Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z korkiem od Ciecierzyna do Wandzina i na odwrót, tzw Niemce, vel Białystok?? Niech tam sobie postoi i nie gna na kogutach to sobie fotek napstryka i pochwali sukcesami poprzedników, w końcu z PO wyrasta jak te ,,sukcesy" Na szczęście to ostatnie podrygi PiS bo ludzie widzą co to za ekipa, PO a'la Toruń bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
  Z czego ma się tłumaczyć jak on jest tylko marionetką i nie wie o co chodzi. Decyzje zapadają u górali pod górą Synaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące możliwości?? To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące możliwości??  To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
 Największy (jak widać) problem z Kościołem Katolickim mają niewierzący - jak się w coś nie wierzy, to po co w tym temacie zabierać głos ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga jest ekonomicznie nieuzasadnioną pomocą naszego państwa dla portów w Kaliningradzie i Kłajpedzie! Oba są o wiele tańsze od Trójmiasta i tylko problemy komunikacyjne zamykały je dla kontrahentów skazanych na dostawy bałtyckimi drogami morskimi. Białoruś, Słowacja, Czechy i Węgry na tym skorzystają, a Gdańsk i Gdynia stracą! Ale przecież stać nas na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...