Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie co to za firma i gdzie kupił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka firma ubezpiecza i gdzie kupiony. Myślę że ........... sami docenią swoją pewność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie kupuje tv na emeryta żeby nie płacić abonamentu - to trzeba się liczyć z takimi komplikacjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, trzeba być nie wiem kim aby zapłacić 6k za telewizor co kosztował 3k. Nie wierzę że tacy ludzie istnieją naprawdę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce złodziej i oszust to najlepsze profesje, praktycznie bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe.. To jest zwykłe wyłudzenie. Miałam podobnie z tabletem. Kupiony w euro agd. Cena ponad 700 zł, wykupiliśmy przedłużenie gwarancji za 175 zł, pół roku przed końcem gwarancji.. dodatkowej, tablet wypadł córce i niestety zabiła ekran. Ubezpieczyciel się zwyczajnie wypiął. Nie dość, że musieliśmy płacić za wysyłkę to jeszcze za samą ekspertyzę zażyczyli sobie 120 zł. Raz odrzucona.. Nie wiem czy jest sens walczyć. Chyba wystarczy przetrzeć ludzi przed nabijaniem w butelkę. Firma "Ergo Hestia".. Opinie o nich wystarczy poszukać w necie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jedno sensowne rozwiązanie - niech ten telewizor sprzeda synowi i poinformuje ubezpieczyciela że własność przeszła na syna - i teraz syn decyduje o tym itd. i będą musieli to rozpatrzyć, wystarczy zwykła umowa kupna sprzedaży napisana odręcznie na kartce z zeszytu, w razie czego służę pomocą 530349052
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizor został zakupiony w sklepie Domex na Urzedowska ej w Kraśniku ,późniejszy Avans a w chwili obecnej sklep się zlikwidował niestety,polisa w TWG Warszawa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce złodziej i oszust to najlepsze profesje, praktycznie bezkarni
u nas tak zawsze ,że albo q-rwa i złodziej ,albo złodziej i q-wa,jako najlepsza część naszego narodu mają specjalną ochronę i prawny parasol,można śmiało po 25 latach 3 RP stwierdzić,że to sztandarowy nasz znak i zdobycz,ale czemu gajowy komorowski pietru michnik każa nam sie tym cieszyć?? cholera ich tam wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te ubezpieczenia, gwarancje dotyczą jedynie kabla zasilającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy kupujący rtv agd. dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzenia przedłużone do 5 lat to fikcja. przerabiałem ten temat z telewizorem . szkoda kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jedno sensowne rozwiązanie - niech ten telewizor sprzeda synowi i poinformuje ubezpieczyciela że własność przeszła na syna - i teraz syn decyduje o tym itd. i będą musieli to rozpatrzyć, wystarczy zwykła umowa kupna sprzedaży napisana odręcznie na kartce z zeszytu, w razie czego służę pomocą 530349052
Litości!. Jak może sprzedać nie swoją własność!. Wszystkie dokumenty ubezpieczeniowe są wystawione imiennie na teścia, nie na sam sprzęt, jak dotąd jedynego prawnego właściciela telewizora, który niestety zmarł. Mąż tej pani, aby stać się prawowitym właścicielem telewizora musiałby przeprowadzić sprawę spadkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów. Deb0308 - Dobyr case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego ta pani nie kupiła sobie z mężem telewizora, tylko czekała na teścia, czyżby nie mieli zdolności kredytowej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej więc kupować coś, czego nie trzeba ubezpieczać i będzie trwałe przez wiele lat. Ja sprzedałem ostatnio 7 letnie sprawne żelazko Tefala, tylko dlatego, że zdecydowałem się na zakup generatora pary, zresztą też tej firmy. Dokładnie model GV9061, nie warto żałować pieniędzy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Медицинский стоматологический центр имплантация зубов, установить имплант импланты nobel biocare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Приветствую всех! прикольный у вас сайт! Нашел топ базу кино: Лучшие новинки фильмов новинки смотреть онлайн ***kinokub.net/ Здесь: Онлайн лучшие фэнтези ***kinokub.net/fentezi/ список 2017 Здесь: Лучшие драмы смотреть драмы онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве список 2017 Здесь: смотреть документальные фильмы 2018 Лучшие документальные фильмы бесплатно список 2018 Тут: ***kinokub.net/news/13179-tom-hardi-posle-dyunkerka-podpisalsya-na-esche-odin-voennyy-film.html Том Харди после «Дюнкерка» подписался на еще один военный фильм Тут: ***kinokub.net/drama/5576-dallas-dallas-sezon-1-2-2012-2014.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Фриспины получить ***kazino-vulkan-platinum.ru/ Общеизвестно, что игры бывают - азартные, игровые. Естественно рулетка бывает - бесплатная, русская, европейская. Еще вас могут заинтересовать: линейные игровые автоматы, азартные игровые автоматы и азартные игровые аппараты.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Здравствуйте! Как вы считаете, положительные упоминания о вашей компании в сети увеличивают ваши продажи? Мы знаем, что ваши клиенты интересуются тем, что пишут о вас в интернете. У нас есть отличное решение для вас - написание и размещение положительных отзывов о вас в интернете. По ссылке вы можете заказать отзывы с хорошей скидкой Заманчиво? Заинтересовало пишите на почту: kaxancev@mail.ru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...