Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marysieńka napisał:
Na tym forum tp pełno jakichs niedowartościowanych polonistek, które chyba próbują podreperowac swoją miernotę w nauczaniu za jaka biorą pieniądze.
Za to ty taką elokwencją się wykazujesz że aż musieli cię wywalić z lkr.pl żebyś średniej tam nie zawyżała. Teraz tutaj próbujesz mądrzejszą od wszystkich udawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za to ty taką elokwencją się wykazujesz że aż musieli cię wywalić z lkr.pl żebyś średniej tam nie zawyżała. Teraz tutaj próbujesz mądrzejszą od wszystkich udawać?
Cos Ci sie jebło gosciu, forum nie jest formą konkursu literackiego, żeby na nich wykazywac sie elokwencją. A wraz z nowa władzą nastała moda na uzdrawiania w Krasniku, to i LKR nie chcąc byc gorszy podjął decyzję podleczenia kompleksów niektórych swoich uzytkowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd LKR jest dostępne dla zalogowanych wielu pieniaczy się pogubiło i pod 10 nikami pisze :-) a że redaktorzy lkr sprzedają adresy IP to też wiadomo - więc mądrzy kraśniczanie - uważajcie na LKR, oni jeszcze nie tak dawno służyli P.Cz a teraz służą obecnej władzy! Wstyd! Wstyd! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli po złym panie gorszy nastał.Mamy czasy totalnej inwigilacji,chłopcy Stawiaski, Włodarczyk i Dubiel w Stalina bawią sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośc napisał:
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność. Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła. Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim. Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność. Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła. Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim. Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oswiecony napisał:
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo. Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze. Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę. Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą. Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo. Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze. Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę. Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą. Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
Wsadzanie swoich ludzi nie jest normalnością, gdyz w takim przypadku nikt spoza zamkniętego grona wybranców nie ma nawet najmniejszej szansy wykazania sie, ze moze byc lepszy od nich. Ale takim samym podejsciem jak Twoje odznaczał sie Czubinski. I za to nie tylko był krytykowany przez ludzi popierających Włodarczyka, ale on sam wszędzie gdzie tylko mógł wytykał to swojemu poprzednikowi i obiecywał to zmienić, a po objęciu władzy zaczął postępować identycznie. I w tym zamyka sie sedno sprawy, że krytykę i okłamywanie społeczenstwa wykorzystał tylko do objęcia władzy. Gdy tym czasem mieszkancy mogli mu zawierzyc , że oni sami lub ich dzieci dostaną szanse w tym miescie, on nie ogłaszając zadnych konkursów na stanowiska urzędnicze, a tylko przyjmując samych swoich po znajomości pokazuje jeszcze bardziej swój olewając stosunek do mieszkanców od Czubinskigo, ktory chociaż stwarzał jakies pozory. I jak dla mnie nic sie nie zmieniło. I jak na razie brakuje tych zarzutów o marnotrawienie publicznych pieniędzy, a w zastepstwie tylko przyjmowanie łapówek od ludzi, którzy szukali szansy wybicia sie. A jesli marnotarwienie pieniędzy na samych krzyku ma sie opierac, to i dzisiaj w wielu przypadkach mozna go podnosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju myślę że niewłaściwe jest Pana porównanie gdyż przytacza Pan tylko kilka negatywnych działań Czubińskiego, zapominając zupełnie o tym co dobrego zrobił dla Kraśnika. Ja wiem że trudno przyznać się do tego dzisiejszej władzy ale to porównanie wypada miernie dla Stawiarskiego (bo tak naprawdę to on pociąga za sznurku marionetek w UM). Nie można swojej władzy opierać jedynie na donosach, utyskiwaniu na poprzednika. My Kraśniczanie wybieraliśmy Burmistrza czyli gospodarza a nie oskarżyciela, pieniacza i niekompetentnych ludzi – w tym kontekście nowa władza nas oszukała. O ile pamiętam obiecywano nam uczciwość w działaniu o co mamy: 1. Ukrywanie informacji o nowo zatrudnionych na stronie UM 2. Ustawianie konkursów (KPWiK, MOPS) 3. Podejrzane błędy w oświadczeniach majątkowych wicka. 4. Kontynuowanie ukraińskich (komentowanych przed wyborami) wojaży 5. Brak działań gospodarczych Czy całe 4 lata chcecie rządzić opierając się na doniesieniach medialnych i zwalczaniu „czarownicy”? A gdzie zwykła praca? Gdzie porządek na ulicach? I w końcu czy mamy burmistrza czy to poseł Stawiarski rządzi z drugiego fotela bo ten którego wybraliśmy wybrał zawód lekarza? Kontrowersyjny jest też Pan Dubel. Będąc dyrektorem SP3 sam zrobił błędy w słynnej subwencji oświatowej a teraz udaje aniołka. Będąc dyrektorem jednoczenie pracował w technikum a teraz innych rozlicza. Wypomina wyjazdy Czubińskiemu a tak naprawdę sam z nim jeździł. Już po poprzednich wyborach przegranych dla PIS Poseł Stawiarski obiecał mu że jak zacznie donosić na swojego ówczesnego przełożonego zrobi go zastępcą burmistrza-tego dotrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś opowiem o narkotykach . Oglądałam ostatnio pewien znany wam film " szpital" , odcinek 55 w którym , przedstawiono mamę z 17-letnim synem Michałem , która myśli że jej syn , bierze narkotyki , okazało się że jego 17-letni koledzy z jego klasy , dali mu narkotyki , bo się tak zachowywał , jak by był pod wpływem narkotyków, przeklinał , nie słuchał lekarzy , i był przebudzony, agresywny , wszyscy się go bali . Brał narkotyki , a jego mama o tym nie wiedziała. Do szpitala pszywiezli ,  10-letniego Grzegorza , jego mama dała mu narkotyki , bo był agresywny . Jego mamę zamknęli za dawanie dziecku narkotyki , za to że go biła.Tak , miała już 30 lat , była dorosła i nieodpowiedzialna za dziecko . Tak się kończy gdy się używa narkotyki - wszystko się niszczy w życiu , przez narkotyki więc omijaj narkotyki . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...