Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Witam. To ile na rączke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Form   nike roshe   a   nike outlet   contrast talkabout Moto   retro jordans   E3 effectiveness   Michael Kors Handbags On Sale   or.   baseball jerseys  Motorola   nike free run   Moto   moncler jacket   G4   montblanc online   do   beats by dre sale   vs,   cheap moncler   Lenovo buzz K5 against.   air max  "Lauren   cheap beats headphones   had   nike free run   a   air max   major affect of   beats by dre sale   great   jordan shoes   employment, Way   moncler padded jacket   more   moncler   compared with the   nike roshe run   actual   new jordans   actually is   cheap beats headphones   persuaded,   moncler store   Matthew   cheap jordans   pointed   nike shoes   out. "I   nike outlet   presume   air max 95   gazing   mont blanc sale   at   retro jordans   the   cheap beats by dr dre   actual operate   jordan 11   as   jordans for cheap   well   nike shoes   as   new jordans   the   jordans for cheap   motivation   moncler clothing   ultimately   under armour outlet  provide   cheap under armour   a   beats by dre   great example   nike roshe run   in my   nike shoes  circumstances not in observations,   louboutin shoes   But   nike factory store   also   nike air max 90   in   nike outlet   whatsoever   cheap basketball jerseys   be   nike roshe   being   nike air max 2017   achieving   Yeezy Boost 350 Price   at   Yeezy Boost 350 For Sale   this   beats headphones   point.   air max   We   nike roshe run   had been   adidas outlet   very   jordan 11   cheap   Yeezy Shoes   with one another at   nike roshe run   an   moncler sale   early  beats by dre   age in   moncler womens   each   nike free 5.0   phase: Features,   black moncler coat   Gaming,   adidas originals   Games.   nike free 5.0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do ręki to do buzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się dociskanie ludzi na maszynach. Porażka. Szukają kandydatów do zwolnień. Nadzór zaczyna pokazywać ciemną stronę swojej głupoty. Zamiast rozwiązywać problemy i pomagać pracownikom maszynowym lepiej ich karać - tak łatwiej i bez zaangażowania można napunktować u kierownika czy zarządu. Panie kontrolny obecnej 3 zmiany - w twojej kwestii tylko jedno zdanie - jabłko padło bardzo, bardzo daleko od jabłoni. Twój Szanowny Staruszek był mega gościem a ty mu nawet do pięt nie dorastasz zarówno jeżeli chodzi o podejście do ludzi, jak i znajomość specyfiki pracy. Jesteś jedną wielką porażką i żenadą. Drzeć japę to możesz w domu, lizusie.
 Cóż komenatrz tylko jeden do rzeczonego "specjalisty" - jak mawia klasyk - "kto się qrwą urodził, skowronkiem nie zdechnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami sobie źle zrobicie, urlopy juz sie zaczeły i nic się nie zmieni zaraz beda zwolnienia nic na to nie poradzicie będą bo są nie uniknione jedynie co to mozecie z godnością pozegnać sie z kolegami i stanowiskiem pracy. Każdy wie jak jest... a włancznie w to rodzin to ze twoj staruszek był taki czy owaki ze mu do piet nie dorastasz to malo chyba Normalne. Miejcie podejscie inne do tego wszystkiego bo sami siebie nawzajem zagryziecie a to nie o to chodzi kazdy zaraz bedzie kazdego gryzł, Ludzie to wszystko jest takie przewidywalne najwieksi krzykacze najwiecej ida i z ucha strzelaja aby nasluc***a i chodza donosza do biura i Kierownictwa dawno czegos takiego nie widzialem zero godności aby sami siebie upodlicie, Ciekawe czy będziesz umiał jeden z drugim spojrzec przy lustrze w twarz sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile na święta dają? Ktoś... Coś...? Wie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla bezkarności kleru-proponuję wstukać na facebook
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie dla darmozjadów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wysłali mnie na Urlop po co mi ten urlop teraz...? Urlop jest dla pracownika, nie ma komu się żalić Brak słów. Inni dostali propozycje Pracy w Namiocie a ja się pytam czemu nie mam takiej propozycji ??? Poraz kolejny Miecio mnie załatwił bez Mydła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wysłali mnie na Urlop po co mi ten urlop teraz...? Urlop jest dla pracownika, nie ma komu się żalić Brak słów. Inni dostali propozycje Pracy w Namiocie a ja się pytam czemu nie mam takiej propozycji ??? Poraz kolejny Miecio mnie załatwił bez Mydła
 Bo nie wysyłali obiboków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wysłali mnie na Urlop po co mi ten urlop teraz...? Urlop jest dla pracownika, nie ma komu się żalić Brak słów. Inni dostali propozycje Pracy w Namiocie a ja się pytam czemu nie mam takiej propozycji ??? Poraz kolejny Miecio mnie załatwił bez Mydła
Bo nie wysyłali obiboków
 Czyli tez ciebie nie wyslali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wysłali mnie na Urlop po co mi ten urlop teraz...? Urlop jest dla pracownika, nie ma komu się żalić Brak słów. Inni dostali propozycje Pracy w Namiocie a ja się pytam czemu nie mam takiej propozycji ??? Poraz kolejny Miecio mnie załatwił bez Mydła
Bo nie wysyłali obiboków
Czyli tez ciebie nie wyslali
 Miałem propozycje ale nie chciałem opuszczać mojego ukochanego miejsca pracy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany się rozplęgły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się Rozplegly Barany bo nie widzę ? Weź się za robotę a nie piszesz w pracy osiolku to można sprawdzić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszego maja świętowała robotnicza hołota, czy też wypięła się na swoje swięto i zawzięcie wyrabia za inteligencję pracującą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie jest aktualizowany wykres dotyczący reklamacji !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i firma zafundowała nam kolejny przymusowy urlop. Hu... strzelił planowaną przerwę wakacyjną. Jak zwykle zarząd nie trzyma się ustaleń rocznego kalendarza pracy. Wszystko pod siebie i pod większe zyski. A gdzie są te wypracowane przez kilka lat zyski byśmy teraz mogli zbilansować straty? Włosi przejedli? A zarząd dalej włazi im w tyłki nie licząc sie z załogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie nastały upały ale jednak brak wody tak jak to inne firmy oferują i dbają o pracowników swoich. Widać u nas oszczednosci gołym okiem na hali brak wentylatorów gdzie się podziały ? Podobno wieść niesie ze są na pompach stacji chlodziw i tam spełniają rolę studzenia nafty. Kolejne pytanie teraz gdzie są związki zawodowe znowu siedzą cichutko tak jak Bóg przykazuje bo po co się wychylac trzeba uważać żeby kogoś nie urazić. Dobrze ze chodź trochę na 3 zmianie było chłodniej. Związki zawodowe do roboty nie widzicie tej sytuacji czy trzeba paluszkiem pokazać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam brak wody i gorąco na hali byle nam kolejnyh etatów kierowniczych przybywało. Na miejsce jednego powstaje dwa kolejne. Takie oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam brak wody i gorąco na hali byle nam kolejnyh etatów kierowniczych przybywało. Na miejsce jednego powstaje dwa kolejne. Takie oszczędności.
 Taaaak?Podziel sie niusem ,kto za kogo i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 19 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...