Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eskulap napisał:
Ludziska, jadąc dziś busem usłyszałem rozmowę dwóch Panów,i jeden z nich chwalił się jak to budują kolalicję dla nowego Burmistrza, wyciągnąć chcą wartościowych ludzi z przeciwnej strony no, nawet obecnego Przewodniczącego i to że nowemu Burmistrzowi chcą podnieść wynagrodzenie, bo trza kampanię spłacać!!! Masakra, szkoda gadać...a miało być inaczej...
Jak sięgną po członków,opoków i innych to niech spier***ają.Nigdy więcej nie pójdę na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że mamy nowego burmistrza! Hurrrrraaaaa! Gratulacje nieustanne dla Pana Włodarczyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Niedouk to ty jesteś a ta kadra to niby jest słabo wykształcona rozjebała by cię na łopatki. Fiucie
W czym rozjebie mnie na łopatki pito jedna?Jesli w przekretach i złodziejstwu to się zgadzam,nikt jak oni nie opanował tej sztuki i nikt im nigdy nie dorówna,a ty sie lepiej oglądaj za siebie za kazdym razem jak bedziesz chodzić po mieście,szmato!Juz nie długo dołaczysz do swoich towarzyszy w Krasnymstawie albo jeszcze dalej hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Jeszcze do niedouka. Bez tych ,,urzędasów " huju to nic byś nie miał w Kraśniku. Pewnie byłbys na zmywaku w Anglii. Talatalaj
Dziewko jedna,jesli jesteś jednym z tych urzędasów czuba to rzeczywiście jesteś niedoukiem,ch*** pisze sie przez ch tłumoku!!! A co my ku*** mamy dzięki wam?!!! Pośmiewisko w całym lubelskim i jeszcze dalej,ale czego było sie spodziewać,czub zatrudnił takich ludzi,żeby można było nimi lepiej kierować,czytaj; majacych jeden zwój nerwowy wiecej w mózgu niż kura,żeby na dywan nie nasrać!!! Precz z wami na ZAWSZE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Tak jetem rozje***a ale finansowo. teraz nie wiem co robić z kasą. Chyba sobie kupię nową furę, a ty wąchaj z kół z pod opon mocherowy berecie.
Tak,rzeczywiscie jesteś rozje***a bo słychac luz az tutaj,masz juz wprawę i doświadczenie zdobyte UM,tylko teraz trzeba cie opodatkować najwyzszą stawką podatkową,żeby był jakiś zysk dla miasta z takiej ku*** jak ty,no i podreperować miejską kasę złupioną przez czuba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Tak jetem rozje***a ale finansowo. teraz nie wiem co robić z kasą. Chyba sobie kupię nową furę, a ty wąchaj z kół z pod opon mocherowy berecie.
to zrzuć gnój z tej fury bo zabije zapach goodyearów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eskulap napisał:
Ludziska, jadąc dziś busem usłyszałem rozmowę dwóch Panów,i jeden z nich chwalił się jak to budują kolalicję dla nowego Burmistrza, wyciągnąć chcą wartościowych ludzi z przeciwnej strony no, nawet obecnego Przewodniczącego i to że nowemu Burmistrzowi chcą podnieść wynagrodzenie, bo trza kampanię spłacać!!! Masakra, szkoda gadać...a miało być inaczej...
Czy wie ktoś coś więcej na temat tej nowej koalicji? Jeśli to prawda,to jedyne wyjście OBRZUCIĆ GÓWNEM I CZŁONKĘ I NOWEGO BURMISTRZA,NA KTÓREGO GŁOSOWAŁEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eskulap napisał:
Ludziska, jadąc dziś busem usłyszałem rozmowę dwóch Panów,i jeden z nich chwalił się jak to budują kolalicję dla nowego Burmistrza, wyciągnąć chcą wartościowych ludzi z przeciwnej strony no, nawet obecnego Przewodniczącego i to że nowemu Burmistrzowi chcą podnieść wynagrodzenie, bo trza kampanię spłacać!!! Masakra, szkoda gadać...a miało być inaczej...
To było do przewidzenia. Naprawdę spodziewaliście się czegoś innego? Nowi starzy są w radzie, przecież trzeba się z nimi dogadać, Włodarczyk nie Don Kichot A szeroko zakrojona kolorowa kampania plus gazetki na cud miód błyszczącym papierze Was nie zastanowiła? Wiecie ile na to trzeba kasy? Jak komuś się wydawało, że były burmistrz to brał "niewiarygodną" kasę na stołku, a ten będzie zasuwał w czynie społecznym to się grubo pomylił sądzę. Czas pokaże co z tego wyniknie, ale tak naprawdę to nic nie jest tylko białe albo tylko czarne, a już na pewno nie w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
To było do przewidzenia. Naprawdę spodziewaliście się czegoś innego? Nowi starzy są w radzie, przecież trzeba się z nimi dogadać, Włodarczyk nie Don Kichot A szeroko zakrojona kolorowa kampania plus gazetki na cud miód błyszczącym papierze Was nie zastanowiła? Wiecie ile na to trzeba kasy? Jak komuś się wydawało, że były burmistrz to brał "niewiarygodną" kasę na stołku, a ten będzie zasuwał w czynie społecznym to się grubo pomylił sądzę. Czas pokaże co z tego wyniknie, ale tak naprawdę to nic nie jest tylko białe albo tylko czarne, a już na pewno nie w polityce.
Oj może nie bedzie źle, a mi sie marzy współpraca wszystkich Radnych z nowym Burmistrzem, by po prostu było normalnie!!! Czubka już nie ma!!!! A nawet w tej PO są porządni ludzie (niewielu ale są), w Lubię Kraśnik też, no i w PISie też - np. P. Misiak, Zając - choć to oni najbardziej teraz targują, ale to polityka - mała to mała ale jednak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierny kibic napisał:
Oj może nie bedzie źle, a mi sie marzy współpraca wszystkich Radnych z nowym Burmistrzem, by po prostu było normalnie!!! Czubka już nie ma!!!! A nawet w tej PO są porządni ludzie (niewielu ale są), w Lubię Kraśnik też, no i w PISie też - np. P. Misiak, Zając - choć to oni najbardziej teraz targują, ale to polityka - mała to mała ale jednak!
nie pracuję w UM ale pracowałem i to co opowiadasz m. berecie to brednie wal sie na ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę , że jak wejdzie Miron na burmistrza to już hasło " uzdrowię Kraśnik " będzie nieaktualne - to będzie reanimacja nieboszczyka a rada miasta zrzuci całą winę na niego , bo to przecież tacy " porządni" ludzie tylko , że Ci porządni pozwalają na rozgrabienie kasy miasta do spodu . pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kampania byla prowadzona z kasy komitetu wyborczego a co do rady burmistrza nowego ocenimy jak bedzie narazie glupoty gadaja ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie takie te ulotki drogie, jak się niektórym wydaje. Im więcej - tym taniej za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Limit na kampanię Burmistrzową, to jak wyliczyłam ok 17000 zł - czy którys z Kandydatów w tym limicie sie zmieścił, sprawdzi to PKW - lawety, banery, plakaty, ulotki, gazety, namioty - mało coś tej kaski, a racja że im więcej ulotek tym taniej, ale nie tak że za 10000 zapłacisz 5000 zł, a za 15000 zapłacisz 3000 zł. - kolego nie wmawiaj ludziom niczego, kasy poszło dużo, limity na pewno przekroczone, więc zoabczymy jak wyjdzie rządzenie nowemu Burmistrzowi, a co do tej niby niezależnej - hahahahah - to się zmyła na ten czas, a jaj to ona nie ma, bo z Cz. taki deal przed wyborami zrobiła że hoho, ale to inna bajka... zobaczymy jak będzie głosować, czy jak PIS, czy jak sama uważa, czy jak rządząca koalicja, tak naprawdę jedno jest pewne: nie ma babka swojego zdania, wykonuje posłusznie polecenia - tylko czyje: Członki, Stawiarka, czy jeszcze tam kogoś? A że ludzie gadają to je racja, a jak p. Zając się obnosi z tym że już większość ma, to chyba już kogoś kupili..... szkoda gadać.....wstyd i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
Limit na kampanię Burmistrzową, to jak wyliczyłam ok 17000 zł - czy którys z Kandydatów w tym limicie sie zmieścił, sprawdzi to PKW - lawety, banery, plakaty, ulotki, gazety, namioty - mało coś tej kaski, a racja że im więcej ulotek tym taniej, ale nie tak że za 10000 zapłacisz 5000 zł, a za 15000 zapłacisz 3000 zł. - kolego nie wmawiaj ludziom niczego, kasy poszło dużo, limity na pewno przekroczone, więc zoabczymy jak wyjdzie rządzenie nowemu Burmistrzowi, a co do tej niby niezależnej - hahahahah - to się zmyła na ten czas, a jaj to ona nie ma, bo z Cz. taki deal przed wyborami zrobiła że hoho, ale to inna bajka... zobaczymy jak będzie głosować, czy jak PIS, czy jak sama uważa, czy jak rządząca koalicja, tak naprawdę jedno jest pewne: nie ma babka swojego zdania, wykonuje posłusznie polecenia - tylko czyje: Członki, Stawiarka, czy jeszcze tam kogoś? A że ludzie gadają to je racja, a jak p. Zając się obnosi z tym że już większość ma, to chyba już kogoś kupili..... szkoda gadać.....wstyd i tyle
M.oże członkę,on jest sprzedajny i zawsze przy korycie.A jeśli tak to idźcie wszyscy do diabła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drukarz napisał:
Nie takie te ulotki drogie, jak się niektórym wydaje. Im więcej - tym taniej za sztukę.
a jeszcze jak się je kseruje w pracy na firmowym sprzęcie i papierze no i za prąd nie płaci bo płacą wszyscy to wychodzi całkiem tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tu powariowaliście...od dwóch tygodni śledzę to forum... ludzie opanujcie się...same wyzwiska...epitety..brak szacunku...ludzie powariowaliście...nie znając osobiście osób przez was wyzywanych operujecie takim chamstwem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśnik zawriował napisał:
Wszyscy tu powariowaliście...od dwóch tygodni śledzę to forum... ludzie opanujcie się...same wyzwiska...epitety..brak szacunku...ludzie powariowaliście...nie znając osobiście osób przez was wyzywanych operujecie takim chamstwem...
Jest tu trochę chamskich odzywek, tak samo jak na LKR.pl w tym samym temacie. Ja jak widzę takie wpisy to mijam. Trochę przykro, że w tak poważnym temacie, brak u niektórych kultury. Ale nie uogólniaj. Nie ma tu samych wyzwisk i nie wszyscy powariowali. A można się tu ciekawych rzeczy dowiedzieć, o których mieszkaniec Kraśnika chciałby (i powinien) wiedzieć. Takich, których nie podaje KTV, ani oficjalna strona internetowa miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśnik zawriował napisał:
Wszyscy tu powariowaliście...od dwóch tygodni śledzę to forum... ludzie opanujcie się...same wyzwiska...epitety..brak szacunku...ludzie powariowaliście...nie znając osobiście osób przez was wyzywanych operujecie takim chamstwem...
Popieram, masz zupełną rację. Ale widocznie chamem łatwo być, szczególnie anonimowym, przed monitorem. Chociaż nie dotyczy to wszystkich, jak ktoś wyżej zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście język jest tu zbyt ostry, ale z drugiej strony jak ma ludzi szlag nie trafiać skoro słyszą, że Wielki Czu w powyborczym tygodniu podpisuje intratne kontrakty z żoną, przyjaciółmi oraz przyjaciółmi przyjaciół. Podnosi pensje i przyznaje premie, żeby tylko tamci miękko wylądowali. To się nazywa chyba przestępstwo, a w każdym razie brak zasad moralnych, etyki oraz jakichkolwiek skrupółów w grabieniu zadłuzonego miasta. No bo przecież: "Dla ludzi - Piotr Czubiński" Nie było napisane, dla których...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...