Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

18 kwietnia 2015 r.
20:00
Edytuj ten wpis

Obroki: Wypadek na trasie Lublin - Kraśnik. Nie żyją trzy osoby (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
322 75 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Obroki na trasie Lublin - Kraśnik. Nie żyją trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku policjanci otrzymali ok. godz. 18.10.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni kierowca volvo, który jechał od strony Lublina, nagle zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z audi - wyjaśnia Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Trzy osoby zginęły. To kierowca volvo, który był księdzem oraz dwie osoby z audi: 24-letnia pasażerka i 24-letni kierowca.

Kierowca audi był transportowany do szpitala śmigłowcem, ale zmarł w drodze. Osoby jadące audi to prawdopodobnie przyszłe małżeństwo. W samochodzie policjanci znaleźli zaproszenia ślubne, które rozwozili.

Z wypadku bez większych obrażeń wyszła pasażerka volvo. Trafiła do szpitala, ale nic poważnego jej się nie stało. Wiadomo, że kierowca tego auta nie miał zapiętych pasów. Były przypięte na siedzeniu.

- Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Kończą się policyjne czynności. Utrudnienia mają potrwać do ok. 21.30 - tłumaczy Majewski.

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kaja / 20 kwietnia 2015 o 22:14
0

zastanówcie sie co wy piszecie ?? oni mieli brac slub w maju ,a musieli zginąć bo ??? bo jakis idiota nie umiał jechac swoim pasem!!! pomysleliscie choc przez chwile co musi czuc rodzina narzeczenstwa ??? nie!!! no po po co ?? skoro wazniejszy ksiądz , który jechał ze swoja ,, siostrą'' niz młodzil ludzie którzy mieli przed sobą całe życie ... 

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 18:49
0

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...


No, no, nie przesadzaj z tą "inteligencją"! Nie przeceniaj swych możliwości.

No, no, nie przesadzaj z tą "inteligencją"! Nie przeceniaj swych możliwości. rozwiń
Avatar
edek / 20 kwietnia 2015 o 18:42
0

Krótka piłka:                                                                                      -w tym miejscu sie zapier***a                                                          -pasy przy takiej predkości życia nie uratują                                    -zbyt rozległe obrażenia wewnętrzne przyczyna zgonu                   wiec szkoda pisac bzdur i silic sie na domysly,detektywi od 7 bolesci,ćwierćinteligenci

Krótka piłka:                                                                                      -w tym miejscu sie zapier***a                                                         &nbs... rozwiń

Avatar
Kruchtovyj uobSerVatorr / 20 kwietnia 2015 o 18:10
0

Co bierzesz, że tak bredzisz?


Co bierzesz, że tak bredzisz?

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:24
0
Wybielanie sprawcy wypadku nic tu nie da.Jechał nieostrożnie i doprowadził do tragedii.Niech to będzie przestrogą dla innych.Żal ich wszystkich bo młodzi,ale taka jest cena ludzkiej bezmyślności.Cierpią na tym niewinni ludzie.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:10
0

Szanowna Marto ! Ja to wiem bo straciłem Syna i tego nie da się załagodzić uśpić, utulić - ból jest do ostatnich dni ! Jednak zawsze są ludzie, którzy lubują się w tego typu ohydach ! W moim otoczeniu prawie wszyscy, którzy klęczą w Kościele a po wyjściu ! Coś strasznego - i wszyscy to wyznawcy sekty rydzako-kaczej ! To bardzo przykre, ci ludzie nie mają, żadnych ale to żadnych skrupułów, ani żadnych  hamulców - tylko oni ich sekta a innych można zakopać !!! I oni mówią, że są katolikami  !HAŃBA ! TOTALNA HAŃBA  !!!!!!!!!

W czym jesteś lepszy teraz od tych, o których piszesz? I co ma wspólnego chodzenie do kościoła z twoją osobistą tragedią? Czy nie jest taką samą ohydą rzucanie kalumni na wszystkich katolików. Nie widzę żadnego sensu w twojej wypowiedzi. Twój dramat nie powinien ci przesłaniać rozsądku, z całym szacunkiem dla dramatu, który przeżyłeś.

W czym jesteś lepszy teraz od tych, o których piszesz? I co ma wspólnego chodzenie do kościoła z twoją osobistą tragedią? Czy nie jest taką samą ohydą rzucanie kalumni na wszystkich katolików. Nie widzę żadnego sensu w twojej wypowiedzi. Twój dramat nie powinien ci przesłaniać rozsądku, z całym szacunkiem dla dramatu, który przeżyłeś.

rozwiń
Avatar
m / 20 kwietnia 2015 o 17:06
0

jak nazywala sie dziewczyna ?

Avatar
m / 20 kwietnia 2015 o 17:05
0

jak nazywala sie dziewczyna ?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:05
0

Zapiął pasy "przed", aby mu "nie pipczał" sygnał niezapiętych pasów -nowsze auta tak mają. Swoją drogą: kiedy ktoś mądry z rządu weźmie się wreszcie za jakąs ustawę, aby zabronić księżom (zwaszcza młodym) posiadać wypasionych aut ?! Papież Franciszek (gdy został papieżem) nawoływał księży do ubóstwa. Jakoś to wszystko ucichło po kilku miesiącach. Nie rozumiem: po co księdzu takie wypasione auto? Ksiądz to powinien mieć (co najwyżej) takie auto jak: Toyota Aygo czy Renault Twingo. To zupełnie wystarczające auta na jedną czy dwie osoby..

Co bierzesz, że tak bredzisz?

sz, że tak bredzisz?

rozwiń
Avatar
Ana / 20 kwietnia 2015 o 10:42
0

Skąd byli młodzi z Audi?

Dziewczyna z Dąbrowicy a chłopak z miejscowości w której był wypadek.

Avatar
kaja / 20 kwietnia 2015 o 22:14
0

zastanówcie sie co wy piszecie ?? oni mieli brac slub w maju ,a musieli zginąć bo ??? bo jakis idiota nie umiał jechac swoim pasem!!! pomysleliscie choc przez chwile co musi czuc rodzina narzeczenstwa ??? nie!!! no po po co ?? skoro wazniejszy ksiądz , który jechał ze swoja ,, siostrą'' niz młodzil ludzie którzy mieli przed sobą całe życie ... 

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 18:49
0

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...


No, no, nie przesadzaj z tą "inteligencją"! Nie przeceniaj swych możliwości.

No, no, nie przesadzaj z tą "inteligencją"! Nie przeceniaj swych możliwości. rozwiń
Avatar
edek / 20 kwietnia 2015 o 18:42
0

Krótka piłka:                                                                                      -w tym miejscu sie zapier***a                                                          -pasy przy takiej predkości życia nie uratują                                    -zbyt rozległe obrażenia wewnętrzne przyczyna zgonu                   wiec szkoda pisac bzdur i silic sie na domysly,detektywi od 7 bolesci,ćwierćinteligenci

Krótka piłka:                                                                                      -w tym miejscu sie zapier***a                                                         &nbs... rozwiń

Avatar
Kruchtovyj uobSerVatorr / 20 kwietnia 2015 o 18:10
0

Co bierzesz, że tak bredzisz?


Co bierzesz, że tak bredzisz?

To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:24
0
Wybielanie sprawcy wypadku nic tu nie da.Jechał nieostrożnie i doprowadził do tragedii.Niech to będzie przestrogą dla innych.Żal ich wszystkich bo młodzi,ale taka jest cena ludzkiej bezmyślności.Cierpią na tym niewinni ludzie.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:10
0

Szanowna Marto ! Ja to wiem bo straciłem Syna i tego nie da się załagodzić uśpić, utulić - ból jest do ostatnich dni ! Jednak zawsze są ludzie, którzy lubują się w tego typu ohydach ! W moim otoczeniu prawie wszyscy, którzy klęczą w Kościele a po wyjściu ! Coś strasznego - i wszyscy to wyznawcy sekty rydzako-kaczej ! To bardzo przykre, ci ludzie nie mają, żadnych ale to żadnych skrupułów, ani żadnych  hamulców - tylko oni ich sekta a innych można zakopać !!! I oni mówią, że są katolikami  !HAŃBA ! TOTALNA HAŃBA  !!!!!!!!!

W czym jesteś lepszy teraz od tych, o których piszesz? I co ma wspólnego chodzenie do kościoła z twoją osobistą tragedią? Czy nie jest taką samą ohydą rzucanie kalumni na wszystkich katolików. Nie widzę żadnego sensu w twojej wypowiedzi. Twój dramat nie powinien ci przesłaniać rozsądku, z całym szacunkiem dla dramatu, który przeżyłeś.

W czym jesteś lepszy teraz od tych, o których piszesz? I co ma wspólnego chodzenie do kościoła z twoją osobistą tragedią? Czy nie jest taką samą ohydą rzucanie kalumni na wszystkich katolików. Nie widzę żadnego sensu w twojej wypowiedzi. Twój dramat nie powinien ci przesłaniać rozsądku, z całym szacunkiem dla dramatu, który przeżyłeś.

rozwiń
Avatar
m / 20 kwietnia 2015 o 17:06
0

jak nazywala sie dziewczyna ?

Avatar
m / 20 kwietnia 2015 o 17:05
0

jak nazywala sie dziewczyna ?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 17:05
0

Zapiął pasy "przed", aby mu "nie pipczał" sygnał niezapiętych pasów -nowsze auta tak mają. Swoją drogą: kiedy ktoś mądry z rządu weźmie się wreszcie za jakąs ustawę, aby zabronić księżom (zwaszcza młodym) posiadać wypasionych aut ?! Papież Franciszek (gdy został papieżem) nawoływał księży do ubóstwa. Jakoś to wszystko ucichło po kilku miesiącach. Nie rozumiem: po co księdzu takie wypasione auto? Ksiądz to powinien mieć (co najwyżej) takie auto jak: Toyota Aygo czy Renault Twingo. To zupełnie wystarczające auta na jedną czy dwie osoby..

Co bierzesz, że tak bredzisz?

sz, że tak bredzisz?

rozwiń
Avatar
Ana / 20 kwietnia 2015 o 10:42
0

Skąd byli młodzi z Audi?

Dziewczyna z Dąbrowicy a chłopak z miejscowości w której był wypadek.

Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!