Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Odcinki też tak zabezpieczone, że wystarczy zajrzeć do środka i wszystko widać. "RODO"
 Odpocznij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za info w tym roku Brak Śledzia w Solidarności aż dziw bierze bo podano info  że wszystko  przez trudne warunki lokalowe w Świetlicy Zakładowej tylko Dziwne są Pokoje Śniadań dość spore i tam można zorganizować takie Spotkanie. Każdy wie dlaczego nie organizuje się tego spotkania, ponieważ było by za dużo pytań dość nie wygodnych a wiadomo że krasomówca z niego nie jest za dobry a wręcz nijaki. Dziękujemy Serdecznie widać pracownicy będą musieli sami się zorganizować bo ten co miał rzekomo zrzeszać dał kolejny raz Ciała i to juz nie pierwszy raz oraz zapewne nie ostatni. Zarząd Związku gdyby nie wyszło to na światło Dzienne bawił by się w Music Cafe bo jest co świętować. Dobrze że wpisałem się z tego dzięki temu sam uzyskałem podwyżkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za info w tym roku Brak Śledzia w Solidarności aż dziw bierze bo podano info  że wszystko  przez trudne warunki lokalowe w Świetlicy Zakładowej tylko Dziwne są Pokoje Śniadań dość spore i tam można zorganizować takie Spotkanie. Każdy wie dlaczego nie organizuje się tego spotkania, ponieważ było by za dużo pytań dość nie wygodnych a wiadomo że krasomówca z niego nie jest za dobry a wręcz nijaki. Dziękujemy Serdecznie widać pracownicy będą musieli sami się zorganizować bo ten co miał rzekomo zrzeszać dał kolejny raz Ciała i to juz nie pierwszy raz oraz zapewne nie ostatni. Zarząd Związku gdyby nie wyszło to na światło Dzienne bawił by się w Music Cafe bo jest co świętować. Dobrze że wpisałem się z tego dzięki temu sam uzyskałem podwyżkę
 Wstyd i hańba to twoje pismo.Widać gołym okiem że do szkoły miałeś"pod górkę",a już na pewno wagarowałeś na lekcjach j.polskiego.Poza tym jak "wpisałeś sie z tego"(rozumiem że ze związków)to sprawy związkowe nie powinny cię w takiim stopniu już interesować-czy bedzie"śledzik" czy go nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesują mnie sprawy Związku, a to ze odeszłem z niego to tylko i wyłącznie wina tego Bladego Przewodniczącego który wszystko przyklepuje co tylko mu dają do podpisania. Śledzik i Jajeczko to symbol jedności jak tego nie potrafi zorganizować to pokazuje ludziom że nie nadaje się do niczego a zrzucanie winy na to ze trudne warunki na świetlicy to tylko i wyłącznie mydlenie oczu Załodze. Składki ludzie płacą a tu ani pomocy ani takich spotkań które mają jednoczyć Załogę poprostu Zero. Miejsce na Śledzia jest bo przecież są dwa pokoje Śniadań ale nie tu jest strach ze ludzie będą zadawać niewygodne pytania a tu trzeba mieć KOCHONES żeby stanąć przed ludźmi i powiedzieć Nawalilem. Zapisze się do Związku jak będzie Mocny kandydat na Przewodniczącego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już żaden nowy przewodniczący nie będzie w stanie zjednoczyć ludzi w przyszłości do wspólnej walki o lepszy byt i płace. Marzliśmy wszyscy przed bramą, podjęliśmy decyzję że walczymy do końca a oni (przewodniczący)w ostatniej chwili bez uzgodnienia z nami podpisali wszystko co im zarząd podstawił pod nos. Związki w THP kojarzą sie teraz tylko ze sprzedawczykami i obrońcami racji zarządu a nie załogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy nom bufet otworzo bo ni mom co żryć, a tyroć trza :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bufetu nie będzie podobno Związki Zawodowe zakwestionował to miejsce ale Parodia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki won z fabrycznyh stron ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów straszą że nie ma zamówień a każą przychodzić w soboty do pracy. Kolejny blef by nie dać nam premii od sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowo zatudniony też nie ogarnia przelewów.Gdzie jest ku...a wypłata .Nauczyli nas na czwarty dzień roboczy po wolnym.Chcą nas oskubać na premi ?Jak w grudniu.Nie ma zamówień a w soboty jeb..c trzeba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak japan rządził to była dyscyplina na górze też i wypłata była na czas teraz bezkrólewie zero premi wyjdzie wszystko w praniu związki i złodzieje polecą.Smigol mam nadzieję że to czytasz panie s wydmuszko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak japan rządził to była dyscyplina na górze też i wypłata była na czas teraz bezkrólewie zero premi wyjdzie wszystko w praniu związki i złodzieje polecą.Smigol mam nadzieję że to czytasz panie s wydmuszko,
 Też jestem zdania, że za żóltego było "lepij"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to zobaczycie co będzie się Działo Sodoma i Gomora. Juz przyjeżdża szef i co znowu zagania się ludzi do Mycia Maszyn Opryskiwaczem do Kwiatków za nic was mają. Śmiech na sali Dymani na każdym kroku a Związki Zawodowe cichutko siedzą i przytakuja na wszystko co im się podsowa pod nos. Grudzień Dymani byliśmy na zapomogach śmieszne progi które miały na celu skłucić Załogę ba nawet dzieci były traktowane jak by były gorszego sortu ale cóż karawana jedzie dalej a Psy no cóż szczekają i czczekac będą dalej takie jest życie zwykłego szarego robotnika a Pany się Bawią i będą to czynić dalej tylko z jeszcze większym animuszem będą się śmiać prosto w oczy.  P.S  Przelewy spokojnie dojdą tylko co z tego Premii brak jesteśmy Jaroszami tego zakładu  Pozdrawiam wasz uniżony Sługa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką to trzeba być świnią, żeby się wysrać i nawet wody po sobie nie spuścić ? Fuuuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak sranie w porcelanie o poranku. Mniam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszędzie klozet zasrany będzie! Zawsze i wszędzie draska na kiblu też będzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszędzie klozet zasrany będzie! Zawsze i wszędzie draska na kiblu też będzie
 Powtórz ten wyczyn w domu,mistrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W notatce ze spotkania zarządu ze związkami napisano, Że tylko 15% z wykonanego planu będzie sprzedana, palet z zapakowanymi kulkami już nie ma gdzie stawiać więc po co praca w soboty !? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam czekam na Niedziele zebysmy jeszcze pracowali jestem bardzo chetny nie mam rodziny ani zony więc bardzo chetnie przeprowadzę się do TN podobno maja wolne lokale ktore mogą za adaptować na pokoje mieszkalne więc czemu nie skorzystać czekam na propozycję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka straszenie zwolnieniami jest nagminne .Ale za robotę jeden z drugim się nie weźmie, bo on jest od pilnowania.Pan I Mirek z D daje przykład .Nie ma roboty na kuciu idzie na pakowanie.Podpisaliscie dokument jak straszycie ludzi to do was wróci.Trzeba być czasem po prostu człowiekiem .Poklepać po plecach a nie stać w gacie i ludzi straszyć jak samemu się nie jest kryształowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...