Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trąba powietrzna i grad zabrały im wszystko. Będzie pomoc dla poszkodowanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Nie wierzę, że ci ludzie dostaną adekwatną rekompensatę finansową. Dostaną grosze, jak zawsze. Może jakieś konto bankowe, na które można wpłacać pieniądze? Uzbiera się coś zawsze. Szkoda ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wpłacać gdzieś pieniądze dla poszkodowanych ? Strasznie szkoda mi tego Pana :( wspólnymi siłami moglibyśmy chociaż jakoś pomoć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie jakieś konto bankowe, znajdą się ludzie, którzy pomogą w ten sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie lokalny sukienkowy ? Może by wspomógł swoje owieczki a raczej baranki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Królowa Polski , gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo proszę o kontakt zstonoga@zstonoga.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/szkoda-strzepic-ryja-1093201157392171/?ref=aymt_homepage_panel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klęska na gminach które głosowały na PSL. Przypadek? Nie sadzę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6tys zł to sobie mogą w *** wsadzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc powinna być większa, tak by mogli się odbudować, po lecie będzie zima......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek czy w siłach natury doszukujesz się polityki? Nie mów chociaż,że Bóg tak chciał.Jedni głosowali na PiS inni na PSL,a może nawet na samego diabła....Mój drogi z przyrodą nie wygrasz,być może za daleko sięga ingerencja człowieka i stąd te trąby powietrzne,zmiana klimatu itp. Nie trzeba wojny...te anomalia pogodowe nas wykończą....Zniszczenia w uprawach przez ulewy czy grad,mienia na które ludzie pracowali całe życie i zostali pozbawieni w kilka minut to efekt złych wyborów politycznych? Proszę Cię albo zrewiduj własne myślenie,albo sprowadź mnie na dobrą drogę bo błądzę... ! Nijak nie pojmuję Twojego toku rozumowania...chyba za malutki ten mój rozumek...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na PSL nie głosowałem i też mi parę drzew powaliło :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...