Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja, mimo moich często krytycznych opinii o DW, dziękuję Pani za to, że, rzadko bo rzadko, z racji innych obowiązków, walczy Pani z internetowym bezhołowiem zaprowadzając na forum jako taki porządek i przywracając wiarę w ludzi i wartości. Pozdrawiam - szczerze i bezinteresownie.
    To jakaś paranoja ! Za chwilę knajpy będą zatrudniać wolontariuszy do sprzątania po swoich klientach. Bezczelność tych nowobogackich nie zna granic. Dzięki Folkatce i jej podobnym ten absurd jest możliwy. Pomagaj potrzebującym a nie cwaniakom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym ukochanym byl ksiadz.... Z tego co napisalas tak wynika... Bo to dziewczyna jadaca ksiedzem przezyla. Para narzeczonych sa razem... Pokoj ich duszom.
Ojejku, bardzo współczuję dziewczynie, która przeżyła..pewnie wolałaby umrzeć razem z ukochanym.. Jakie to zycie jest kruche :( Trzymaj się dziewczyno :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę księdza, pasy zapina się po zajęciu miejsca na fotelu a nie przed... ale w tym przypadku dobrze żeś pan zapiął przed... smaż się w piekle draniu... Zabił dwoje niewinnych ludzi!!! Współczuję rodzinom!
 
Proszę księdza, pasy zapina się po zajęciu miejsca na fotelu a nie przed... ale w tym przypadku dobrze żeś pan zapiął przed... smaż się w piekle draniu... Zabił dwoje niewinnych ludzi!!! Współczuję rodzinom!
Zapiął pasy "przed", aby mu "nie pipczał" sygnał niezapiętych pasów -nowsze auta tak mają. Swoją drogą: kiedy ktoś mądry z rządu weźmie się wreszcie za jakąs ustawę, aby zabronić księżom (zwaszcza młodym) posiadać wypasionych aut ?! Papież Franciszek (gdy został papieżem) nawoływał księży do ubóstwa. Jakoś to wszystko ucichło po kilku miesiącach. Nie rozumiem: po co księdzu takie wypasione auto? Ksiądz to powinien mieć (co najwyżej) takie auto jak: Toyota Aygo czy Renault Twingo. To zupełnie wystarczające auta na jedną czy dwie osoby..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest co wypisujecie ! Naprawde! Zgineli ludzie. Nawet nie macie pojecia co czuje teraz rodzina. To jest straszny ból dla rodziny. Czy wiecie co czuja rodzice! Nie! Ja srtraciłam syna w wypadku z czyjejś winy . Mimo że to juz kilka lat , a ból nadal ten sam i do końca moich dni bedzie ze mna. Te rodziny co straciły swoich bliskich , trzeba wspierać a nie jeszcze wypisywać takie żeczy . Nie ważne co znaczyłą ta dziewczyna dla tego księdza. To ten ksiądz odpowie za to jesli coś tam było. Każdy za siebie odpowie.
Szanowna Marto ! Ja to wiem bo straciłem Syna i tego nie da się załagodzić uśpić, utulić - ból jest do ostatnich dni ! Jednak zawsze są ludzie, którzy lubują się w tego typu ohydach ! W moim otoczeniu prawie wszyscy, którzy klęczą w Kościele a po wyjściu ! Coś strasznego - i wszyscy to wyznawcy sekty rydzako-kaczej ! To bardzo przykre, ci ludzie nie mają, żadnych ale to żadnych skrupułów, ani żadnych  hamulców - tylko oni ich sekta a innych można zakopać !!! I oni mówią, że są katolikami  !HAŃBA ! TOTALNA HAŃBA  !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd byli młodzi z Audi?
Dziewczyna z Dąbrowicy a chłopak z miejscowości w której był wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zapiął pasy "przed", aby mu "nie pipczał" sygnał niezapiętych pasów -nowsze auta tak mają. Swoją drogą: kiedy ktoś mądry z rządu weźmie się wreszcie za jakąs ustawę, aby zabronić księżom (zwaszcza młodym) posiadać wypasionych aut ?! Papież Franciszek (gdy został papieżem) nawoływał księży do ubóstwa. Jakoś to wszystko ucichło po kilku miesiącach. Nie rozumiem: po co księdzu takie wypasione auto? Ksiądz to powinien mieć (co najwyżej) takie auto jak: Toyota Aygo czy Renault Twingo. To zupełnie wystarczające auta na jedną czy dwie osoby..  
Co bierzesz, że tak bredzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywala sie dziewczyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywala sie dziewczyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Marto ! Ja to wiem bo straciłem Syna i tego nie da się załagodzić uśpić, utulić - ból jest do ostatnich dni ! Jednak zawsze są ludzie, którzy lubują się w tego typu ohydach ! W moim otoczeniu prawie wszyscy, którzy klęczą w Kościele a po wyjściu ! Coś strasznego - i wszyscy to wyznawcy sekty rydzako-kaczej ! To bardzo przykre, ci ludzie nie mają, żadnych ale to żadnych skrupułów, ani żadnych  hamulców - tylko oni ich sekta a innych można zakopać !!! I oni mówią, że są katolikami  !HAŃBA ! TOTALNA HAŃBA  !!!!!!!!!
W czym jesteś lepszy teraz od tych, o których piszesz? I co ma wspólnego chodzenie do kościoła z twoją osobistą tragedią? Czy nie jest taką samą ohydą rzucanie kalumni na wszystkich katolików. Nie widzę żadnego sensu w twojej wypowiedzi. Twój dramat nie powinien ci przesłaniać rozsądku, z całym szacunkiem dla dramatu, który przeżyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybielanie sprawcy wypadku nic tu nie da.Jechał nieostrożnie i doprowadził do tragedii.Niech to będzie przestrogą dla innych.Żal ich wszystkich bo młodzi,ale taka jest cena ludzkiej bezmyślności.Cierpią na tym niewinni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co bierzesz, że tak bredzisz?
 
Co bierzesz, że tak bredzisz?
To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka piłka:                                                                                      -w tym miejscu sie zapier***a                                                          -pasy przy takiej predkości życia nie uratują                                    -zbyt rozległe obrażenia wewnętrzne przyczyna zgonu                   wiec szkoda pisac bzdur i silic sie na domysly,detektywi od 7 bolesci,ćwierćinteligenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...
To trzeba aż "coś brać", aby prawde napisać ? Widać Twoją "ynteligencjem", że ludzi niewygodną prawdę piszących traktujesz jako nienormalnych...
No, no, nie przesadzaj z tą "inteligencją"! Nie przeceniaj swych możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie sie co wy piszecie ?? oni mieli brac slub w maju ,a musieli zginąć bo ??? bo jakis idiota nie umiał jechac swoim pasem!!! pomysleliscie choc przez chwile co musi czuc rodzina narzeczenstwa ??? nie!!! no po po co ?? skoro wazniejszy ksiądz , który jechał ze swoja ,, siostrą'' niz młodzil ludzie którzy mieli przed sobą całe życie ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...