Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w bloku w Kraśniku. Ewakuowali mieszkańców

Utworzony przez #, 14 stycznia 2015 r. o 12:04 Powrót do artykułu
No tak , zabrali śmigłowcem jedną osobę żeby była podkładka za pokrycie kosztów przylotu ? Kiedyś jak i teraz - nie ma pustych przejazdów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje zdjęcie :-) poniżej link do filmu nagranego osobiście: https://www.youtube.com/watch?v=DSrQN-N4FiY  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak , zabrali śmigłowcem jedną osobę żeby była podkładka za pokrycie kosztów przylotu ? Kiedyś jak i teraz - nie ma pustych przejazdów .
ale ty głupi jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty głupi jesteś. chyba lepiej jak na oparzeniówkę trafi nawet z banalnymi operzeniami IDIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moher owa babka postawiła świeczke zapaloną w oknie i polazła w miasto. A patron cudu nie uczynił i się sfajczyło.  szkoda kobity mimo wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bardzo ciekawe kogo tym podnośnikiem "ratowali"!? mnie też wyprowadzali z tego bloku,po klatce pełnej dymu,bez maski,bez niczego... ochotnicza straż pożarna jest bardziej zorganizowana niz ta "zawodowa".która była na miejscu. straszna była ich ta akcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bardzo ciekawe kogo tym podnośnikiem "ratowali"!? mnie też wyprowadzali z tego bloku,po klatce pełnej dymu,bez maski,bez niczego... ochotnicza straż pożarna jest bardziej zorganizowana niz ta "zawodowa".która była na miejscu. straszna była ich ta akcja!
No to zaspokoję twoją ciekawość - ratowali rodziny z małymi dziećmi z czwartego piętra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zaspokoję twoją ciekawość - ratowali rodziny z małymi dziećmi z czwartego piętra.
Ha ha ! Z tego co wiem to Ci z czwartego piętra też schodzili na piechotę bez masek i nikt nie kwapił się wcześniej ich ratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ciebie sprowadzali na dół to srałeś po gaciach a na dole nie wiedziałeś w co ich całować z wdzięczności że ciebie sprowadzili a teraz jesteś takim zayebistym znawcą tematu i obsmarowujesz ich. zaorać zasrany fabryczny razem z wieśniakami co tam mieszkają!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zaspokoję twoją ciekawość - ratowali rodziny z małymi dziećmi z czwartego piętra.
Tak sie składa,że mnie sprowadzali z dzieckiem z czwartego piętra po klatce.Nawet maski dla dziecka nie było. Zastanawiam się po co był ten podnośnik skoro nikomu nie pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa,że mnie sprowadzali z dzieckiem z czwartego piętra po klatce.Nawet maski dla dziecka nie było. Zastanawiam się po co był ten podnośnik skoro nikomu nie pomógł,a rozpisują się,że dwie osoby tym uratowali.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...