Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 czerwca 2021 r.
17:56

Premier w Niedrzwicy: Via Carpatia to jedna droga, ale tysiące nowych możliwości

Autor: Zdjęcie autora x-news/TVN24
0 7 A A

Jednym z punktów wizyty szefa rządu w województwie lubelskim była budowa drogi S19.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek Mateusz Morawiecki był w Świdniku, Lublinie i Niedrzwicy Dużej. W tej ostatniej miejscowości premier przyglądał się budowie trasy ekspresowej, części międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

- Via Carpatia jest po to, żeby tworzyć nowe miejsca pracy na całej długości 700-kilometrowego odcinka od północnej granicy Polski do południowej, bo będzie ta droga przebiegała przez pięć województw - powiedział premier.

Zobacz także. Premier Mateusz Morawiecki w Fabryce Cukierków Pszczółka

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam_z_Lublina / 21 czerwca 2021 r. o 22:43
+28
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
Avatar
tadek68 / 21 czerwca 2021 r. o 18:15
+26
A co z korkiem od Ciecierzyna do Wandzina i na odwrót, tzw Niemce, vel Białystok?? Niech tam sobie postoi i nie gna na kogutach to sobie fotek napstryka i pochwali sukcesami poprzedników, w końcu z PO wyrasta jak te ,,sukcesy" Na szczęście to ostatnie podrygi PiS bo ludzie widzą co to za ekipa, PO a'la Toruń bis.
Avatar
Kroll / 21 czerwca 2021 r. o 22:22
+23
A czy Pinokio dostał lanryna czy mętówke? Bo jak głosi legenda już jako kilkuletni chłopiec zajadał się lanrynami po spaleniu 14 ubeckich radiowozów.
Avatar
centus / 22 czerwca 2021 r. o 16:48
+1
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
  Z czego ma się tłumaczyć jak on jest tylko marionetką i nie wie o co chodzi. Decyzje zapadają u górali pod górą Synaj
Avatar
hektolitr / 26 czerwca 2021 r. o 23:31
0
Tysiące możliwości??  To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
 Największy (jak widać) problem z Kościołem Katolickim mają niewierzący - jak się w coś nie wierzy, to po co w tym temacie zabierać głos ?
 Największy (jak widać) problem z Kościołem Katolickim mają niewierzący - jak się w coś nie wierzy, to po co w tym temacie zabierać głos ? rozwiń
Avatar
tadek68 / 26 czerwca 2021 r. o 15:05
0
Tysiące możliwości?? To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
Tysiące możliwości?? To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż... rozwiń
Avatar
Max... / 27 czerwca 2021 r. o 15:09
-1
Ta droga jest ekonomicznie nieuzasadnioną pomocą naszego państwa dla portów w Kaliningradzie i Kłajpedzie! Oba są o wiele tańsze od Trójmiasta i tylko problemy komunikacyjne zamykały je dla kontrahentów skazanych na dostawy bałtyckimi drogami morskimi. Białoruś, Słowacja, Czechy i Węgry na tym skorzystają, a Gdańsk i Gdynia stracą! Ale przecież stać nas na to!
Avatar
Max... / 27 czerwca 2021 r. o 15:09
-1
Ta droga jest ekonomicznie nieuzasadnioną pomocą naszego państwa dla portów w Kaliningradzie i Kłajpedzie! Oba są o wiele tańsze od Trójmiasta i tylko problemy komunikacyjne zamykały je dla kontrahentów skazanych na dostawy bałtyckimi drogami morskimi. Białoruś, Słowacja, Czechy i Węgry na tym skorzystają, a Gdańsk i Gdynia stracą! Ale przecież stać nas na to!
Avatar
hektolitr / 26 czerwca 2021 r. o 23:31
0
Tysiące możliwości??  To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
 Największy (jak widać) problem z Kościołem Katolickim mają niewierzący - jak się w coś nie wierzy, to po co w tym temacie zabierać głos ?
 Największy (jak widać) problem z Kościołem Katolickim mają niewierzący - jak się w coś nie wierzy, to po co w tym temacie zabierać głos ? rozwiń
Avatar
tadek68 / 26 czerwca 2021 r. o 15:05
0
Tysiące możliwości?? To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż pokaże klasę i dojdzie do miliarda.. i hodowli danieli lub krokodyli.. Ale jak utyje jeszcze paryę kilo to jak nic.. pęknie.. i przyjdzie kolejny odkrywca.. Nie ogłądałem filmu K..ler, tylko trailery, bo mam to na żywo w oryginale ..
Tysiące możliwości?? To tekst mojego proboszcza, kiedy objąl parafię 4 lata temu rzekł: ,, tu jest tak duża i zamożna parafia, odkryłem, że jest tu dużo nowych możliwości.." W pół roku utył 40 kilo, waży już ze 130.. Nowe autko (używane)kupił za ok 0,5 miliona i w garażu ukrył, a jeździ ..starym oplem. Ciągłe zbiórki na remont 20 metrów ogrodzenia w toku, miało kosztować 75 tys. Potem zrobiło się 1,2 miliona, teraz to niby 3,5 mln i dalej nie zrobione, trochę cegiel i 3 drewniane sosnowe kratki (przęsła) rozmiar jak w oknie.. Czekam aż... rozwiń
Avatar
centus / 22 czerwca 2021 r. o 16:48
+1
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
  Z czego ma się tłumaczyć jak on jest tylko marionetką i nie wie o co chodzi. Decyzje zapadają u górali pod górą Synaj
Avatar
Adam_z_Lublina / 21 czerwca 2021 r. o 22:43
+28
Ciekawe czy wytłumaczył się w Świdniku, dlaczego jeszcze nie ma obiecanego zamówienia na śmigłowce dla armii?
Avatar
Kroll / 21 czerwca 2021 r. o 22:22
+23
A czy Pinokio dostał lanryna czy mętówke? Bo jak głosi legenda już jako kilkuletni chłopiec zajadał się lanrynami po spaleniu 14 ubeckich radiowozów.
Avatar
tadek68 / 21 czerwca 2021 r. o 18:15
+26
A co z korkiem od Ciecierzyna do Wandzina i na odwrót, tzw Niemce, vel Białystok?? Niech tam sobie postoi i nie gna na kogutach to sobie fotek napstryka i pochwali sukcesami poprzedników, w końcu z PO wyrasta jak te ,,sukcesy" Na szczęście to ostatnie podrygi PiS bo ludzie widzą co to za ekipa, PO a'la Toruń bis.