Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby to była dobra prasa, uważałabym, że redaktor specjalnie jątrzy. Jednak poziom DW jest bliski wodorostom, więc nie dziwi nic.    
[*] [*] [*] - dla tych, którzy zginęli... i serdeczne wyrazy współczucia dla Bliskich. P.S. Panie Redaktorze, dlaczego tylko przy osobie kierowcy volvo podaje Pan to, kim był? W przypadku innych osób, ich zawód czy funkcja nawet Pana nie interesuje. A gdyby ten kierowca nie był księdzem, tylko np. nauczycielem, lekarzem, dziennikarzem czy kimkolwiek innym - z pewnością nawet by Pan o tym nie wspomniał. Ci, którzy - bez ustalenia faktów - już go osądzili i obrażają na tym forum zachowują się jak zwykłe hieny - żenada...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: zobaczcie jak ZAPIĄŁ PASY i tyle w temacie B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda przyszlEgo malzenstwa az serce sciska. jak mozna byc tak nierozwaznym by jadac jak wariat i zjechac na przeciwlegly pas co ten ksiadz robil. Brak slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to jeden z bezpieczniejszych odcinków trasy 19 Lublin-Kraśnik. Ten wypadek świadczy o skrajnej nieuwadze kierowców w tym miejscu... Współczuje rodzinom......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom większości komentarzy na tym forum sięgnął dna. Forumowi jaskiniowcy znów wyleźli ze swych nor. Za nic mają czyjś ból, rozpacz, tragedię. Nawet śmierć nie może pohamować ich..., wlaśnie - czego? Jakich słów użyć, by określić stan ich umysłów? Głupota to? Kretynizm, zidiocenie, czy tylko zwykły brak kultury i wrażliwości? Porażać może skala tego i brak jakichkolwiek hamulców. Poraża brak wstydu tych troglodytów i ich obłuda. Z jednej strony aż kipią nienawiścią i bezinteresownym chamstwem, z drugiej każdą krytyczną wobec nich wypowiedź nazywają nienawistną. Porażać też może zupełna obojętność administratora na to, co się tu wypisuje. Na innych forach kasuje się wypowiedzi naruszające czyjeś dobre imię, niestosowne w kontekście śmierci człowieka, poniżające osoby i grupy społeczne. Gdzie indziej, ale nie w Lublinie i nie na forum Dziennika Wschodniego. Cóż, taka gazeta, jacy czytelnicy. Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa że ja również znam kobietę która jechała z księdzem.. Ks Grzesiek to jedna z lepszych osób jaką miałam przyjemność poznać. Dziewczyna która z nim jechała to moja znajoma,  która znała księdza tak samo jak ja.. często wracała z nim ze szkoły a sama ma chłopaka którego bezgranicznie kocha.. nóz otwiera sie w kieszeni czytając bezsensowne komentarze, tylko Bóg wie jak było i dlaczego zjechał on na lewy pas.. pomyślcie troche zanim zabierzecie sie do głupiego komentowania. BEZ POZDROWIEŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komenarze są straszne, nie do Was należy osądzanie ludzi, stała się tragedia i trzeba współczuć bliskim ofiar, a ci co piszą o romansach ksiedza powinni popatrzeć na swoją moralność, ile razy cudzołożyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest osądzać innych po przeczytaniu kilku słów... Znam osobiście tą dziewczynę, znałam też księdza Grzegorza i jestem pewna, że nie łączyło ich nic więcej ponad przyjaźń... ale nawet gdyby ten czy jakikolwiek inny ksiądz jechał ze swoją utrzymanką jak ktoś raczył tu już powiedzieć, to co nam wszystkim do tego? każdy odpowiada za siebie, bo czy Ty i Tu, którym tak łatwo przychodzi oskarżanie  na anonimowym forum nie popełniacie błędów w swoim życiu...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom większości komentarzy na tym forum sięgnął dna. Forumowi jaskiniowcy znów wyleźli ze swych nor. Za nic mają czyjś ból, rozpacz, tragedię. Nawet śmierć nie może pohamować ich..., wlaśnie - czego? Jakich słów użyć, by określić stan ich umysłów? Głupota to? Kretynizm, zidiocenie, czy tylko zwykły brak kultury i wrażliwości? Porażać może skala tego i brak jakichkolwiek hamulców. Poraża brak wstydu tych troglodytów i ich obłuda. Z jednej strony aż kipią nienawiścią i bezinteresownym chamstwem, z drugiej każdą krytyczną wobec nich wypowiedź nazywają nienawistną. Porażać też może zupełna obojętność administratora na to, co się tu wypisuje. Na innych forach kasuje się wypowiedzi naruszające czyjeś dobre imię, niestosowne w kontekście śmierci człowieka, poniżające osoby i grupy społeczne. Gdzie indziej, ale nie w Lublinie i nie na forum Dziennika Wschodniego. Cóż, taka gazeta, jacy czytelnicy. Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.
  Ot - i prawdę powiedział! :D   Ale żeby tak po bandzie z samokrytyką - wszak jesteś jednym z nas - czytelników! :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest co wypisujecie ! Naprawde! Zgineli ludzie. Nawet nie macie pojecia co czuje teraz rodzina. To jest straszny ból dla rodziny. Czy wiecie co czuja rodzice! Nie! Ja srtraciłam syna w wypadku z czyjejś winy . Mimo że to juz kilka lat , a ból nadal ten sam i do końca moich dni bedzie ze mna. Te rodziny co straciły swoich bliskich , trzeba wspierać a nie jeszcze wypisywać takie żeczy . Nie ważne co znaczyłą ta dziewczyna dla tego księdza. To ten ksiądz odpowie za to jesli coś tam było. Każdy za siebie odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej jest osądzać innych po przeczytaniu kilku słów... Znam osobiście tą dziewczynę, znałam też księdza Grzegorza i jestem pewna, że nie łączyło ich nic więcej ponad przyjaźń... ale nawet gdyby ten czy jakikolwiek inny ksiądz jechał ze swoją utrzymanką jak ktoś raczył tu już powiedzieć, to co nam wszystkim do tego? każdy odpowiada za siebie, bo czy Ty i Tu, którym tak łatwo przychodzi oskarżanie  na anonimowym forum nie popełniacie błędów w swoim życiu...? 
Popieram..i sądzę, że komentarze niektórych są poniżej poziomu człowieka..zwykłe bydło..ja osobiście nie znałem tego księdza jednakże mój brat był jego dobrym kolegą..a wam szanowne świnie powiem jedno: wara wam od porządnych ludzi..ich pamięć jest święta, a wasze komentarze, wasza osobowość, a co za tym idzie i wy cali nie jesteście w liczbie tysięcy, milionów warci jednej z tych sprawiedliwych osób..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie,tyle jadu w waszych komentarzach,kazdy jest tylko człowiekiem.Uszanujcie czyjąś tragedie,nie wiadomo co was może spotkać,Zycie jest tak kruche.Nie nam osądzać.Wyrazy współczucia dla trzech rodzin :( ,to jest tragedia wydaje się nie do przeżycia dla rodziców tych trojga młodych ludzi.Bóg z wami,on da Wam ukojenie. Spoczywajcie w pokoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom większości komentarzy na tym forum sięgnął dna. Forumowi jaskiniowcy znów wyleźli ze swych nor. Za nic mają czyjś ból, rozpacz, tragedię. Nawet śmierć nie może pohamować ich..., wlaśnie - czego? Jakich słów użyć, by określić stan ich umysłów? Głupota to? Kretynizm, zidiocenie, czy tylko zwykły brak kultury i wrażliwości? Porażać może skala tego i brak jakichkolwiek hamulców. Poraża brak wstydu tych troglodytów i ich obłuda. Z jednej strony aż kipią nienawiścią i bezinteresownym chamstwem, z drugiej każdą krytyczną wobec nich wypowiedź nazywają nienawistną. Porażać też może zupełna obojętność administratora na to, co się tu wypisuje. Na innych forach kasuje się wypowiedzi naruszające czyjeś dobre imię, niestosowne w kontekście śmierci człowieka, poniżające osoby i grupy społeczne. Gdzie indziej, ale nie w Lublinie i nie na forum Dziennika Wschodniego. Cóż, taka gazeta, jacy czytelnicy. Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.    
  Moderatorzy społeczni są zajęci pisaniem postów anonimowo i odsypianiem zarwanych nocy. Dziennik wyręcza się społecznikami zamiast płacić pieniądze redaktorom za moderację. Gazeta komercyjna, a chciałaby opędzić te sprawy zakręconymi niezdrowo frajerami. Efekty widać na tym forum dobitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Moderatorzy społeczni są zajęci pisaniem postów anonimowo i odsypianiem zarwanych nocy. Dziennik wyręcza się społecznikami zamiast płacić pieniądze redaktorom za moderację. Gazeta komercyjna, a chciałaby opędzić te sprawy zakręconymi niezdrowo frajerami. Efekty widać na tym forum dobitnie.  
   Przepraszam za to, że dopiero teraz reaguję. Naprawdę, jest mi głupio, ale z drugiej strony, trudno kontrolować non stop forum.  Sama jestem totalnie porażona niektórymi wpisami. Całe szczęscie, pousuwalam, co trzeba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Przepraszam za to, że dopiero teraz reaguję. Naprawdę, jest mi głupio, ale z drugiej strony, trudno kontrolować non stop forum.  Sama jestem totalnie porażona niektórymi wpisami. Całe szczęscie, pousuwalam, co trzeba. 
  Wiejak i kilku innych starych wyjadaczy mają udziały w spółce to niech oni zarywają noce i niedziele albo niech płacą ,a Ty sobie daj spokój. To jest zwykłe cwaniactwo z ich strony, że wykorzystują takich jak Ty. Nie brnij dalej tym torem bo narażasz się na śmieszność i marnujesz sobie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejak i kilku innych starych wyjadaczy mają udziały w spółce to niech oni zarywają noce i niedziele albo niech płacą ,a Ty sobie daj spokój. To jest zwykłe cwaniactwo z ich strony, że wykorzystują takich jak Ty. Nie brnij dalej tym torem bo narażasz się na śmieszność i marnujesz sobie życie.
Dzisiaj na forum uaktywnił sie jakis mój zatroskany wielbiciel, któremu sie wydaje, ze nie mam zycia poza tym forum. Przepraszam za ten wtręt. Z funkcji nie zrezygnuję, czasem sie przydaję, tak jak w tym przypadku.  
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2015 r. o 20:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze do cholery byli na egzaminie to ze jechal z kobieta nic nie oznacza i tylko takie swinie maja takie mysli wy zamiast sie modlic i wspolczuc to brednie piszecie ks Grzegorz nikomu krzywdy nie chcial zrobic po to chyba ksiedzem zostal by glosic ewangelie Jezusa nie po to by odbierac zycie niewinnym ludziom my w sercu ks Grzegorza bedziemy miec zawsze to byl uczciwy serdeczny i dobry czlowiek a wy swinie lepiej sie nie wypowiadajcie jesli macie pisac takie brednie ta trojka jest na drugim swiecie i trzeba modlitwy o ich wieczny spokoj [*] tylko Bog i modlitwa ku pamieci ich duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na forum uaktywnił sie jakis mój zatroskany wielbiciel, któremu sie wydaje, ze nie mam zycia poza tym forum. Przepraszam za ten wtręt. Z funkcji nie zrezygnuję, czasem sie przydaję, tak jak w tym przypadku.  
  W sieci o moderatorce znalazłam :   Absolwentka Historii Sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Ochrony Dóbr Kultury Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Interesuje mnie wszystko, co związane jest z szeroko pojętą sztuką (malarstwo, rzeźba, rzemiosło, architektura, muzyka etc.) Od jakiegoś czasu - przewodnik lubelski i pilot wycieczek. W swojej pracy kładę nacisk na powyższe zagadnienia. Dysponuję bogatą wiedzą, będącą wynikiem nie tylko skończonych studiów, ale także zaangazowania, pasji i doświadczeń zawodowych. Oprócz tego plastyk-amator i miłosnik gry na perkusjonaliach. Mówię dobrze po angielsku, dogadam się po włosku, uczę się francuskiego. Nieobcy jest mi takze jezyk rosyjski - bukwy czytam sprawnie :)   Wiejak, czy Ty się nie wstydzisz tego co robisz ? I vice versa, Agata, czy Ty się nie wstydzisz w tgej gazecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieci o moderatorce znalazłam : Absolwentka Historii Sztuki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Ochrony Dóbr Kultury Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Interesuje mnie wszystko, co związane jest z szeroko pojętą sztuką (malarstwo, rzeźba, rzemiosło, architektura, muzyka etc.) Od jakiegoś czasu - przewodnik lubelski i pilot wycieczek. W swojej pracy kładę nacisk na powyższe zagadnienia. Dysponuję bogatą wiedzą, będącą wynikiem nie tylko skończonych studiów, ale także zaangazowania, pasji i doświadczeń zawodowych. Oprócz tego plastyk-amator i miłosnik gry na perkusjonaliach. Mówię dobrze po angielsku, dogadam się po włosku, uczę się francuskiego. Nieobcy jest mi takze jezyk rosyjski - bukwy czytam sprawnie :) Wiejak, czy Ty się nie wstydzisz tego co robisz ? I vice versa, Agata, czy Ty się nie wstydzisz w tgej gazecie...
Dziekuje za reklame mojej osoby. Naprawde nie wiem, czego mialabym się wstydzic. Ja lubie to zajecie, czasem naprawde jest potrzebne. Dzieki mnie jest w sieci troche mniej chamstwa.
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2015 r. o 22:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja, mimo moich często krytycznych opinii o DW, dziękuję Pani za to, że, rzadko bo rzadko, z racji innych obowiązków, walczy Pani z internetowym bezhołowiem zaprowadzając na forum jako taki porządek i przywracając wiarę w ludzi i wartości. Pozdrawiam - szczerze i bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...