesz !!!
Hallo tutaj jestem twój ulubiony prezes... Witam pana Pomyka.....go! Cieszę się, że martwisz się o prezesów i ich pracę. Ja na jej brak nie narzekam w przeciwności do ciebie. Nie pisuje też na forach w godzinach pracy bo mam inne ważniejsze sprawy do roboty. Myślę, że nowa władza da ci możliwość wykazania się byś mógł nie tylko na forach oczerniając ludzi ale także w uczciwej pracy wykazać się (bo ile można na garnuszku konkubiny siedzieć?). Wyników wyborów komentować nie mam zamiaru bo lud suwerenem jest i jego wybory należy uszanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak szybko został zakończony konkurs na administrowanie zalewem i to od razu na dwa lata. Zgadnijcie kto wygrał ?
Kto wygrał, bo jetem ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goska napisał:
Piotr Czubinski powinien wygrac te wybory a nie Wlodarczyk dla mnie on jest nikim.powinien leczyc ludzi a nie zajmowac stolek burmistrza!
Skoro włodarczyk ma wg ciebie leczyć ludzi, to idąc twoim tokiem myślenia czubiński niech naucza ludzi skoro jest z wykształcenia nauczycielem!!! Bezmyślnoto! Pluć k... w oczy a ona powie że deszcz pada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Ot właśnie świadectwo wydane - przekrój osobowości przeciętnego mieszkańca wyborcy, z którego żółć i jad się wylewa...
Nic się nikomu poza tobą nie wylewa,nie ulewa,nie plami piżamki.Po prostu cieszymy się że Czu przegrał,a wraz z nim i ty polecisz pa,pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z nad zalewu napisał:
Kto wygrał, bo jetem ciekawy.
No kto to wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo kto wygrał. A niby ktoś inny miał wygrać ? http://www.bip.lublin.pl/miastokrasnik/upload/pliki/1ZP.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonutki napisał:
DIĘKUJEMY KRAŚNIKOWI. Dięki Waszym głosom przesunęliśmy się o kilkanaście miejsc do góry. Wy dokonaliście już wyboru. Teraz pomóżcie nam. Jeśli teraz poświęcicie nam kilkanaście sekund, wejdziecie na link konkursu i zagłosujecie to nasz filmik możemy otrzymać nagrodę. Bardzo o to prosimy. Jest Was tak dużo na forum. Liczymy również na Twój głos. To tak niewiele potrzeba, żeby nam pomóc Tu możesz zagłosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Szu napisał:
popieram myślę że najwyższy czas zająć się starym Kraśnikiem bo to już przesada że wszystko jest pchane w Fabryczny. Ma być równo bo zaczne Ja porządki robić no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa że dużych pieniędzy w fabryczny nie pchał większość miasta należy do sp ,,Metalowiec" i dzięki temu wygląda on lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
White napisał:
Cieszcie się malutcy dziś, bo wasza radość juto może umknąć. Cztery lata zlecą i o tyle więcej mieć będziecie, bo nic więcej niż to spodziewać się nie możecie. Teraz Madejki, Węcławskie, Mareczki i Stawiarskie tym Miastem rządzić będą, ku uciesze gawiedzi i plebsu głupiego, ludzi zwalniać będą! Potem z braku fachowców tłumaczyć się będą. Zawsze winnego znajda, że ten coś nie zrobił albo tamten zrobił i dlatego my dzisiaj dalej w czarnej du.ie jesteśmy. Gawiedź będzie z otwartymi japami na zbawienie Miasta czekała ale kiełbasą wyborczą karmione szybko może zgłodnieć. Plebsu łaska na pstrym koniu jeździ! Panowie "nowobogaccy" szybko pokażą co umieją a i wtedy ludek prosty do historii zacznie powracać. Głupi ludek na igrzyska czeka. Wiarę w uzdrowiciela ma lecz on znachorem może się okazać! Familia Ordzewiałych swe dominium na Miasto roztoczy, kto Włodarczykowi wtedy podskoczy? Miliony są do ugrania bo po co mieć jeden milion jak majątek można pomnożyć? Tędy ludek głupiutki i od kolorowych ulotek otępiały długo będzie czekał na zbawienie lecz co najwyżej receptę dostanie. ja dziś kończę lecz za cztery lata przypomnę jak to miało być, zaś jak jest...
Michalda ? czy może Nostradamus? to pewnie też przewidziałaś koniec świata pewnie z wosku w Andrzejki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Ponad-20-tysiecy-urzednikow-na-bruk,wid,12915740,wiadomosc.html kochani urzędnicy to przygotowało Wam uwielbiane P.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten domokrążca Emłeja nie zapodał dzisiaj żadnego programu o nowym burmistrzu? Ty pseudo-tv! Won mi stąd! Nie będziesz już się tak puszył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
A dlaczego ten domokrążca Emłeja nie zapodał dzisiaj żadnego programu o nowym burmistrzu? Ty pseudo-tv! Won mi stąd! Nie będziesz już się tak puszył
Ciekawe jak długo pociągnie rzekomo prywatna tv,bez dotacji z UM.KOKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj sam napisał:
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Kto jest szefowa w opiece spolecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada po prostu. Ludzie dziwie się że jesteście tacy głupi bo inaczej tego nazwać nie można.Czubiński może i od 1996 jest Burmistrzem , ale który wcześniejszy Burmistrz coś dla tego miasta zrobił ? Od dawna nie mieszkam w Kraśniku ale będąc ostatnio byłem naprawdę pod wrażeniem jak bardzo się zmienił... Basen, amfiteatr, obwodnica, ścieżki rowerowe, rynek w starym mieście, zalew, ozdoby świąteczne, kwietniki w lecie, fontanna, organizowane imprezy dla dzieci, seniorów, sylwester za domem kultury, sygnalizacja świetlna przy szkołach itd. to mało ? Obserwując kampanie wyborczą w Kraśniku jest odzwierciedleniem serialu ,, PLEBANIA ''. Współczuję i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy był sylwester za domem kultury bo jakoś nie pamiętam??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drawki781 napisał:
Żenada po prostu. Ludzie dziwie się że jesteście tacy głupi bo inaczej tego nazwać nie można.Czubiński może i od 1996 jest Burmistrzem , ale który wcześniejszy Burmistrz coś dla tego miasta zrobił ? Od dawna nie mieszkam w Kraśniku ale będąc ostatnio byłem naprawdę pod wrażeniem jak bardzo się zmienił... Basen, amfiteatr, obwodnica, ścieżki rowerowe, rynek w starym mieście, zalew, ozdoby świąteczne, kwietniki w lecie, fontanna, organizowane imprezy dla dzieci, seniorów, sylwester za domem kultury, sygnalizacja świetlna przy szkołach itd. to mało ? Obserwując kampanie wyborczą w Kraśniku jest odzwierciedleniem serialu ,, PLEBANIA ''. Współczuję i życzę powodzenia.
i co nam po tych wszystkich pierdółkach skoro ludzie nie mają miejsc pracy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goska napisał:
Piotr Czubinski powinien wygrac te wybory a nie Wlodarczyk dla mnie on jest nikim.powinien leczyc ludzi a nie zajmowac stolek burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...