Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyny czysty kawałek Polski a może Europy i elektrownia atomowa? Takie inwestycje lokuje się zwykle w zadupiach z dala od ludzkich osad. W ten sposób Pan Zapaśnik Marszałkowski wyraził swoją prawdziwą opinię na temat perspektyw rozwojowych dla tego regionu. Dołóżcie jeszcze składowisko odpadów nuklearnych dla całej Unii. To skandal, że w kraju leżącym w 80% na złożach geotermalnych jakiś kretyn chce budować elektronie atomowe. Pozostaje mi tylko współczuć. Niedługo ludzie wyniosą was na widłach za te kretyńskie decyzje i sprzedaż Polski. Ich koalicjantów - gumofilców też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba sie az tak martwic bo to ... prawda A biopaliwa tez mialy byc Polska to tygrys Europy nie dogonisz go za ... edit- wulgaryzmy
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2010 r. o 08:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie trzeba sie az tak martwic bo to ... prawda A biopaliwa tez mialy byc Polska to tygrys Europy nie dogonisz go za ...
Spadaj, jeśli masz choć trochę jeszcze wstydu. Spojrz w lustro i poczuj się "dumny" jako kandydat do Abramowic.
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2010 r. o 08:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Sopot na lokalizację tejże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albowiem Sam Donald Tusk ukochał ten region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
Jedyny czysty kawałek Polski a może Europy i elektrownia atomowa? Takie inwestycje lokuje się zwykle w zadupiach z dala od ludzkich osad. W ten sposób Pan Zapaśnik Marszałkowski wyraził swoją prawdziwą opinię na temat perspektyw rozwojowych dla tego regionu. Dołóżcie jeszcze składowisko odpadów nuklearnych dla całej Unii. To skandal, że w kraju leżącym w 80% na złożach geotermalnych jakiś kretyn chce budować elektronie atomowe. Pozostaje mi tylko współczuć. Niedługo ludzie wyniosą was na widłach za te kretyńskie decyzje i sprzedaż Polski. Ich koalicjantów - gumofilców też.
Co Ty pierdzielisz...? Elektrownia atomowa jest szkodliwa dla środowiska ??? Większej durnoty nie słyszałem !!! Elektrownia i tak nie powstanie bo Polska to taki bananowy kraj gdzie każdy chce autostrad, dróg ekspresowych... byle tylko z daleka od mojego domu. Wszyscy chcą tańszej energii elektrycznej ale tacy eko - terroryści nie dadzą nigdy wybudować tego typu elektrowni. Eko - terroryści już opóźnili budowę obwodnicy Augustowa, zablokowali budowę zalewu w moim mieście, zablokują teraz budowę elektrowni. Powinno być tak jak w USA. Jest zaplanowana autostrada danym szlakiem to i tak powstanie nawet jeśli "ekolodzy" się przykują do drzew. Najwyżej wytną drzewo razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam nawet porządnej drogi nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczecyn i Mniszek przeciez tam mieszkaja wiesniaki jakich malo!!!!!!I tak elektrownia atomowa tam powstanie!HEHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokonik napisał:
Co Ty pierdzielisz...? Elektrownia atomowa jest szkodliwa dla środowiska ??? Większej durnoty nie słyszałem !!! Elektrownia i tak nie powstanie bo Polska to taki bananowy kraj gdzie każdy chce autostrad, dróg ekspresowych... byle tylko z daleka od mojego domu. Wszyscy chcą tańszej energii elektrycznej ale tacy eko - terroryści nie dadzą nigdy wybudować tego typu elektrowni. Eko - terroryści już opóźnili budowę obwodnicy Augustowa, zablokowali budowę zalewu w moim mieście, zablokują teraz budowę elektrowni. Powinno być tak jak w USA. Jest zaplanowana autostrada danym szlakiem to i tak powstanie nawet jeśli "ekolodzy" się przykują do drzew. Najwyżej wytną drzewo razem z nimi.
A w którym miejscu napisałem, ze elektrownia atomowa jest szkodliwa? Czy nie nauczyli cię czytać ze zrozumieniem? A teraz jak dla kretyna: Jeśli jedynym pomysłem na rozwój regionu poza budową kolejnych urzędów, nierentownego lotniska jest budowa elektrowni atomowej. To znaczy, że trzeba stąd spier***ać jak najdalej. Nawet nie wiesz o czym piszesz. Prawdziwy ekoterroryzm to ściema z globalnym ocieleniem, dziura ozonowa czy inne pomysły na wyciągnięcie kasy z kieszeni frajerów. Dlatego nie imputuj mi tu. Najpierw się naucz czytać. Faktem jest że tego rodzaju inwestycje lokowane sa na zadupiach - a to po prostu prada o nas. i tyle. A teraz wbij sobie do tego zakutego łba jeden fakt: Budowa takiej elektrowni to ok. 7 - 8 MILIARDÓW Euro. W sam raz tyle, aby zapewnić dla 70% gospodarstw domowych w kraju bezpłatnego ogrzewania ze źródeł geotermalnych i wdrożenie w nierentownych elektrowniach technologi zgazowywania węgla. Ale oczywiście lepiej jest kupić technologię od francuzów i jeszcze na tym przyciąć z 10%. Tak właśnie myślą złodzieje z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
A w którym miejscu napisałem, ze elektrownia atomowa jest szkodliwa? Czy nie nauczyli cię czytać ze zrozumieniem? A teraz jak dla kretyna: Jeśli jedynym pomysłem na rozwój regionu poza budową kolejnych urzędów, nierentownego lotniska jest budowa elektrowni atomowej. To znaczy, że trzeba stąd spier***ać jak najdalej. Nawet nie wiesz o czym piszesz. Prawdziwy ekoterroryzm to ściema z globalnym ocieleniem, dziura ozonowa czy inne pomysły na wyciągnięcie kasy z kieszeni frajerów. Dlatego nie imputuj mi tu. Najpierw się naucz czytać. Faktem jest że tego rodzaju inwestycje lokowane sa na zadupiach - a to po prostu prada o nas. i tyle. A teraz wbij sobie do tego zakutego łba jeden fakt: Budowa takiej elektrowni to ok. 7 - 8 MILIARDÓW Euro. W sam raz tyle, aby zapewnić dla 70% gospodarstw domowych w kraju bezpłatnego ogrzewania ze źródeł geotermalnych i wdrożenie w nierentownych elektrowniach technologi zgazowywania węgla. Ale oczywiście lepiej jest kupić technologię od francuzów i jeszcze na tym przyciąć z 10%. Tak właśnie myślą złodzieje z PO.
Zdaje się, 123, że Twój przedmówca tego nigdy nie pojmie. Tu trzeba mieć trochę szersze horyzonty. Sama zaś wiara w nieszkodliwość elektrowni atomowych, to co najmniej brak wyobraźni i bezmyślność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadumana napisał:
Zdaje się, 123, że Twój przedmówca tego nigdy nie pojmie. Tu trzeba mieć trochę szersze horyzonty. Sama zaś wiara w nieszkodliwość elektrowni atomowych, to co najmniej brak wyobraźni i bezmyślność.
Tak jak twierdził Strańczyk ze najwięcej w Polsce jest lekarzy tak obecnie można jednoznacznie stwierdzić ze jest fachowców nawet wsród naukwych autrytetów w odniesnienu do elektrowni jądrowych. Bo cóż w POlsce jest się specjalistą w zależności od potrzeby jak w dawnym kawale kiedy zapytano się żyda kim on jest to odpowiedział "że w zimie jest optykiem a w lecie papierzem . Tak? ano tak odpowiedziłem bo w zimie domy mchem optykam, a w lecie papiery zbieram." Tak jest i z tymi ekspertami w Polsce szczególnie utytułowanymi oraz ekologami pseudo. Raz są ekspertami od energetyki, potem od dziury ozonowej , potem od CO2 a na końcu od lokalizacji elektrowni jądrowej. Problem jest śmieszny żąaen z nich nie ponosi materialnej odpowiedzialnośc z majątku prywatnego za błedną wydaną eksopertyzę i tu jest kot pogrzebany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościeradów?!? To z pewnością ZEMSTA EUrokomuchów za głosowanie w 2003 roku przeciw Anschlussowi. 90% mieszkańców było przeciw. Widać odsetek świadomych Polaków jest tam znacznie większy niż w innych częściach Polski. Słyszałem, że to zasługa ponadprzeciętnego proboszcza tamtejszej parafii, który potrafi w coniedzielnym kazaniu zaaplikować wiernym skuteczną odtrutkę na łże-prawdę TVPOPiS, TVNu czy POLszmatu. Zawsze jak przejeżdżam przez Gościeradów to jadę znacznie poniżej przepisowej prędkości i z dumą czytam wszystkie antyunijne hasła na murach i przystankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
Jedyny czysty kawałek Polski a może Europy i elektrownia atomowa? Takie inwestycje lokuje się zwykle w zadupiach z dala od ludzkich osad. W ten sposób Pan Zapaśnik Marszałkowski wyraził swoją prawdziwą opinię na temat perspektyw rozwojowych dla tego regionu. Dołóżcie jeszcze składowisko odpadów nuklearnych dla całej Unii. To skandal, że w kraju leżącym w 80% na złożach geotermalnych jakiś kretyn chce budować elektronie atomowe. Pozostaje mi tylko współczuć. Niedługo ludzie wyniosą was na widłach za te kretyńskie decyzje i sprzedaż Polski. Ich koalicjantów - gumofilców też.
Sory, ale gdzie Ty w tych okolicach widziałe(a)ś źródła geotermalne??? Coś chyba nie tak było w trakcie nauki albo jeszcze nie do końca jesteś wyedukowany(a).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Gościeradów?!? To z pewnością ZEMSTA EUrokomuchów za głosowanie w 2003 roku przeciw Anschlussowi. 90% mieszkańców było przeciw. Widać odsetek świadomych Polaków jest tam znacznie większy niż w innych częściach Polski. Słyszałem, że to zasługa ponadprzeciętnego proboszcza tamtejszej parafii, który potrafi w coniedzielnym kazaniu zaaplikować wiernym skuteczną odtrutkę na łże-prawdę TVPOPiS, TVNu czy POLszmatu. Zawsze jak przejeżdżam przez Gościeradów to jadę znacznie poniżej przepisowej prędkości i z dumą czytam wszystkie antyunijne hasła na murach i przystankach.
TO CHYBA JAKO JEDYNY PRZEJEŻDŻAJĄCY PRZEZ TĄ MIEJSCOWOŚĆ PRZESTRZEGASZ PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO. TYLKO NIE PRZEJEDŹ KOGOŚ W TRAKCIE TEJ PASJONUJĄCEJ LEKTURY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie są tam źródła geotermiczne w których bije woda co ma stałą temperaturę właśnie z tego zbiornika co ma być chłodzony ten reaktor... środowisko Unii Europejskiej nie da zgody na budową to jest pewne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie trzeba sie az tak martwic bo to ... prawda A biopaliwa tez mialy byc Polska to tygrys Europy nie dogonisz go za ...
JAkby co to *** pisze się przez "ch "
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2010 r. o 08:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a elektrownie atomowe już mamy za płotem, u sąsiadów, przy granicy, w załączeniu link do mapy. Jak rachunki za prąd zrobią się większe niż rata zamieszkanie to wielu się zmieni punkt widzenia na energetykę atomową. http://www.insc.anl.gov/pwrmaps/map/europe.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Świdniku, elektrownia atomowa w Gościeradowie, tuńczyki w Zalewie, śnieg w czerwcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
A w którym miejscu napisałem, ze elektrownia atomowa jest szkodliwa? Czy nie nauczyli cię czytać ze zrozumieniem? A teraz jak dla kretyna: Jeśli jedynym pomysłem na rozwój regionu poza budową kolejnych urzędów, nierentownego lotniska jest budowa elektrowni atomowej. To znaczy, że trzeba stąd spier***ać jak najdalej. Nawet nie wiesz o czym piszesz. Prawdziwy ekoterroryzm to ściema z globalnym ocieleniem, dziura ozonowa czy inne pomysły na wyciągnięcie kasy z kieszeni frajerów. Dlatego nie imputuj mi tu. Najpierw się naucz czytać. Faktem jest że tego rodzaju inwestycje lokowane sa na zadupiach - a to po prostu prada o nas. i tyle. A teraz wbij sobie do tego zakutego łba jeden fakt: Budowa takiej elektrowni to ok. 7 - 8 MILIARDÓW Euro. W sam raz tyle, aby zapewnić dla 70% gospodarstw domowych w kraju bezpłatnego ogrzewania ze źródeł geotermalnych i wdrożenie w nierentownych elektrowniach technologi zgazowywania węgla. Ale oczywiście lepiej jest kupić technologię od francuzów i jeszcze na tym przyciąć z 10%. Tak właśnie myślą złodzieje z PO.
rzeczywisty koszt wybudowania elektrowni jądrowej waha się miedzy 4.5 a 5.4 miliona Euro/MW wiec nie wime dlaczego piszesz takie kwoty (średnio licząc za takie pieniądze można zbudować jeden blok o mocy 1300 MW) kwota będzie na pewno wyższa. Kilka tygodni temu przedstawiono plany budowy elektrowni atomowej w Kaliningradzie przez rosyjską firmę Energoatom. Elektrownia ma mieć moc 2300MW i kosztować 14 miliardów USD, czyli po przeliczeniu około 4,5 miliona Euro/MW. co do wątku o bezpłatnym ogrzewaniu ze źródeł geotermalnych to tez zbytnio nie masz racji - ponieważ takie ogrzewanie potrzebuje energii elektrycznej i wcale nie jest bezpłatne - w polskim klimacie wymagane będzie wykonanie domu pasywnego co jest bardzo kosztowne w przeciwnym razie musisz zainwestować w dodatkowy system ogrzewania w geotermalny uda ci się wykorzystać jedynie w cieplejsze dni, a i nie wszędzie da się je zastosować a te 70% to wartość iście z kosmosu. technologia gazyfikacji węgla jest OK lecz gdy zastosuje się ją już na etapie projektowania takiej elektrowni - modernizacje istniejacych jest bardzo kosztowna - a liczyć się trzeba ze w 100% nie da się uniknąć emisji CO2 (a limity nie będą rosnąć), no i przychodzi jeszcze koszt samego paliwa (węgla) wiec suma sumarów prad z takiej elektrowni nie jest tani moim skromnym zdaniem polska jest krajem w którym szybciej dojdzie do wybudowania elektrowni atomowej niż innych rodzajów pozyskiwania energii ze względów czysto ekonomicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazkotkiem napisał:
a elektrownie atomowe już mamy za płotem, u sąsiadów, przy granicy, w załączeniu link do mapy. Jak rachunki za prąd zrobią się większe niż rata zamieszkanie to wielu się zmieni punkt widzenia na energetykę atomową. http://www.insc.anl.gov/pwrmaps/map/europe.php
Być może, ale ja będę to cudo miał w odległości 25km i to mi się średnio podoba. Może nad Zalewem Zemborzyckim to zróbcie. Ile więcej osób będzie mogło dopilnować czy coś nie przecieka Ta wersja mi się bardziej podoba, choć wolałbym Zegrzyński, albo Wiślany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...