Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze zbierała w internecie i wśród znajomych. Jedzie do Indii pomagać trędowatym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Wspaniale.. Jakby w Polsce nie było rodzin, którym trzeba pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pomagaj polskim rodzinom. Ona jest zafascynowana Indiami. W Japonii pomagał bezdomnym dzieciom polski franciszkanin ojciec "Zeno". Jest tam bardziej znany jak Wałęsa i JPII. Bardzo ciekawa postać. Być może owa wolontariuszka zapisze się złotymi literami w Indiach. Kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź i nie wracaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu kretyni z TVP beda mieli okazje napisac ze lekarze rezydenci obijaja sie za granica;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun, ale... czy tu na miejscu w Polsce nie ma już komu pomagać? Mało to mamy trędowatych i zadżumionych? Życzę Ci dziecko szczęśliwego powrotu, tylko czy koniecznie musisz się tak narażać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak Kępę ze sobą zabrać, bo gwiazdorzy na twitterze, że pomaga uchodźcom? :D Tylko w obozie jakoś mało przebywała, a poleciała zapewne biznesklasą za rządowe, znaczy nasze, pieniądze... ;) Powodzenia Pani Edyto, dużo sił i dobrych ludzi do pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wspaniale.. Jakby w Polsce nie było rodzin, którym trzeba pomagać.
 Pracując w Dominowie ma z pewnością "wytworów" polskich rodzin po kokardy i musi wyjechać by odreagować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koderaści kontestują człowieczeństwo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się że zabrała polskie pieniądze dla obcych.Nam nikt nigdy nie pomagał (wiem mówi się że w stanie wojennym pomagali,ja nic nigdy nie dostałem) niech sobie radzą sami,my mamy dość swojej biedy.Pojedzcie kiedyś trochę dalej od głównych tras,popatrzcie na rozpadające się wioski to zmienicie zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies ogrodnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu-jakby w Polsce nie bylo potrzebujacych.zenada!z drugiej strony, gratuluje pomyslowosci-mozna zwiedzic indie za friko-potem moze znajda sie potrzebujacy w meksyku albo na bali.hmmmm a u progu tyle ludzi,dzieci czekajacych na pomoc ale co tam-lepiej jechac do indii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz? Jedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...