Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 maja 2009 r.
14:55
Edytuj ten wpis

Pijany nauczyciel złapany na lekcji prowadzonej przez policjantów

Autor: Zdjęcie autora er
0 27 A A

1,4 promila alkoholu miał w organizmie Zbigniew M., przewodniczący Rady Gminy w Zakrzówku i nauczyciel W-F. Wpadł podczas kontroli drogowej, którą funkcjonariusze przeprowadzali pod szkołą, żeby pokazać uczniom jak pracuje policja

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zbigniew M. radnym jest już trzecią kadencję, z czego drugą kieruje pracą rady gminy.

- Rano był u mnie w urzędzie, ale nie zauważyłem, żeby był po alkoholu - mówi Andrzej Cieśla, wójt Zakrzówka. - Podpisałem mu zaświadczenie a potem rozeszliśmy się.

Dzisiaj dzieci z podstawówki spotkały się z policjantami, którzy opowiadali im o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Po pogadance dzieci i policjanci wyszły na ulice. To była dalsza część zajęć.

Funkcjonariusze zatrzymywali pojazdy, badali ich kierowców na trzeźwość. Dzieci otrzymały ulotki z napisem "Jedź trzeźwy”. Pierwszym skontrolowanym kierowcą była kobieta. Alkomat pokazał u niej 0,0.

Dzieci pożegnały ją brawami.

Za kierownicą kolejnego auta siedział mężczyzna. Dzieci rozpoznały Zbigniewa M., swego pana od W-F.

- Alkomat pokazał u niego ponad 1,4 promila alkoholu - mówi Janusz Majewski, rzecznik KPP w Kraśniku.

Policjanci zabrali nauczyciela do komendy i ponownie przebadali. Potem zwolnili go do domu.



Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 14:14
0
www napisał:
Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat.


wiarygodna chce widzieć dobro i dobrze. każdy by chciał. A ja pijanego kierowcy nie chcę widzieć za kierownica! Nie tam jest jego miejsce. A jako nauczyciel powinien dawać przykład. Sam wybrał zawód. Do działalności społecznej też nikt go nie zmuszał. Działał bo chciał. I chciał jeszcze pić i jechać. Jaki On chetny. Działacz. Wolno mu. A powinien jeszcze chcieć dbać o bezpieczeństwo współużytkowników dróg. Ale nie. Bo kto śmiałby go zatrzymać., to zwykła arogancja. Ale na szczęście trafił się taki, który się odważył. Pijanych kierówców powinno się piętnować. Zawsze i bez wyjatku.


wiarygodna chce widzieć dobro i dobrze. każdy by chciał. A ja pijanego kierowcy nie chcę widzieć za kierownica! Nie tam jest jego miejsce. A jako nauczyciel powinien dawać przykład. Sam wybrał zawód. Do działalności społecznej też nikt go nie zmuszał. Działał bo chciał. I chciał jeszcze pić i jechać. Jaki On chetny. Działacz. Wolno mu. A powinien jeszcze chcieć dbać o bezpieczeństwo współużytkowników dróg. Ale nie. Bo kto śmiałby go zatrzymać., to zwykła arogancja. Ale na szczęście trafił się taki, który się ... rozwiń
Avatar
www / 15 maja 2009 o 12:44
0
wiarygodna zakrzowek napisał:
(...) w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!


Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat.


Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat. rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 11:39
0
wiarygodna zakrzowek napisał:
Nie rozumiem dlaczego zaraz taka nagonka na czlowieka!? kazdy miewa gorszy dzien, ze wzgledu ze jest osoba publiczna jest takie poruszenie. ile osob dziennie jest pod wplywem i nikt nie roboi z tego afery.nalezy zauwazyc ze jest wielkim czlowiekiem ze wzgledu na to ile zrobil dla spoleczenstwa zakrzowka jako radny i nauczyciel. w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!

no właśnie nie rozumiesz. To pomyśl : a gdyby pijany kierowca (pijany bo przecież miał gorszy dzień) zabił? Wolno mu? Bo jest osoba publiczna? Z Pijanego Przewodniczcego nikt nie śmie robić afery. Aferę wywołał sam. Siadajc za kolko. Lubi niech pije. ale niech nie siada za kierownica!!!!!!!!!!

no właśnie nie rozumiesz. To pomyśl : a gdyby pijany kierowca (pijany bo przecież miał gorszy dzień) zabił? Wolno mu? Bo jest osoba publiczna? Z Pijanego Przewodniczcego nikt nie śmie robić afery. Aferę wywołał sam. Siadajc za kolko. Lubi niech pije. ale niech nie siada za kierownica!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
4x100 na żywca / 15 maja 2009 o 11:37
0
magisterka napisał:
A CIEKAWIE OD CZEGO TY MASZ MAGISTRA CHYBA OD NICZEGO BO TYLKO PUSTY CZLOWIEK Z WYKSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD.....

E magister - a o znakach interpunkcyjnych słyszałeś??? I komputerem coś cieniutko..... Gdzie takim matołom dają tytuły???
Koleś ze sztafety 4X100 bez zakąski? Dobre!!!

Co ja mogę zazdrościć twojemu koledze???
Wstydu???? Ja po pijaku nie jeżdżę i nie chcę by robili to inni!!!!!!!!!!!!!!
To powinien być ostatni dzień tego pana na urzędzie. Tylko tyle....na własne życzenie, przez głupotę.
Sodóweczka - właściwa sportowcom.
Banalny koniec!

E magister - a o znakach interpunkcyjnych słyszałeś??? I komputerem coś cieniutko..... Gdzie takim matołom dają tytuły???
Koleś ze sztafety 4X100 bez zakąski? Dobre!!!

Co ja mogę zazdrościć twojemu koledze???
Wstydu???? Ja po pijaku nie jeżdżę i nie chcę by robili to inni!!!!!!!!!!!!!!
To powinien być ostatni dzień tego pana na urzędzie. Tylko tyle....na własne życzenie, przez głupotę.
Sodóweczka - właściwa sportowco... rozwiń
Avatar
uczeń z tej szkoły / 15 maja 2009 o 10:08
0
HE!! HE!! HE!! Ale jajca !!! Takiej akcji jeszcze w szkole nie było. ciekaw jetem czemu ktoś pisze że to taki szok dla uczniów bo ja mam to daleko
w poważaniu. I ciekawe też jestem które Jany są aż tak zszokowane tym że ktoś się nachlał. W tej miejscowości codziennie łażą żule i chlają
jak wszędzie, zwłaszcza pod sklepem który znajduje się 50 metrów od szkoły więc widok pijaków jest nawet dla najmniejszych dzieci naturalny.
A że był to nauczyciel?? Przecież to człowiek jak każdy inny. A człowiek nie wielbłąd napić się musi ;-)
HE!! HE!! HE!! Ale jajca !!! Takiej akcji jeszcze w szkole nie było. ciekaw jetem czemu ktoś pisze że to taki szok dla uczniów bo ja mam to daleko
w poważaniu. I ciekawe też jestem które Jany są aż tak zszokowane tym że ktoś się nachlał. W tej miejscowości codziennie łażą żule i chlają
jak wszędzie, zwłaszcza pod sklepem który znajduje się 50 metrów od szkoły więc widok pijaków jest nawet dla najmniejszych dzieci naturalny.
A że był to nauczyciel?? Przecież to człowiek jak każdy inny. ... rozwiń
Avatar
fenix / 15 maja 2009 o 10:06
0
Gość napisał:
Zbyszek to porządny czlowiek i radny.
dlaczego nikt nie pisze ile zrobil w Zakrzówku dla sportu??
jest juz druga kadencje przewodniczacym rady gminy.
czlowiek kompromisu, madry i z zasadami.
dlaczego za jeden wystepek przekreslac czlowieka?


Buhee zrobił wiele - sztafeta 4 x 100 bez zakąski
Avatar
magisterka / 15 maja 2009 o 07:58
0
wfffff_ek napisał:
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało



A CIEKAWIE OD CZEGO TY MASZ MAGISTRA CHYBA OD NICZEGO BO TYLKO PUSTY CZLOWIEK Z WYKSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD.....
KSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD..... rozwiń
Avatar
wfffff_ek / 15 maja 2009 o 05:57
0
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało rozwiń
Avatar
~KAMA~ / 14 maja 2009 o 22:53
0
To szczęście, ze został zatrzymany przez policję. Gdyby sobie wyrządził krzywdę to pól biedy ale gorzej gdyby komu - tak, jak to miało miejsce w niedzielę na Janowskiej w Lublinie. Prosta zasada - piłeś więc nie siadaj za kierownicę. Możecie pisać co chcecie ale tak postępuje człowiek nieodpowiedzialny.
Avatar
1m_ss / 14 maja 2009 o 22:12
0
Zakrzówek napisał:
zal jest mi was. nie doceniacie czlowieka. nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie.

czyzby zazdrosc??

nie znam żadnego z nauczycieli z zakrzówka ktory byl by tak przyjazny i otwarty.
zawsze pomocny, mily i usmiechniety.

kazdy ma gorsze dni!!! poprostu przypadek.

jak mowia "zlego licho nie bierze"

Zbyszek jestesmy z Toba





BARDZO DOBRZE!!!!! NIECH ZATRZYMUJĄ WSZYSTKICH ZASRAŃCÓW CO SIADAJĄ ZA KOŁKO PO PIJAKU!!!!! BRAWO POLICJA! SZKODA TYLKO ZE TO NA POKAZOWEJ LEKCJI, A NIE CAŁY CZAS TAK ZATRZYMUJĄ. A deb*** DOSTANIE ZAWIASY. TO I TAK ZA MAŁO!!!! I NIE BROŃCIE GO, BO SKORO TAK ROBICIE TO PEWNIE SAMI JEZDZICIE PO PIJAKU!!! I NIE PIERD..LCIE ZE MU SIE NOGA POWINELA!!!! BO TO QRWA NA PEWNO NIE BYL PIERWSZY RAZ !!!!!! MOZE W KONCU OSTATNI!!!!





BARDZO DOBRZE!!!!! NIECH ZATRZYMUJĄ WSZYSTKICH ZASRAŃCÓW CO SIADAJĄ ZA KOŁKO PO PIJAKU!!!!! BRAWO POLICJA! SZKODA TYLKO ZE TO NA POKAZOWEJ LEKCJI, A NIE CAŁY CZAS TAK ZATRZYMUJĄ. A deb*** DOSTANIE ZAWIASY. TO I TAK ZA MAŁO!!!! I NIE BROŃCIE GO, BO SKORO TAK ROBICIE TO PEWNIE SAMI JEZDZICIE PO PIJAKU!!! I NIE PIERD..LCIE ZE MU SIE NOGA POWINELA!!!! BO TO QRWA NA PEWNO NIE BYL PIERWSZY RAZ !!!... rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 14:14
0
www napisał:
Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat.


wiarygodna chce widzieć dobro i dobrze. każdy by chciał. A ja pijanego kierowcy nie chcę widzieć za kierownica! Nie tam jest jego miejsce. A jako nauczyciel powinien dawać przykład. Sam wybrał zawód. Do działalności społecznej też nikt go nie zmuszał. Działał bo chciał. I chciał jeszcze pić i jechać. Jaki On chetny. Działacz. Wolno mu. A powinien jeszcze chcieć dbać o bezpieczeństwo współużytkowników dróg. Ale nie. Bo kto śmiałby go zatrzymać., to zwykła arogancja. Ale na szczęście trafił się taki, który się odważył. Pijanych kierówców powinno się piętnować. Zawsze i bez wyjatku.


wiarygodna chce widzieć dobro i dobrze. każdy by chciał. A ja pijanego kierowcy nie chcę widzieć za kierownica! Nie tam jest jego miejsce. A jako nauczyciel powinien dawać przykład. Sam wybrał zawód. Do działalności społecznej też nikt go nie zmuszał. Działał bo chciał. I chciał jeszcze pić i jechać. Jaki On chetny. Działacz. Wolno mu. A powinien jeszcze chcieć dbać o bezpieczeństwo współużytkowników dróg. Ale nie. Bo kto śmiałby go zatrzymać., to zwykła arogancja. Ale na szczęście trafił się taki, który się ... rozwiń
Avatar
www / 15 maja 2009 o 12:44
0
wiarygodna zakrzowek napisał:
(...) w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!


Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat.


Facetowi nie powinęła się noga tylko świadomie prowadził samochód po użyciu alkoholu. To przestępstwo i pewnie poniesie tego powodu konsekwencje. Ciekawe, czy broniłbyś prostego człowieka - pijaczynę, który jechałby na rowerze... A on mógłby zaszkodzić przede wszystkim sobie, a nie innym ludziom jak ten człowiek. Brawo policja, jednego durnia za kierownicą mniej przez kilka lat. rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2009 o 11:39
0
wiarygodna zakrzowek napisał:
Nie rozumiem dlaczego zaraz taka nagonka na czlowieka!? kazdy miewa gorszy dzien, ze wzgledu ze jest osoba publiczna jest takie poruszenie. ile osob dziennie jest pod wplywem i nikt nie roboi z tego afery.nalezy zauwazyc ze jest wielkim czlowiekiem ze wzgledu na to ile zrobil dla spoleczenstwa zakrzowka jako radny i nauczyciel. w ludziach nalezy dostrzegac ich dobro a nie krytykowac w chwili kiedy powinie im sie noga!

no właśnie nie rozumiesz. To pomyśl : a gdyby pijany kierowca (pijany bo przecież miał gorszy dzień) zabił? Wolno mu? Bo jest osoba publiczna? Z Pijanego Przewodniczcego nikt nie śmie robić afery. Aferę wywołał sam. Siadajc za kolko. Lubi niech pije. ale niech nie siada za kierownica!!!!!!!!!!

no właśnie nie rozumiesz. To pomyśl : a gdyby pijany kierowca (pijany bo przecież miał gorszy dzień) zabił? Wolno mu? Bo jest osoba publiczna? Z Pijanego Przewodniczcego nikt nie śmie robić afery. Aferę wywołał sam. Siadajc za kolko. Lubi niech pije. ale niech nie siada za kierownica!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
4x100 na żywca / 15 maja 2009 o 11:37
0
magisterka napisał:
A CIEKAWIE OD CZEGO TY MASZ MAGISTRA CHYBA OD NICZEGO BO TYLKO PUSTY CZLOWIEK Z WYKSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD.....

E magister - a o znakach interpunkcyjnych słyszałeś??? I komputerem coś cieniutko..... Gdzie takim matołom dają tytuły???
Koleś ze sztafety 4X100 bez zakąski? Dobre!!!

Co ja mogę zazdrościć twojemu koledze???
Wstydu???? Ja po pijaku nie jeżdżę i nie chcę by robili to inni!!!!!!!!!!!!!!
To powinien być ostatni dzień tego pana na urzędzie. Tylko tyle....na własne życzenie, przez głupotę.
Sodóweczka - właściwa sportowcom.
Banalny koniec!

E magister - a o znakach interpunkcyjnych słyszałeś??? I komputerem coś cieniutko..... Gdzie takim matołom dają tytuły???
Koleś ze sztafety 4X100 bez zakąski? Dobre!!!

Co ja mogę zazdrościć twojemu koledze???
Wstydu???? Ja po pijaku nie jeżdżę i nie chcę by robili to inni!!!!!!!!!!!!!!
To powinien być ostatni dzień tego pana na urzędzie. Tylko tyle....na własne życzenie, przez głupotę.
Sodóweczka - właściwa sportowco... rozwiń
Avatar
uczeń z tej szkoły / 15 maja 2009 o 10:08
0
HE!! HE!! HE!! Ale jajca !!! Takiej akcji jeszcze w szkole nie było. ciekaw jetem czemu ktoś pisze że to taki szok dla uczniów bo ja mam to daleko
w poważaniu. I ciekawe też jestem które Jany są aż tak zszokowane tym że ktoś się nachlał. W tej miejscowości codziennie łażą żule i chlają
jak wszędzie, zwłaszcza pod sklepem który znajduje się 50 metrów od szkoły więc widok pijaków jest nawet dla najmniejszych dzieci naturalny.
A że był to nauczyciel?? Przecież to człowiek jak każdy inny. A człowiek nie wielbłąd napić się musi ;-)
HE!! HE!! HE!! Ale jajca !!! Takiej akcji jeszcze w szkole nie było. ciekaw jetem czemu ktoś pisze że to taki szok dla uczniów bo ja mam to daleko
w poważaniu. I ciekawe też jestem które Jany są aż tak zszokowane tym że ktoś się nachlał. W tej miejscowości codziennie łażą żule i chlają
jak wszędzie, zwłaszcza pod sklepem który znajduje się 50 metrów od szkoły więc widok pijaków jest nawet dla najmniejszych dzieci naturalny.
A że był to nauczyciel?? Przecież to człowiek jak każdy inny. ... rozwiń
Avatar
fenix / 15 maja 2009 o 10:06
0
Gość napisał:
Zbyszek to porządny czlowiek i radny.
dlaczego nikt nie pisze ile zrobil w Zakrzówku dla sportu??
jest juz druga kadencje przewodniczacym rady gminy.
czlowiek kompromisu, madry i z zasadami.
dlaczego za jeden wystepek przekreslac czlowieka?


Buhee zrobił wiele - sztafeta 4 x 100 bez zakąski
Avatar
magisterka / 15 maja 2009 o 07:58
0
wfffff_ek napisał:
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało



A CIEKAWIE OD CZEGO TY MASZ MAGISTRA CHYBA OD NICZEGO BO TYLKO PUSTY CZLOWIEK Z WYKSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD.....
KSZTALCENIEM ZAWODOWYM MOZE PISAC Z ZAZDROSCI TAKI BANALY WSTYD WSTYD..... rozwiń
Avatar
wfffff_ek / 15 maja 2009 o 05:57
0
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało
[color="#FF0000"]Może i gość jest zasłużony.... Ale zachował się jak ostatni matoł. I to na oczach swoich uczniów. Wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]
A swoja drogą wielu magistrów od fikołków pełni odpowiedzialne funkcje w oświacie. Zdolniachy, czy potrafią ustawić się zgodnie z wiatrem historii??? Kiedyś to byli ostatni nauczyciele w swoich szkołach, a teraz.... Może lepiej by tak zostało rozwiń
Avatar
~KAMA~ / 14 maja 2009 o 22:53
0
To szczęście, ze został zatrzymany przez policję. Gdyby sobie wyrządził krzywdę to pól biedy ale gorzej gdyby komu - tak, jak to miało miejsce w niedzielę na Janowskiej w Lublinie. Prosta zasada - piłeś więc nie siadaj za kierownicę. Możecie pisać co chcecie ale tak postępuje człowiek nieodpowiedzialny.
Avatar
1m_ss / 14 maja 2009 o 22:12
0
Zakrzówek napisał:
zal jest mi was. nie doceniacie czlowieka. nie znacie go w zyciu prywatnym, wiec sie nie wypowidajcie.

czyzby zazdrosc??

nie znam żadnego z nauczycieli z zakrzówka ktory byl by tak przyjazny i otwarty.
zawsze pomocny, mily i usmiechniety.

kazdy ma gorsze dni!!! poprostu przypadek.

jak mowia "zlego licho nie bierze"

Zbyszek jestesmy z Toba





BARDZO DOBRZE!!!!! NIECH ZATRZYMUJĄ WSZYSTKICH ZASRAŃCÓW CO SIADAJĄ ZA KOŁKO PO PIJAKU!!!!! BRAWO POLICJA! SZKODA TYLKO ZE TO NA POKAZOWEJ LEKCJI, A NIE CAŁY CZAS TAK ZATRZYMUJĄ. A deb*** DOSTANIE ZAWIASY. TO I TAK ZA MAŁO!!!! I NIE BROŃCIE GO, BO SKORO TAK ROBICIE TO PEWNIE SAMI JEZDZICIE PO PIJAKU!!! I NIE PIERD..LCIE ZE MU SIE NOGA POWINELA!!!! BO TO QRWA NA PEWNO NIE BYL PIERWSZY RAZ !!!!!! MOZE W KONCU OSTATNI!!!!





BARDZO DOBRZE!!!!! NIECH ZATRZYMUJĄ WSZYSTKICH ZASRAŃCÓW CO SIADAJĄ ZA KOŁKO PO PIJAKU!!!!! BRAWO POLICJA! SZKODA TYLKO ZE TO NA POKAZOWEJ LEKCJI, A NIE CAŁY CZAS TAK ZATRZYMUJĄ. A deb*** DOSTANIE ZAWIASY. TO I TAK ZA MAŁO!!!! I NIE BROŃCIE GO, BO SKORO TAK ROBICIE TO PEWNIE SAMI JEZDZICIE PO PIJAKU!!! I NIE PIERD..LCIE ZE MU SIE NOGA POWINELA!!!! BO TO QRWA NA PEWNO NIE BYL PIERWSZY RAZ !!!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 17 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 475 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!