Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 maja 2011 r.
13:37
Edytuj ten wpis

Prokuratura: Namawiał do podłożenia narkotyków kandydatowi na burmistrza

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 32 A A
Mirosław Włodarczyk wygrał wybory na burmistrza Kraśnika (Jacek Świerczyński / Archiwum)
Mirosław Włodarczyk wygrał wybory na burmistrza Kraśnika (Jacek Świerczyński / Archiwum)

Prokuratura oskarżyła Zbigniewa N., byłego rzecznika Urzędu Miasta w Kraśniku o namawianie znajomej do podłożenia narkotyków Mirosławowi Włodarczykowi, kandydatowi na burmistrza Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Miało to doprowadzić do tego, żeby Włodarczyk zrezygnował z wyborów. Włodarczyk był najpoważniejszym konkurentem Piotra Cz., poprzedniego burmistrza Kraśnika. Wygrał potem wybory.

Zbigniew N. został oskarżony o to, że od września do listopada 2010 roku kilkukrotnie namawiał swoją znajomą do stworzenia fałszywych dowodów, które miały obciążyć Włodarczyka.
- Chodziło o podłożenie kandydatowi na burmistrza leków, narkotyków bądź łapówki, aby spowodować przeciwko niemu postępowanie i zmusić do zrezygnowania z kandydowania - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Zbigniew N. nie przyznał się do winy. Śledztwo w tej sprawie prowadziła prokuratura w Lublinie, która skierowała akt oskarżenia do sądu w Kraśniku.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Chatylion- masakra / 14 lutego 2014 o 22:18
0

Dziś opowiem o narkotykach . Oglądałam ostatnio pewien znany wam film " szpital" , odcinek 55 w którym , przedstawiono mamę z 17-letnim synem Michałem , która myśli że jej syn , bierze narkotyki , okazało się że jego 17-letni koledzy z jego klasy , dali mu narkotyki , bo się tak zachowywał , jak by był pod wpływem narkotyków, przeklinał , nie słuchał lekarzy , i był przebudzony, agresywny , wszyscy się go bali . Brał narkotyki , a jego mama o tym nie wiedziała. Do szpitala pszywiezli , 

10-letniego Grzegorza , jego mama dała mu narkotyki , bo był agresywny . Jego mamę zamknęli za dawanie dziecku narkotyki , za to że go biła.Tak , miała już 30 lat , była dorosła i nieodpowiedzialna za dziecko . Tak się kończy gdy się używa narkotyki - wszystko się niszczy w życiu , przez narkotyki więc omijaj narkotyki . 

Dziś opowiem o narkotykach . Oglądałam ostatnio pewien znany wam film " szpital" , odcinek 55 w którym , przedstawiono mamę z 17-letnim synem Michałem , która myśli że jej syn , bierze narkotyki , okazało się że jego 17-letni koledzy z jego klasy , dali mu narkotyki , bo się tak zachowywał , jak by był pod wpływem narkotyków, przeklinał , nie słuchał lekarzy , i był przebudzony, agresywny , wszyscy się go bali . Brał narkotyki , a jego mama o tym nie wiedziała. Do szpitala pszywiezli , 

10-letniego Grzegorza , jego mama dała m... rozwiń

Avatar
Zbyszek / 11 maja 2011 o 09:37
0
Panie Andrzeju myślę że niewłaściwe jest Pana porównanie gdyż przytacza Pan tylko kilka negatywnych działań Czubińskiego, zapominając zupełnie o tym co dobrego zrobił dla Kraśnika. Ja wiem że trudno przyznać się do tego dzisiejszej władzy ale to porównanie wypada miernie dla Stawiarskiego (bo tak naprawdę to on pociąga za sznurku marionetek w UM). Nie można swojej władzy opierać jedynie na donosach, utyskiwaniu na poprzednika. My Kraśniczanie wybieraliśmy Burmistrza czyli gospodarza a nie oskarżyciela, pieniacza i niekompetentnych ludzi – w tym kontekście nowa władza nas oszukała.
O ile pamiętam obiecywano nam uczciwość w działaniu o co mamy:
1. Ukrywanie informacji o nowo zatrudnionych na stronie UM
2. Ustawianie konkursów (KPWiK, MOPS)
3. Podejrzane błędy w oświadczeniach majątkowych wicka.
4. Kontynuowanie ukraińskich (komentowanych przed wyborami) wojaży
5. Brak działań gospodarczych
Czy całe 4 lata chcecie rządzić opierając się na doniesieniach medialnych i zwalczaniu „czarownicy”? A gdzie zwykła praca? Gdzie porządek na ulicach?
I w końcu czy mamy burmistrza czy to poseł Stawiarski rządzi z drugiego fotela bo ten którego wybraliśmy wybrał zawód lekarza?
Kontrowersyjny jest też Pan Dubel. Będąc dyrektorem SP3 sam zrobił błędy w słynnej subwencji oświatowej a teraz udaje aniołka. Będąc dyrektorem jednoczenie pracował w technikum a teraz innych rozlicza. Wypomina wyjazdy Czubińskiemu a tak naprawdę sam z nim jeździł. Już po poprzednich wyborach przegranych dla PIS Poseł Stawiarski obiecał mu że jak zacznie donosić na swojego ówczesnego przełożonego zrobi go zastępcą burmistrza-tego dotrzymał.
Panie Andrzeju myślę że niewłaściwe jest Pana porównanie gdyż przytacza Pan tylko kilka negatywnych działań Czubińskiego, zapominając zupełnie o tym co dobrego zrobił dla Kraśnika. Ja wiem że trudno przyznać się do tego dzisiejszej władzy ale to porównanie wypada miernie dla Stawiarskiego (bo tak naprawdę to on pociąga za sznurku marionetek w UM). Nie można swojej władzy opierać jedynie na donosach, utyskiwaniu na poprzednika. My Kraśniczanie wybieraliśmy Burmistrza czyli gospodarza a nie oskarżyciela, pieniacza i niekompetentnych ludzi ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:09
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1305057351' post='476706']
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze.

Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę.

Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą.
Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
[/quote]
Wsadzanie swoich ludzi nie jest normalnością, gdyz w takim przypadku nikt spoza zamkniętego grona wybranców nie ma nawet najmniejszej szansy wykazania sie, ze moze byc lepszy od nich.
Ale takim samym podejsciem jak Twoje odznaczał sie Czubinski. I za to nie tylko był krytykowany przez ludzi popierających Włodarczyka, ale on sam wszędzie gdzie tylko mógł wytykał to swojemu poprzednikowi i obiecywał to zmienić, a po objęciu władzy zaczął postępować identycznie. I w tym zamyka sie sedno sprawy, że krytykę i okłamywanie społeczenstwa wykorzystał tylko do objęcia władzy. Gdy tym czasem mieszkancy mogli mu zawierzyc , że oni sami lub ich dzieci dostaną szanse w tym miescie, on nie ogłaszając zadnych konkursów na stanowiska urzędnicze, a tylko przyjmując samych swoich po znajomości pokazuje jeszcze bardziej swój olewając stosunek do mieszkanców od Czubinskigo, ktory chociaż stwarzał jakies pozory.
I jak dla mnie nic sie nie zmieniło. I jak na razie brakuje tych zarzutów o marnotrawienie publicznych pieniędzy, a w zastepstwie tylko przyjmowanie łapówek od ludzi, którzy szukali szansy wybicia sie. A jesli marnotarwienie pieniędzy na samych krzyku ma sie opierac, to i dzisiaj w wielu przypadkach mozna go podnosic.
[quote name='Andrzej' timestamp='1305057351' post='476706']
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.... rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 maja 2011 o 21:55
0
[quote name='oswiecony' timestamp='1305054402' post='476688']
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
[/quote]

Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze.

Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę.

Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą.
Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
[quote name='oswiecony' timestamp='1305054402' post='476688']
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
[/quote]

Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem... rozwiń
Avatar
oswiecony / 10 maja 2011 o 21:06
0
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
Avatar
oswiecony / 10 maja 2011 o 21:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1305053537' post='476680']
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim.

Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1305053537' post='476680']
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz j... rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2011 o 20:52
0
[quote name='Gośc' timestamp='1305040348' post='476596']
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
[/quote]


Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim.

Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
[quote name='Gośc' timestamp='1305040348' post='476596']
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
[/quote]


Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od pospr... rozwiń
Avatar
Gośc / 10 maja 2011 o 17:12
0
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
Avatar
kraśnik / 10 maja 2011 o 08:28
0
czyli po złym panie gorszy nastał.Mamy czasy totalnej inwigilacji,chłopcy Stawiaski, Włodarczyk i Dubiel w Stalina bawią sie.
Avatar
Zyśko / 9 maja 2011 o 21:46
0
Odkąd LKR jest dostępne dla zalogowanych wielu pieniaczy się pogubiło i pod 10 nikami pisze :-) a że redaktorzy lkr sprzedają adresy IP to też wiadomo - więc mądrzy kraśniczanie - uważajcie na LKR, oni jeszcze nie tak dawno służyli P.Cz a teraz służą obecnej władzy! Wstyd! Wstyd! Wstyd!
Avatar
Chatylion- masakra / 14 lutego 2014 o 22:18
0

Dziś opowiem o narkotykach . Oglądałam ostatnio pewien znany wam film " szpital" , odcinek 55 w którym , przedstawiono mamę z 17-letnim synem Michałem , która myśli że jej syn , bierze narkotyki , okazało się że jego 17-letni koledzy z jego klasy , dali mu narkotyki , bo się tak zachowywał , jak by był pod wpływem narkotyków, przeklinał , nie słuchał lekarzy , i był przebudzony, agresywny , wszyscy się go bali . Brał narkotyki , a jego mama o tym nie wiedziała. Do szpitala pszywiezli , 

10-letniego Grzegorza , jego mama dała mu narkotyki , bo był agresywny . Jego mamę zamknęli za dawanie dziecku narkotyki , za to że go biła.Tak , miała już 30 lat , była dorosła i nieodpowiedzialna za dziecko . Tak się kończy gdy się używa narkotyki - wszystko się niszczy w życiu , przez narkotyki więc omijaj narkotyki . 

Dziś opowiem o narkotykach . Oglądałam ostatnio pewien znany wam film " szpital" , odcinek 55 w którym , przedstawiono mamę z 17-letnim synem Michałem , która myśli że jej syn , bierze narkotyki , okazało się że jego 17-letni koledzy z jego klasy , dali mu narkotyki , bo się tak zachowywał , jak by był pod wpływem narkotyków, przeklinał , nie słuchał lekarzy , i był przebudzony, agresywny , wszyscy się go bali . Brał narkotyki , a jego mama o tym nie wiedziała. Do szpitala pszywiezli , 

10-letniego Grzegorza , jego mama dała m... rozwiń

Avatar
Zbyszek / 11 maja 2011 o 09:37
0
Panie Andrzeju myślę że niewłaściwe jest Pana porównanie gdyż przytacza Pan tylko kilka negatywnych działań Czubińskiego, zapominając zupełnie o tym co dobrego zrobił dla Kraśnika. Ja wiem że trudno przyznać się do tego dzisiejszej władzy ale to porównanie wypada miernie dla Stawiarskiego (bo tak naprawdę to on pociąga za sznurku marionetek w UM). Nie można swojej władzy opierać jedynie na donosach, utyskiwaniu na poprzednika. My Kraśniczanie wybieraliśmy Burmistrza czyli gospodarza a nie oskarżyciela, pieniacza i niekompetentnych ludzi – w tym kontekście nowa władza nas oszukała.
O ile pamiętam obiecywano nam uczciwość w działaniu o co mamy:
1. Ukrywanie informacji o nowo zatrudnionych na stronie UM
2. Ustawianie konkursów (KPWiK, MOPS)
3. Podejrzane błędy w oświadczeniach majątkowych wicka.
4. Kontynuowanie ukraińskich (komentowanych przed wyborami) wojaży
5. Brak działań gospodarczych
Czy całe 4 lata chcecie rządzić opierając się na doniesieniach medialnych i zwalczaniu „czarownicy”? A gdzie zwykła praca? Gdzie porządek na ulicach?
I w końcu czy mamy burmistrza czy to poseł Stawiarski rządzi z drugiego fotela bo ten którego wybraliśmy wybrał zawód lekarza?
Kontrowersyjny jest też Pan Dubel. Będąc dyrektorem SP3 sam zrobił błędy w słynnej subwencji oświatowej a teraz udaje aniołka. Będąc dyrektorem jednoczenie pracował w technikum a teraz innych rozlicza. Wypomina wyjazdy Czubińskiemu a tak naprawdę sam z nim jeździł. Już po poprzednich wyborach przegranych dla PIS Poseł Stawiarski obiecał mu że jak zacznie donosić na swojego ówczesnego przełożonego zrobi go zastępcą burmistrza-tego dotrzymał.
Panie Andrzeju myślę że niewłaściwe jest Pana porównanie gdyż przytacza Pan tylko kilka negatywnych działań Czubińskiego, zapominając zupełnie o tym co dobrego zrobił dla Kraśnika. Ja wiem że trudno przyznać się do tego dzisiejszej władzy ale to porównanie wypada miernie dla Stawiarskiego (bo tak naprawdę to on pociąga za sznurku marionetek w UM). Nie można swojej władzy opierać jedynie na donosach, utyskiwaniu na poprzednika. My Kraśniczanie wybieraliśmy Burmistrza czyli gospodarza a nie oskarżyciela, pieniacza i niekompetentnych ludzi ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:09
0
[quote name='Andrzej' timestamp='1305057351' post='476706']
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze.

Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę.

Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą.
Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
[/quote]
Wsadzanie swoich ludzi nie jest normalnością, gdyz w takim przypadku nikt spoza zamkniętego grona wybranców nie ma nawet najmniejszej szansy wykazania sie, ze moze byc lepszy od nich.
Ale takim samym podejsciem jak Twoje odznaczał sie Czubinski. I za to nie tylko był krytykowany przez ludzi popierających Włodarczyka, ale on sam wszędzie gdzie tylko mógł wytykał to swojemu poprzednikowi i obiecywał to zmienić, a po objęciu władzy zaczął postępować identycznie. I w tym zamyka sie sedno sprawy, że krytykę i okłamywanie społeczenstwa wykorzystał tylko do objęcia władzy. Gdy tym czasem mieszkancy mogli mu zawierzyc , że oni sami lub ich dzieci dostaną szanse w tym miescie, on nie ogłaszając zadnych konkursów na stanowiska urzędnicze, a tylko przyjmując samych swoich po znajomości pokazuje jeszcze bardziej swój olewając stosunek do mieszkanców od Czubinskigo, ktory chociaż stwarzał jakies pozory.
I jak dla mnie nic sie nie zmieniło. I jak na razie brakuje tych zarzutów o marnotrawienie publicznych pieniędzy, a w zastepstwie tylko przyjmowanie łapówek od ludzi, którzy szukali szansy wybicia sie. A jesli marnotarwienie pieniędzy na samych krzyku ma sie opierac, to i dzisiaj w wielu przypadkach mozna go podnosic.
[quote name='Andrzej' timestamp='1305057351' post='476706']
Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.... rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 maja 2011 o 21:55
0
[quote name='oswiecony' timestamp='1305054402' post='476688']
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
[/quote]

Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem narzucone prawem. Konkurs powinien być jedną z mozliwości a nie nakazem. Ja uważam ,że burmistrz obejmując urząd z wyborów, powinien mieć wolną rękę kogo i gdzie zatrudnia. Tak jak premier dobiera swoich współpracowników ,tak burmistrz powinien miec takie samo prawo.
Ale pomijając ten fakt ,ważne jest aby zatrudniani ludzie byli w miarę kompetentni i uczciwi.Firmy wygrywające przetargi były rzetelne i robiły usługi za normalne uczciwe pieniądze.

Dla mnie minęły czasy kiedy np. dyrektor szkoły cześciej siedział w domu niż w pracy,gdzie firma wygrywająca przetarg wykonywała usługi dwa razy drozej niż powinna, gdzie pieniądze za delegację i nagrody pozwalały obdarowanym wczasować za granicą. Nie toleruje marnotrawienia moich pieniędzy na rzeczy zbędne i pod publiczkę.

Człowiek który decyduje sie wydać dwa razy więcej pieniędzy na coś niż sie należy, lub zleca coś do zrobienia ,co jest zbedny i robi to tylko dlatego żeby uszczknąc z tego 10%, jest dla mnie zwykłym kryminalistą.
Patrząc obiektywnie na 14 lat rzadów pseudoelity ,jestem w stanie wymienić tylko jedno działania za które mógłbym ich pochwalić-"Czyste Miasto". Natomiast od kilku miesiecy zauważyłem już kilkanaście spraw które pozwalaja mi, mimo wszystko spojrzec optymistycznie na przyszłosć naszego miasta.
[quote name='oswiecony' timestamp='1305054402' post='476688']
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
[/quote]

Dla mnie wsadzanie swoich ludzi powinno być normalnością. Konkursy były i sa kamuflarzem... rozwiń
Avatar
oswiecony / 10 maja 2011 o 21:06
0
Szkoda ze jestes tak zaslepiony i nie widzisz co terazniejsza władza robi.czu był przekretem, a ci nowi zasłaniajac sie kosciołem i jakimis wydumanymi morale robią dokładnie to samo.ustawiane konkursy, przetargi, wstawianie swoich ludzi, zastraszanie tych co nie po ich stronie.............człowieku przejrzyj na oczy, ja juz to zrobiłem.
Avatar
oswiecony / 10 maja 2011 o 21:05
0
[quote name='Gość' timestamp='1305053537' post='476680']
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim.

Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1305053537' post='476680']
Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz j... rozwiń
Avatar
Gość / 10 maja 2011 o 20:52
0
[quote name='Gośc' timestamp='1305040348' post='476596']
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
[/quote]


Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od posprzątania burdelu, jaki pozostał po 14 latach złodziejstw. Dla mnie marionetką to jest wymiar sprawiedliwości który ślimaczy śledztwa latami. Święte krowy pamiętajcie ,że wasza rzeczywistość już minęła.
Miernota to dla mnie ten który teraz kwiczy i wyje oraz jego bydło które bez urzędniczych nominacji jest nikim.

Ja nadal cierpilwie czekam na zwolnienie byłych łapówkarzy i nierobów ,bo jak na razie większość z nich nie poniosła żadnej kary ,choćby dyscyplinarnej.
[quote name='Gośc' timestamp='1305040348' post='476596']
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
[/quote]


Ja nie widzę żeby ktoś tracił poczucie rzeczywistości.Tak przyzwyczailiście sie do rozkradania publicznych pieniedzy,że ściganie przestępstw to dla was nienormalność.
Należy zacząć od pospr... rozwiń
Avatar
Gośc / 10 maja 2011 o 17:12
0
Dokładnie tak chłopcy tracą poczucie rzeczywistości. Czas najwyższy rozliczyć za to Stawiarskiego i to już niebawem w wyborach. Dubiela rozliczy się następnego a Włodarczyk to marionetka i tak już go los pokarał bo jest miernotą.
Avatar
kraśnik / 10 maja 2011 o 08:28
0
czyli po złym panie gorszy nastał.Mamy czasy totalnej inwigilacji,chłopcy Stawiaski, Włodarczyk i Dubiel w Stalina bawią sie.
Avatar
Zyśko / 9 maja 2011 o 21:46
0
Odkąd LKR jest dostępne dla zalogowanych wielu pieniaczy się pogubiło i pod 10 nikami pisze :-) a że redaktorzy lkr sprzedają adresy IP to też wiadomo - więc mądrzy kraśniczanie - uważajcie na LKR, oni jeszcze nie tak dawno służyli P.Cz a teraz służą obecnej władzy! Wstyd! Wstyd! Wstyd!
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 27 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 99 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 40 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 68 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!