Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rachunek dla centrum kultury. Pieniądze odzyskał komornik

Utworzony przez Lidoa, 30 stycznia 2013 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Kolejny dowód na to jak zarządza się naszymi pieniędzmi !!! Za niecałe dwa lata podsumujemy ile kasy Panowie Burmistrzowie w ten sposób zaprzepaścili. Chyba, że ludzie nie wytrzymają takiego traktowania naszych podatków i zrobimy wcześniej referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanie obudźcie się !!! Nasze podatki są trwonione przez niegospodarność aktualnej władzy !!! Czas na zmiany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w ramach protestu marsz gwiaździsty pod UM, głodówkę, zbiorowe umartwianie się itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Proponuję w ramach protestu marsz gwiaździsty pod UM, głodówkę, zbiorowe umartwianie się itp.
Ty chyba nie widzisz skali problemu albo nie jesteś z Kraśnika. Takie wpadki Urzędu Miasta duzo kosztują podatników. Ludize ciężko pracująi chcą, żeby ich pieniędzmi zarządzano skutecznie. Na szczęscie tylko niecałe dwa lata do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Ty chyba nie widzisz skali problemu albo nie jesteś z Kraśnika. Takie wpadki Urzędu Miasta duzo kosztują podatników. Ludize ciężko pracująi chcą, żeby ich pieniędzmi zarządzano skutecznie. Na szczęscie tylko niecałe dwa lata do wyborów.
Nie jestem z Kraśnika więc może mi przypomnisz ile miasto straciło...... dajmy na to na nietrafionym zakupie palm nad zalewawm? ile miasto musiało wyłożyć na walkę z sinicami? ile będzie miasto musiało wyłożyć obecnie na remont sali spoprtowej im.Gołasia? ile miasto będzie musiało zwrócić kasy za wirtualne dzieci niepełnosprawne w szkołach? ile obecnie miasto wydaje na obsługę szaleństw kredytowych poprzednika obecnego włodarza? to tylko kilka pytań z bardzo wielu jakie można postawić . Na koniec- Kto wtedy dbał o finanse miasta i nasze podatki?. Chyba nie do końca uczciwie zważywszy na sprawy sądowe. Nie jestem fanem obecnego burmistrza choć głosowałem na niego bo tylko taki kandydat z tego środowiska które reprezentuje Włodarczyk miał szansę wysadzić poprzednika ze stołka i przerwać to traktowanie miasta jak prywatny folwark. Zaczyna mnie jednak przerażać bezmiar nienawiści jaki wyrasta w naszym mieście pomiędzy lokalnymi ugrupowaniami społeczno-politycznymi. Najbliższe wybory za miast merytorycznych dyskusji będa pełne obsrywania, oszczywania, ataków na rodziny, przyjacioł. Kto przegra zostanie ze swoimi zwolennikami zrównany z ziemią. Zemsta i powrót do koryta za wszelką cenę. To będzie główna dewiza wielu kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel nie martwiłeś się o podatników jak za Czubińskiego wypłacano setki tesięcy tytułem nagród za dobrą pracę, jak prezesi i dyrktorzy miejskich firm poprzyznawali sobie odprawy po 300.000 - 500.000 złotych. Nie martwiłeś sie również jak wyremontował Czubek fontannę za pół miliona złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo tej kasy znów straciło Miasto. Szkoda, że aktualna władza jest tak gamoniowata już od samego początku. Niestety głosowałem, ale spodziewałem się trochę więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość II napisał:
Marcel nie martwiłeś się o podatników jak za Czubińskiego wypłacano setki tesięcy tytułem nagród za dobrą pracę, jak prezesi i dyrktorzy miejskich firm poprzyznawali sobie odprawy po 300.000 - 500.000 złotych. Nie martwiłeś sie również jak wyremontował Czubek fontannę za pół miliona złotych.
Dlaczego wytykasz sprawy, które nie dotyczą aktualnych przedstawicieli Miasta? Tak się składa, że głosowałem przeciw Czubiń i nie głosowałem za lekarzem, bo czułem, że nic z tego nie będzie(dlatego głos oddałem na Janczarka). I po części miałem rację. Okazuje się, że moje pieniądze wciąż są marnotrawione. Przykre, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie jestem z Kraśnika więc może mi przypomnisz ile miasto straciło...... dajmy na to na nietrafionym zakupie palm nad zalewawm? ile miasto musiało wyłożyć na walkę z sinicami? ile będzie miasto musiało wyłożyć obecnie na remont sali spoprtowej im.Gołasia? ile miasto będzie musiało zwrócić kasy za wirtualne dzieci niepełnosprawne w szkołach? ile obecnie miasto wydaje na obsługę szaleństw kredytowych poprzednika obecnego włodarza? to tylko kilka pytań z bardzo wielu jakie można postawić . Na koniec- Kto wtedy dbał o finanse miasta i nasze podatki?. Chyba nie do końca uczciwie zważywszy na sprawy sądowe. Nie jestem fanem obecnego burmistrza choć głosowałem na niego bo tylko taki kandydat z tego środowiska które reprezentuje Włodarczyk miał szansę wysadzić poprzednika ze stołka i przerwać to traktowanie miasta jak prywatny folwark. Zaczyna mnie jednak przerażać bezmiar nienawiści jaki wyrasta w naszym mieście pomiędzy lokalnymi ugrupowaniami społeczno-politycznymi. Najbliższe wybory za miast merytorycznych dyskusji będa pełne obsrywania, oszczywania, ataków na rodziny, przyjacioł. Kto przegra zostanie ze swoimi zwolennikami zrównany z ziemią. Zemsta i powrót do koryta za wszelką cenę. To będzie główna dewiza wielu kandydatów.
Więc... jesteś z Kraśnika czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz Ci przerastają poprzednika w nieudolności, chamstwie i dzieleniu kraśniczan. Przykład 1. Czubek jak zwalniał to nigdy nie czepiał się rodzin, a te bogobojne zwolniają rodziny przyjaciół w myśl zasady teraz kuźwa my. 2. Jak myslisz dlaczego im tak zależy na podwyżce śmieci o 250%. Odpowiem Ci bo pewnie najprostszych rzeczy nie ogarniasz = chcą wyprowadzić kasę - duuużą kasę. Mnie osobiście najbardziej boli hipokryzja - ale już ktoś kiedyś powiedział kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. P.S. Myślę, że ich nie znasz przy bliższym poznaniu zdecydowanie zmieniają się poglądy często nawet sympatykom pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś napisał:
Bredzisz Ci przerastają poprzednika w nieudolności, chamstwie i dzieleniu kraśniczan. Przykład 1. Czubek jak zwalniał to nigdy nie czepiał się rodzin, a te bogobojne zwolniają rodziny przyjaciół w myśl zasady teraz kuźwa my. 2. Jak myslisz dlaczego im tak zależy na podwyżce śmieci o 250%. Odpowiem Ci bo pewnie najprostszych rzeczy nie ogarniasz = chcą wyprowadzić kasę - duuużą kasę. Mnie osobiście najbardziej boli hipokryzja - ale już ktoś kiedyś powiedział kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. P.S. Myślę, że ich nie znasz przy bliższym poznaniu zdecydowanie zmieniają się poglądy często nawet sympatykom pisu.
Skutecznie dzielą, nie dajmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, za obecnej ekipy jest większy strach przed zemstą ze strony władzy niż za Piotra Cz. Oczywiście przydupasy temu zaprzeczą... Mam jedno pytanie do przydupasów, czy pamietają jak na jednej sesji Włodarczyk wychwalał burmistrz Janowa Kołtysia i mówił, że wszycy mieszkańcy Janowa znają numer telefonu do Kołtysia, mogą do niego zadzwonić o każdej porze dnia i zgłosić jakąś nieprawidłowść. Teraz Miron jest burmistrzem i nawet wielu najbliższych byłych jego znajomych nie zna telefonu, gdyż zbufoniał niesamowicie, otoczył się tylko desntem pisirskim z róznych miast, gdy ż Jarosław chyba myśli o powrocie od sejmu i stara się mieć przyczółki tu lub tam... Mirku, wielu byłym twoim przytjaciołom jest wstyd, że cię popierali, zachęcali do głosowania na ciebie, a ty się okazałeś zwykłym karierowiczem... Może nie podawaj tego numeru telefonu, bo i tak do ciebie nie zadzwonimy, gdyż nie chcemy cię już znać!!! Swoim postępowaniem jic innego nie robisz a jedynie wzmacniasz była ekipę, która wróci do władzy, a wowcza na wiele, wiele lat... Wtydź się Mirku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś napisał:
Bredzisz Ci przerastają poprzednika w nieudolności, chamstwie i dzieleniu kraśniczan. Przykład 1. Czubek jak zwalniał to nigdy nie czepiał się rodzin, a te bogobojne zwolniają rodziny przyjaciół w myśl zasady teraz kuźwa my. 2. Jak myslisz dlaczego im tak zależy na podwyżce śmieci o 250%. Odpowiem Ci bo pewnie najprostszych rzeczy nie ogarniasz = chcą wyprowadzić kasę - duuużą kasę. Mnie osobiście najbardziej boli hipokryzja - ale już ktoś kiedyś powiedział kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. P.S. Myślę, że ich nie znasz przy bliższym poznaniu zdecydowanie zmieniają się poglądy często nawet sympatykom pisu.
Na prawdę myślisz, że w tych mega podwyżkach co proponuje Burmistrz Włod jest jakiś wał ??? Sorry, za głupie pytania,ale nie jestem w temacie a bardzo zaciekawił mnie twój post. Na czym miałby polegać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubek jak zwalniał to leciała cała rodzina,jak zwolnił dyrektora to jego siostra tez stracił prace,nie bede operowała nazwiskami bo nazwisk byłoby duzo i nie pieprz Krzysiu ze o tym nie wiesz,a podwyzki śmieci,mnie tez nie na reke ,ale to dzieje sie w całej Polsce niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Skutecznie dzielą, nie dajmy się.
Ceikawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto reprezentował CkiP w sądzie przeciwko panu Michalczykowi. Jeśli Jach to dziwne, bo on prawdopodobnie wszystkie sprawy wygrywa. A jeśli jest inaczej to może trzeba pomyśleć o zatrudnieniu mecenasa Lisa on reprezentuje wielu zwolnionych z UM Kraśnik i wygrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś napisał:
Bredzisz Ci przerastają poprzednika w nieudolności, chamstwie i dzieleniu kraśniczan. Przykład 1. Czubek jak zwalniał to nigdy nie czepiał się rodzin, a te bogobojne zwolniają rodziny przyjaciół w myśl zasady teraz kuźwa my. 2. Jak myslisz dlaczego im tak zależy na podwyżce śmieci o 250%. Odpowiem Ci bo pewnie najprostszych rzeczy nie ogarniasz = chcą wyprowadzić kasę - duuużą kasę. Mnie osobiście najbardziej boli hipokryzja - ale już ktoś kiedyś powiedział kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. P.S. Myślę, że ich nie znasz przy bliższym poznaniu zdecydowanie zmieniają się poglądy często nawet sympatykom pisu.
ad. 1 - a co z sytuacją kiedy czub kazał zwolnić żonę jednego z radnych , bo nie chciał glosować po myśli czuba? ad.2 - śmieci drożeją w całej Polcse - dzięki ustawie, którą przegłosowali ci "niebogobojni" ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś napisał:
Bredzisz Ci przerastają poprzednika w nieudolności, chamstwie i dzieleniu kraśniczan. Przykład 1. Czubek jak zwalniał to nigdy nie czepiał się rodzin, a te bogobojne zwolniają rodziny przyjaciół w myśl zasady teraz kuźwa my. 2. Jak myslisz dlaczego im tak zależy na podwyżce śmieci o 250%. Odpowiem Ci bo pewnie najprostszych rzeczy nie ogarniasz = chcą wyprowadzić kasę - duuużą kasę. Mnie osobiście najbardziej boli hipokryzja - ale już ktoś kiedyś powiedział kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. P.S. Myślę, że ich nie znasz przy bliższym poznaniu zdecydowanie zmieniają się poglądy często nawet sympatykom pisu.
Zgadza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy tracić z pola widzenia osoby poszkodowanej - Jacka Michalczyka, który choć odzyskał pieniądze za 3 miesiące, to jednak stracił pracę w CKiP. Wydaje mi się, że obecna władza popełniła jednak błąd zwalniając, co by nie mówić, dobrego chłopaka. Przecież Jacek Michalczyk to człowiek - orkiestra. Taki do tańca i do różańca. Zaangażowany i utalentowany. Ma dobry kontakt z ludźmi i bardzo lubił to, co robił. Szkoda go z tego powodu, że nowa władza nie chciała go zaangażować w robotę, na której się zna. Do pracy w FŁT się nie nadaje. Nadaje się na scenę i do różnych akcji. To przecież on organizował wszystkie akcje WOŚP w Kraśniku od samego początku. To Jacek Michalczyk wsławiał Kraśnik w programie "Róbta, co chceta" u J. Owsiaka już w zimie 1993 r. I pociągał za sobą wiele osób. Wystarczyło z nim po ludzku porozmawiać i dalej robiłby dobrze to, co robił do tej pory. A tak, mamy dziś zbędny temat do dyskusji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość II napisał:
Marcel nie martwiłeś się o podatników jak za Czubińskiego wypłacano setki tesięcy tytułem nagród za dobrą pracę, jak prezesi i dyrktorzy miejskich firm poprzyznawali sobie odprawy po 300.000 - 500.000 złotych. Nie martwiłeś sie również jak wyremontował Czubek fontannę za pół miliona złotych. [/quote] [quote name='gość II' timestamp='1359571115' post='727742'] Marcel nie martwiłeś się o podatników jak za Czubińskiego wypłacano setki tesięcy tytułem nagród za dobrą pracę, jak prezesi i dyrktorzy miejskich firm poprzyznawali sobie odprawy po 300.000 - 500.000 złotych. Nie martwiłeś sie również jak wyremontował Czubek fontannę za pół miliona złotych.
Znów łgarstwa! Prosze o konkrety. Jacy prezesi, jakich spółek i jakie odprawy? Może konkrety wreszcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...