Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę na zdjęciu prawdziwy polski Janusz. Teraz jak nic nie może to będzie pomagał, a jak mógł to nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście zapracowali na dobrą opinie o Was, nie byli skorumpowani, to Dziewczyny przyjeżdżałyby z lublina tu w LKR rodzić. Sama jestem w Ciąży i jak czytam jakie to wielkie kieszenie mają lekarze krasniccy to sama uciekam z porodem, bo nie zamierzam narażać życia ani mojego ani dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze dziecko rodzilam w lublinie, bo również naczytalam sie opini. Drugie dziecko urodzilam w Krasniku bo nie dojechalabym do Lublina. Przy porodzie o ile sie bie myle byla polozna o imieniu Magda i musze powiedziec ze bylam zadowolona. Sądzę ze problemem malej liczyby porodow raczej tkwi w lekarzach ginekologach. Fakt jest ze porodowka w krasniku rowniez wymaga renowacji bo do szpitala na staszica duzo mu brakuje ale nie jest teagedia. Nalezy zatrudbic nowych lekarzy ginekologow, ale mlodych bo mlodzi maja calkiem inne podejscie do pacjenta niz starsi. Polozne w krasniku sa spoko i tak na prawde one odwalaja cala robote. I jeszcze raz podkresle trzeba przeznaczyc pieniadze na remont i bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba i wstyd, niedługo wszystko zlikwidują, moje dzieci rodziły się w Kraśniku i była bardzo dobra opieka. Ciekawe ile kobiet z powiatu kraśnickiego nie zdąży dojechać do szpitala oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów, może radni PIS będą odbierać porody na trasie. Oddział szpitalny to nie fabryka że ma przynosić dochody, my za to płacimy a nie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...