Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko wieśniak potrafi tak dobrać marynarkę i krawat... :-)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, ze winę ponoszą także inne osoby a nie sam poszkodowany,które nie zareagowały w odpowiednim momencie a dobrze wiedziały co się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no arbitrem elegancji to on nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś niezbyt wiarygonie brzmi wyjaśninei Pana Wójta. Jak można nie poznać po facecie z takimi promilami, że pił. No chyba, że razem.... ale nie śmiem podejrzewać Pana Wójta. A już napewno nie gminie. Ale tak na marginesie jakie zaśwadczenie Pan Wójt wydał Panu nauczycielowi, czy czasami, uzasadniał spóżnienie się do szkoły Pana nauczyciela, że otomusiał coś załatwić - społecznego -w gminie ?. Czy tutak mamy do czynienia z typowym przypadkiem w Polsce. Jak to u nas w Polsce - wszyscy wiedzą o co chodzi ale każdy udaje, że nic nie widział, nic nie słyszał, nic nie wie. Wójt nawt się nie poznał, że ktoś jest pod wpływem. Brawo Policja, a może tak pod samą gminą by jeszcze taką lekcję. Ale dobrze się stało - przyszedł czas weryfikacji. Natura jest mądra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego zaraz taka nagonka na czlowieka!? kazdy miewa gorszy dzien, ze wzgledu ze jest osoba publiczna jest takie poruszenie. ile osob dziennie jest pod wplywem i nikt nie roboi z tego afery.nalezy zauwazyc ze jest wielkim czlowiekiem ze wzgledu na to ile zrobil dla spoleczenstwa zakrzowka jako radny i nauczyciel. w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek trzymaj sie!!!!jestesmy z toba:)!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że go złapali, trzeba się cieszyć że stało się to zanim doszlo do większej trategi!!!!! Przez bezmyślnego człowieka ktoś mógł zginąć! Pod kołami mogło wylądować jakieś dziecko - to dopiero byłaby tragedia!!!! A tak musi ponieść oczywiste konsekwencje swego zachowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nikt nie wspomniał o tym że nauczyciel jest na zwolnieniu. Ale nie ma to jak sensacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił wiele dla społeczeństwa i dzięki temu może wozić się po pijaku? Bez żartów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy przypadkiem nie jest tak, że ten pan NAUCZYCIEL często miewa te gorsze dni.... Policjanci nie mogli inaczej zrobić, musieli go zatrzymać. Żal mi tylko tych dzieci, bo znają tego człowieka z lekcji (i jeszcze przecież taki z niego wielki działacz w gminie), a on taki im przykład daje. Więcej takich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek to porządny czlowiek i radny. dlaczego nikt nie pisze ile zrobil w Zakrzówku dla sportu?? jest juz druga kadencje przewodniczacym rady gminy. czlowiek kompromisu, madry i z zasadami. dlaczego za jeden wystepek przekreslac czlowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiarygodna zakrzowek napisał:
Nie rozumiem dlaczego zaraz taka nagonka na czlowieka!? kazdy miewa gorszy dzien, ze wzgledu ze jest osoba publiczna jest takie poruszenie. ile osob dziennie jest pod wplywem i nikt nie roboi z tego afery.nalezy zauwazyc ze jest wielkim czlowiekiem ze wzgledu na to ile zrobil dla spoleczenstwa zakrzowka jako radny i nauczyciel. w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!
A jak np ja zasłużyłem się dla rozwoju kultury i sztuki w lublinie to też byś mnie bronił jakbym miał 1,5 promila i potrącił kogoś z twojej rodziny? ZASTANÓW SIĘ KOLEGO CO PISZESZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal jest mi was. nie doceniacie czlowieka. nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie. czyzby zazdrosc?? nie znam żadnego z nauczycieli z zakrzówka ktory byl by tak przyjazny i otwarty. zawsze pomocny, mily i usmiechniety. kazdy ma gorsze dni!!! poprostu przypadek. jak mowia "zlego licho nie bierze" Zbyszek jestesmy z Toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zbyszek to porządny czlowiek i radny. dlaczego nikt nie pisze ile zrobil w Zakrzówku dla sportu?? jest juz druga kadencje przewodniczacym rady gminy. czlowiek kompromisu, madry i z zasadami. dlaczego za jeden wystepek przekreslac czlowieka?
Ale kto tu napisał, że zrobił mało dla gminy albo dla sportu? Nikt mu nie zabiera zasług co nie znaczy że zaczną chwalić za takie głupie zachowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzówek napisał:
zal jest mi was. nie doceniacie czlowieka. nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie. czyzby zazdrosc?? nie znam żadnego z nauczycieli z zakrzówka ktory byl by tak przyjazny i otwarty. zawsze pomocny, mily i usmiechniety. kazdy ma gorsze dni!!! poprostu przypadek. jak mowia "zlego licho nie bierze" Zbyszek jestesmy z Toba
Ty znasz w życiu prywatnym to czemu nie zacząłeś działać kiedy problemy się zaczynały tylko teraz takie bzdurne posty rodzaju "on jest fajny facet! co wy tu na niego gadacie?!"... żałosne. Stało się co się stało i nie ma co owijać tego w bawełnę. Gdyby mi się tak noga powinęła to wolałbym to po męsku przyjąć niż mieć takich oto anonimowych ale znających mnie i podziwiających w trudnej chwili wybawców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzówek napisał:
nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie.
Albo mi się wydaje ale bycie osobą publiczną a z treści wiadomości tak wynika niestety łączy się z ocenianiem przez społeczeństwo zarówno w dobrych jak i złych chwilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie dyrektor Szkoły Podstawowej przyjeżdżał do szkoły pijany i nikomu to nie przeszkadzało. Jeździł dotąd, aż spowodował wypadek - jego pasażerka jest sparaliżowana. Miał wtedy 2,4 alkoholu. W przypadku pana Zbyszka na szczęście jeszcze nie doszło do tragedii. Dobrze się stało, że zatrzymała go policja, gdy nie jest jeszcze za późno, by zmienił swoje postępowanie. Niech się weźmie za siebie, a jak sam sobie nie poradzi to niech idzie na odwyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzówek napisał:
zal jest mi was. nie doceniacie czlowieka. nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie. czyzby zazdrosc?? nie znam żadnego z nauczycieli z zakrzówka ktory byl by tak przyjazny i otwarty. zawsze pomocny, mily i usmiechniety. kazdy ma gorsze dni!!! poprostu przypadek. jak mowia "zlego licho nie bierze" Zbyszek jestesmy z Toba
BARDZO DOBRZE!!!!! NIECH ZATRZYMUJĄ WSZYSTKICH ZASRAŃCÓW CO SIADAJĄ ZA KOŁKO PO PIJAKU!!!!! BRAWO POLICJA! SZKODA TYLKO ZE TO NA POKAZOWEJ LEKCJI, A NIE CAŁY CZAS TAK ZATRZYMUJĄ. A deb*** DOSTANIE ZAWIASY. TO I TAK ZA MAŁO!!!! I NIE BROŃCIE GO, BO SKORO TAK ROBICIE TO PEWNIE SAMI JEZDZICIE PO PIJAKU!!! I NIE PIERD..LCIE ZE MU SIE NOGA POWINELA!!!! BO TO QRWA NA PEWNO NIE BYL PIERWSZY RAZ !!!!!! MOZE W KONCU OSTATNI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczęście, ze został zatrzymany przez policję. Gdyby sobie wyrządził krzywdę to pól biedy ale gorzej gdyby komu - tak, jak to miało miejsce w niedzielę na Janowskiej w Lublinie. Prosta zasada - piłeś więc nie siadaj za kierownicę. Możecie pisać co chcecie ale tak postępuje człowiek nieodpowiedzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...